Tanulságos edzőmérkőzés az FKC ellen

Székesfehérváron folytattuk felkészülésünket a szezonra. A mérkőzés során sok variációt próbált ki vezetőedzőnk.      Küzdelmes, helyenként jó játékkal tarkított első félidőt játszott csapatunk a Fehérvár KC otthonában. A félidőben 3 gól előnnyel fordultunk. A második félidőben játékunkra mind védekezésben, mind támadásban a pontatlanság volt jellemző, melynek eredménye, hogy 13 percen keresztül nem találtunk be az ellenfél kapujába, így a hazaiak nyertek.   Fehérvár KC - ÉRD 22:20 (8:11)   Köfém Sportcsarnok, 250 néző Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás   Gólszerzők: Fehérvár KC: Májer K. 2, Lackovic D. 4 (1), Tanabe Y. 1, Csáki V. 3, Tilinger T. 6 (2), Horváth B. 1, Hajduch Cs. 1, Ishitate M. 2, Kazai A. 2 ÉRD: Klivinyi K. 3, Triscsuk K. 5 (1), Kovács A. 2, Krpez K. 1, Schatzl N. 2, Signaté M. 2, Kostiukova E. 3, Mester N. 1, Kisfaludy A. 1   Kiállítás: 6 ill. 6 perc Hétméteres: 4/3 ill. 2/1   Következő edzőmérkőzésünk: 2014. augusztus 2. szombat 16:00 ÉRD - HYPO NÖ (ÉRD Aréna)