Junior vereség

Junior csapatunk a bajnokság küzdelmeiben 43:24-es vereséget szenvedett a NEKA korosztályos együttesétől.

A 17. forduló mérkőzésén a hazaiak szereztek vezetést, de Németh Patrícia és Márczy Tekla találataival az 5. minutumban lányainknál volt az előny. Az első tíz perc végére fordított a NEKA, hiába hárított Németh Zsófia büntetőt (4:3). Plesztovits Alexa és Márczy Tekla is eredményes volt a játékrész utolsó harmadára fordulva, de két gólnál közelebb nem tudtunk kerülni ellenfelünkhöz (9:7). A félidő hajrájában növelni tudta előnyét a hazai alakulat, hiába talált a kapuba Márczy Tekla, Plesztovits Alexa és Wágner Virág is, a szünetben 19:13 állt az eredményjelzőn. A fordulást követően a NEKA szerezte az első három gólt, majd Reizinger Sára átlövésből, Ágoston Nóra pedig a szélről volt eredményes. Bernát Dorina és Márczy Tekla két-két találata ellenére is növelte vezetését ellenfelünk (34:19). A hajrára fordulva Szalóczy Emma és Márczy Tekla szerezték a találkozó egymást követő két gólját, ezt azonban hat akadémista találat követett. A találkozó utolsó három percében Bernát Dorina kétszer, Németh Patrícia pedig egyszer vette be a kaput, mellyel 43:24-es eredménnyel zárult a mérkőzés.