Nem bírtunk a NEKA-val

Ifjúsági csapatunk a bajnokság tizenhetedik fordulójában 46:20-as vereséget szenvedett a NEKA együttesétől.

A mérkőzést nem kezdte jól csapatunk, hiszen a tizenhatodik percben Kincses Janka szerezte első találatunkat, majd két minutummal később Krenner Fani volt eredményes (13:2). Király Réka és Landi Gabriella is értékesített egy-egy büntetőt, majd a játékrész hajrájában Urbányi Sára és Csamangó Dorina is kapuba lőtt felállt védelem ellen, így 23:6-os eredménnyel ért végét a félidő. A második harminc perc elején Krenner Fanni szerezte az első gólt, majd a vendégek találatára Zsigmond Andrea és Király Réka válaszolt (25:9). A félidő derekán Király Réka akcióból kétszer talált a kapuba, majd egy megítélt büntetőt is értékesített, így 29:12 állt az eredményjelzőjén. A hajrában Urbányi Sára két, Krenner Fanni és Landi Gabriella pedig egy-egy gólt jegyzett a 46:20-as végeredménnyel záruló összecsapáson.