Vereség a DVSC-től

Ifjúsági csapatunk a bajnokság ötödik fordulójában 36:24-es vereséget szenvedett a DVSC ifi együttesétől.

A szezon ötödik mérkőzésén Király Réka juttatta előnyhöz csapatunkat az első percben, majd Merő Dóra háríott büntetőt egy minutummal később. 5:5-ig felváltva estek a találatok, Landi Gabriella és Urbányi Sára góljaira is volt válasza ellenfelünknek. A 16. percben 9:9-es döntetlen után zsinórban négy debreceni találat született (13:9). A félidő utolsó harmadában hiába talált a kapuba Király Réka, Landi Gabriella és Csamangó Dorina is, ellenfelünk így is növelni tudta előnyét a szünetig (18:12). A fordulást követően Berta Réka és Landi Gabriella góljaival csökkentettük hátrányunkat, hiszen ellenfelünk a félidő első öt percében nem tudta bevenni Merő Dóra kapuját. 18:14 után nyolc hazai találatra Landi Gabriella egy értékesített hétméterese volt a válaszunk, így 26:15-re alakult az állás a 43. percre. Kóka Mariann és Sömjén Klaudia góljaival kilenc találatra megközelítettük a hazai együttest, de közelebb nem sikerült férkőznünk a Debrecenhez (29:20). A találkozó utolsó két gólját egyaránt lányaink szerezték Kovács Barbara és Kóka Mariann révén, a 36:24-re végződő találkozón.