Ifjúsági csapatunk is győzött a Kispest ellen

Ifjúsági csapatunk a bajnokság 23. fordulójában 21:27-es győzelmet ért el a Kispest NKK korosztályos együttese ellen.

A mérkőzésen a pályaválasztó Kispest lőtte az első találatot, de erre Krenner Fanni kétszer, Király Réka pedig egy ízben válaszolt, így a hatodik percben 1:3-ra vezettünk. Ezt követően felváltva születtek a gólok, Kovács Barbara, Király Hajnalka és Urbányi Sára is eredményes volt, végül azonban a félidő utolsó harmadára is megmaradt előnyünk (6:8). A hajrában Merő Dóra büntetőt hárított, míg lányaink zsinórban négyszer lőttek a hálóba, így a szünetben már 8:13-as eredményt mutatott a Batthyány Tornacsarnok eredményjelzője. A fordulás után Merő Dóra újabb kispesti hétméterest védett, míg Király Réka nem hibázott a büntetővonalról, majd szélsőnk akcióból további két góllal növelte csapatunk találatainak számát (11:17). A folytatásban Landi Gabriella átlövésgóljaival tartottuk előnyünket, majd Király Réka volt eredményes újabb két ízben, így a mérkőzés utolsó tíz percére fordulva is tartottuk félidei előnyünket (17:22). A hajrában Pap Viktória, Kincses Janka és Landi Gabriella is a kispesti kapuba talált, míg a 21:27-es végeredményt Krenner Fanni állította be. Gratulálunk a győzelemhez!