Egygólos junior vereség Budaörsön

Junior csapatunk a bajnokság 21. fordulójában 34:33-as vereséget szenvedett a Budaörs Handball korosztályos együttese ellen.

A mérkőzésen Németh Patrícia szerzett vezetést csapatunknak, majd még az első percben Zsigmund Emese védett büntetőt, és az ellentámadásból Márczy Tekla duplázta meg előnyünket. 4:4-nél egyenlített a hazai csapat, de a vezetést nem tudta átvenni a Budaörs, köszönhetően Márczy Tekla újabb két találatának. Nagyobb előnyre nem tudtunk szert tenni, sőt az első negyedóra végére ellenfelünk átvette a vezetést (10:9). A játékrész hajrájára fordulva fej-fej mellett haladt a két csapat, Reizinger Sára és Illés Virág is eredményes volt, mellyel újra lányainknál volt az előny (11:12). A félidő utolsó percében a Budaörs háromszor is a kapunkba talált, így a szünetre 21:18-as állásnál vonultak a csapatok. A fordulás után hat minutum alatt egy gólt kaptunk, míg lányaink Márczy Tekla két, illetve Bernát Dorina, Németh Patrícia és Reizinger Sára egy-egy találatával összesen ötször vettük be a hálót, megfordítva az állást (22:23). A folytatásban felváltva voltak eredményesek a csapatok, Plesztovits Alexa, Bernát Dorina és Márczy Tekla góljaira is volt válasza ellenfelünknek (27:27). A mérkőzés utolsó percéhez érkezve a hazaiak szereztek gólt, melyre már a mérkőzés hátralévő idejében nem volt válaszunk, így junior lányaink 34:33-as vereséget szenvedtek a Budaörs Handball otthonában.