Ifjúsági vereség az FTC ellen

A bajnokság tizenhetedik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 49:19-es vereséget szenvedett az FTC ellen az Elek Gyula Arénában.

A mérkőzésen Landi Gabriella szerzett vezetést, majd egy hazai gól után Urbányi Sára alakította 1:2-re az állást. Urbányi Sára újra eredményes volt, de 3:3-at követően a zöld-fehérek tizenegyszer vették be kapunkat, így a 19. percben Landi Gabriella átlövése 14:4-re alakította az állást. A félidő hajrájában Krenner Fanni és Kóka Mariann akcióból, Landi Gabriella pedig ezúttal a büntetővonalról talált a hálóba. A 27:7-es szünetbeli eredmény után Krenner Fanni értékesítette a megítélt hétméterest, majd Kóka Mariann volt eredményes, de a hazaiak tovább növelték előnyüket (35:9). A mérkőzés utolsó tíz percére fordulva Landi Gabriella és Pap Viktória találatai alakították 43:14-re az állást, míg a hajrában felváltva születtek a gólok, Titz Virág, Berta Réka és Urbányi Sára is betalált a 49:19-es végeredménnyel záruló összecsapáson.