Húsz percig bírtuk

A mérkőzés első harmadában szorosan tartottuk az eredményt, de utána átrohant rajtunk az ellenfél.

Harcos védekezéssel, az érdi szélsők góljaival egy ízben vezetést is sikerült szereznünk 6:5-nél. Négy vendég gólra három érdi következett, 9:9-nél volt újra döntetlen. A huszonegyedik percben 11:12-nél még látótávolságban voltunk, de innen öt gólt szerzett az Újváros, így a szünetre előnnyel vonultak.
A második félidő első negyedórájában mindkét oldalon potyogtak a találatok, hét-nyolc góllal vezettek a vendégek (22:29). A hajrában egyre több hiba jellemezte a mieink játékát, így különbség tovább nőtt. Nem tudtuk megfékezni a lendületes dunaújvárosi labdafelvitelt, amiből hamar gólokat szereztek.