Figy.00
2 perc00
Kizárás00
Korosztály:

Jól kezdte a meccset az ÉRD, Krpež-Šlezák Katarina szerezte a találkozó első gólját. A vendégek egészen a hetedik percig tudták tartani a lépést, utána azonban Tóth Gabriella góljával (5:4) menetelésbe kezdtek a hazaiak. A Mosonmagyaróvárnál egy 12 perces gólcsend következett, miközben Szabó Edináék kilencgólos előnyt szereztek (13:4). Folyamatosan nőtt a különbség a két csapat között, így 23:10 állásnál mentek pihenőre a felek.

A második félidőt egy gyors találattal a vendégek kezdték, azonban úgy tűnt szinte állandósult a különbség a két csapat között. Bár a 46. percre 10 gólra csökkentette hátrányát a Mosonmagyaróvár, de ennél közelebb már nem tudtak kerülni a hazaiakhoz. A meccs hajrájában is az ÉRD bizonyult jobbnak, így 40:26-os hazai győzelem született az Arénában.

2019. május 18. 18:00