Vereség Dunaújvárosban

A bajnokság 11. fordulójában ifjúsági együttesünk 54:13-as vereséget szenvedett a Dunaújvárosi Kohász KA korosztályos csapatától.

A találkozón első találatunkat Király Réka szerezte büntetőből, majd akcióból is eredményes volt, de ezt megelőzően a hazaiak ötször vették be kapunkat (5:2). A félidő második felére fordulva Urbányi Sára átlövésből lőtte harmadik gólunkat, melyet megelőzően Merő Dóra hétméterest hárított (14:3). A hajrában Király Réka ismételten nem hibázott a büntetővonalról, majd szélsőnk a posztjáról is a hálóba talált (21:5). A 24:5-ös félidei állást követően a második játékrész első hét gólját a DKKA szerezte, míg a 38. percben Landi Gabriella értékesített egy büntetőt, és lőtt a kapuba átlövésből is. A 44. minutumban Merő Dóra védett újabb hétméterest, míg Király Réka két, és Kincses Janka egy találatával növeltük góljaink számát, így az ötvenedik percben 45:11 volt az állás. A mérkőzés hajrájában újra Király Réka vette be két ízben is a dunaújvárosi kaput az 54:13-as végeredménnyel záruló összecsapáson.