Tornagyőztes serdülők

Serdülő II-es csapatunk nagyon fegyelmezett, kemény védekezéssel, igazi csapatmunka gyümölcseként az első helyen végzett az ötcsapatos dunaújvárosi felkészülési tornán.

Kemény Andrea együttese a DKKA I, DKKA II, a Siófok és a Fehérvár KC csapataival körmérkőzéses rendszerben játszottak. Első mérkőzésünkön a félidei háromgólos előnyünket a második játékrészben tovább növeltük, és végül öt góllal nyertünk a Fehérvár KC ellen. Következő ellenfelünk a hazaiak második számú csapata volt, ahol egy végletekig kiélezett mérkőzésen 19:18 nyertek lányaink. A harmadik találkozón a Siófok ellen elért döntetlennek köszönhetően, a DKKA első csapata elleni utolsó mérkőzésünk volt a 'döntő' találkozó. A két legjobban szereplő csapat találkozóján fegyelmezett, kemény védekezéssel két góllal bizonyult jobbnak a hazai csapatnál, így veretlenül nyerte meg a felkészülési tornát. Az első hely megszerzése mellett Németh Zsófiát választották meg a torna legjobb kapusának.