Guide

A jelszó - irány Vác! Rangadó következik, várhatóan nagyszerű hangulatban léphetnek pályára a csapatok. A tét az alapszakasz harmadik helye. Az érdi szurkolók támogatására nagy szükség lesz. Női kézilabda NBI Alapszakasz 18. forduló Váci NKSE - ÉTV-Érdi VSE Időpont: 2013. február 22. Péntek 17:30 (SportKlub) Helyszín: Vác, Városi Sportcsarnok ( 2600 Vác, Bán Márton u. 3) Játékvezetők: Dobrovics Csaba, Dr. Tájok Péter Az ifjúsági mérkőzés 13 óra 30 perctől, a junior találkozó 15:30-tól kezdődik. Szurkolói információk: Útvonalterv: Érd - Vác Jegyár: Felnőtt: 1500 FT Diák (18 éves korig): 1000 FT Hangsúlyozottan szeretnénk kérni szurkolóinkat, hogy jó szokásukhoz híven: sportszerűen, csak a saját csapatunkat bíztatva támogassák az ÉTV-Érdi VSE-t! Emlékeztetőül - 7. forduló - 2012. október 27. ÉTV-Érdi VSE - Váci NKSE 24-25 (9-12) A mérkőzés beszámolója Rossz szájízzel gondolunk vissza az októberi mérkőzésre, mert azon a napon nagyon nem ment a csapatnak. A döntetlenre így is nyílt esély, de a Vác ősszel megérdemelten nyert Érden. A bajnokságban mindkét együttes követett el nem várt hibákat, a Vác is döntetlenre végzett Újvárosban, és ők is kikaptak a Fehérvártól. Így a két csapat versenyfutásának továbbra is az alapszakaszbeli harmadik hely a tétje, mely más ellenfelet, és majd esetlegesen pályaelőnyt jelenthetne a későbbiekben. Vác statisztika (NBI Alapszakasz 2012/2013) Magyarázat: J - Játszott mérkőzés D - Dobott gól F - Figyelmeztetés 2P - Kétperces büntetés Teljes fordulót rendeznek hétvégén az NBI-ben, csak a Vác-Érd találkozó került át péntekre a TV közvetítés miatt. A BL-ben és a bajnokságban is hibátlan Győr a fővárosba utazik, de nem a Ferencvároshoz, amely a Dunaújvárost látja vendégül, hanem a BSE-hez. Középházi rangadót játszik Veszprémben a Kiskunhalas, a Fehérvár otthon lépne előre az ötödik helyre, de ennek érdekében a Debrecent kellene legyőzniük, a Békéscsaba a Siófokot fogadja. NB1 Alapszakasz 18. forduló programja 2013. február 22. Péntek 17:30 Váci NKSE - ÉTV-Érdi VSE 2013. február 23. Szombat 14:00 Veszprém - Kiskunhalas 2013. február 23. Szombat 18:00 FTC - Dunaújváros 2013. február 23. Szombat 18:00 Fehérvár - Debrecen 2013. február 23. Szombat 18:00 BSE - Győr 2013. február 23. Szombat 18:00 Békéscsaba - Siófok Hajrá, ÉRD! Hajrá, ÉTV-Érdi VSE!