Diákolimpikonokat köszöntöttek a játékosaink

Négy érdi iskola legjobbjai mérkőztek egymással a kézilabda diákolimpia 4. korcsoportjának, vagyis a 2004-2005-ös korosztály körzeti döntőjében. A csapatok tagjai közül nagyon sokan az ÉRD utánpótlásában kézilabdáznak.

Szoros mérkőzések követően a döntő mindössze egyetlen góllal dőlt el! A győztes a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola lett a házigazda Batthyány Általános Iskola és Sportiskolát megelőzve. A harmadik helyen az Érdligeti Általános Iskola, a negyediken pedig a Bolyai János Általános Iskola diákjai végeztek.

Igazi meglepetésként a díjátadásra megérkezett három játékosunk, Coralie Lassource, Kiss Niki és Jovana Kovačević, hogy átadják az érmeket és okleveleket. A találkozás és a közös fényképek minden résztvevőnek nagy élmény volt az NB1-es csapat tagjaival.

Az ÉRD csapata sokoldalúan támogatja az utánpótlás korosztály versenyeit: a következő diákolimpiai versenynek például az Érd Aréna ad otthont. Január 30-án, 8:30-tól a 3. korcsoport döntőjét rendezik az ÉRD otthonában.