Döntetlen a Mosonmagyaróvár otthonában

A bajnokság 12. fordulójában junior együttesünk négygólos hátrányból felállva 32:32-es döntetlen játszott a Mosonmagyaróvári KC SE korosztályos csapatával.

A mérkőzésen a hazaiak szerezték az első két találatot, de Márczy Tekla kettő, és Reizinger Sára egy góljával már lányainknál volt az előny a 7. percben. Az első negyedóra végén Reizinger Sára és Németh Patrícia is a kapuba talált, mellyel két góllal vezettünk, de ellenfelünk két minutummal később egyenlíteni tudott. Márczy Tekla a büntetővonalról és akcióból is eredményes volt, de minden találatunkra volt válasza a Mosonmagyaróvárnak, miközben Németh Zsófia hétméterest hárított. Az első játékrész utolsó percében Illés Virág alakította 17:17-re az állást, majd a fordulás után Wágner Virág juttatta előnyhöz csapatunkat. 23:23 után ellenfelünk zsinórban négyszer volt eredményes, melyre egymást követő öt találattal válaszoltunk, így a mérkőzés utolsó tíz percére 27:28-as állásnál fordultunk. A hajrában fordított, majd két góllal is vezetett már a hazai együttes, de Illés Virág, Bernát Dorina és Márczy Tekla találataival csapatunk az utolsó perchez érkezve visszavette a vezetést (30:31). Végül a Mosonmagyaróvár egyenlített, így csapatunk egy ponttal gazdagodott Mosonszolnokon (32:32). Gratulálunk!