Nem bírtunk a Kispesttel

A bajnokság tizedik fordulójában ifjúsági együttesünk 26:30-as vereséget szenvedett a Kispest NKK korosztályos csapata ellen.

A találkozón Király Réka szerezte első találatunkat, de ezt megelőzően a vendégek ötször voltak eredményesek. A 12. percben Kovács Barbara akcióból, Landi Gabriella pedig büntetőből vette be ellenfelünk kapuját, mellyel 4:7-re alakult az állás. Ezt követően ellenfelünk növelni tudta előnyét, Kóka Mariann és Kovács Barbara találataival szemben a Kispest hét gólt szerzett (7:15). A játékrész utolsó perceiben Király Réka kétszer is eredményes volt, így 12:18-as eredménnyel vonultak szünetre a csapatok. A fordulás után tizenkét perc alatt egy vendég találat született, csapatunk viszont Urbányi Sára és Landi Gabriella révén három-három gólt szerzett, így 18:19-re felzárkóztunk. Az egyenlítés azonban nem sikerült, sőt ellenfelünk zsinórban hatszor lőtt a hálónkba, így a mérkőzés utolsó tíz percére 18:25-ös állásnál fordultunk. A hajrában Király Hajnalka, Urbányi Sára és Landi Gabriella találataival csökkentettük a hátrányunkat, de négy gólnál közelebb nem tudtunk kerülni ellenfelünkhöz a 26:30-as végeredménnyel záruló találkozón.