A legfontosabb mérkőzések következnek

A szezon párharca előtt a felnőtt csapat, szombaton hazai pályán megkezdődik a bronzcsata. Szintén szombaton, Dunaújvárosban folytatódik az NBII, de vasárnapra is marad egy érdi mérkőzés. Női kézilabda NBI Rájátszás - I. Bronzmérkőzés ÉTV-Érdi VSE - Váci NKSE Időpont: 2013. április 20. Szombat 18:00 Helyszín: Batthyány Tornacsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.) Játékvezetők: Baranyi Antal, Szloska Krisztián Jegyár: 1500 FT A bronzmérkőzések programja A szezon előtt a legtöbben azt jósolták, hogy a harmadik helyért a Vác és az Érd fut majd nagy versenyt és ami azt illeti, így is lett. Az alapszakaszban két nagy rangadót játszott egymással a csapat és ezeken a találkozókon dőlt el a harmadik helyezés (és ezzel a pályaelőny) sorsa. Ősszel Érden nyerni tudott egy góllal a váci csapat, tavasszal viszont az érdi csapatnak sikerült ugyanez a bravúr Vácon, az akkor született ötgólos győzelem nem is írja le a két csapat közti akkori különbséget. A rájátszásban is farkasszemet néznek a felek, a tét a mindkét együttes számára nagyon fényesen csillogó bronzérem. Az érdi szurkolók minden bizonnyal bíznak a tündérmesébe illő folytatásban, és remélhetőleg hazai pályán győzelemhez segítik hozzá a lányokat. A hétvége érdi mérkőzései 2013. április 20. Szombat 10:00 NBII Junior | Dunaújvárosi KKA - ÉTV-Érdi VSE 12:00 NBII Felnőtt | Dunaújvárosi KKA - ÉTV-Érdi VSE 14:00 BP Leány Gy 1998 | ÉTV-Érdi VSE U14 - FSZSE 15:00 BP Leány Gy 2000 | XVI. ker. KMSE - ÉTV-Érdi VSE U12 18:00 NBI Felnőtt Bajnoki rájátszás - I. Bronzmérkőzés | ÉTV-Érdi VSE - Váci NKSE 2013. április 21. Vasárnap 14:15 Budapesti - Női I. osztály | Érdi VSE IV. - Csepeli KSE Hajrá, Érd! Hajrá, ÉTV-Érdi VSE!