Győzelem a Budaörs ellen

A bajnokság nyolcadik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 27:23-as győzelmet ért el a Budaörs korosztályos csapata ellen.

Ifjúsági csapatunk szerdán a Budaörs ellen lépett pályára a bajnokság 8. fordulójában. A találkozón Király Réka szerezte első találatunkat büntetőből, majd Kincses Janka betörésből alakította 2:1-re az állást. A 11. percben Merő Dóra hárított büntetőt, két támadásunkat Urbányi Sára és Király Réka is eredményesen fejezte be, mellyel 5:2-re vezettünk a 13. percben. Király Réka büntetőből is bevette a vendégek kapuját, Kóka Mariann pedig ziccerből nem hibázott (9:5). Az első játékrész hajrájában közelebb zárkózott a Budaörs, de a szünetre egygólos előnnyel vonulhattunk (13:12). A fordulás után egyenlítettek vendégeink, de Merő Dóra két perc alatt két hétméterest is fogott, így a vezetést nem tudta átvenni ellenfelünk. Urbányi Sára beállóból, Király Réka pedig szélről talált a kapuba, de minden gólunkra volt válasza a vendégcsapatnak. A 48. percben 20:20-nál még egyenlő volt az állás, de ezt követően egymás után három találatot szereztek lányaink, mellyel a mérkőzés hajrájára 23:20-as előnnyel érkeztünk. A találkozó utolsó perceiben eggyel növelni tudtuk előnyünket a 27:23-ra megnyert mérkőzésen. Gratulálunk!