Nem bírtunk a bajnoki listavezetővel

NB I-es felnőtt együttesünk a K&H női kézilabda liga 21. fordulójában 32:15-ös vereséget szenvedett az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen. Utánpótlás együtteseink négy találkozót nyertek a héten.

Az Elek Gyula Arénában rendezett mérkőzésen Tóth Gabriella a tizedik percben szerezte első találatunkat, mellyel 5:1-re alakította az állást. A folytatásban Krpez Slezák Katarina hétméteresből, Kiss Nikolett pedig akcióból jegyzett gólt, de a hazaiak így is növelték előnyüket (10:3). A játékrész utolsó tíz percére fordulva Jamina Roberts és Kiss Nikolett volt eredményes, majd a félidő végén Szabó Laura és Gávai Szonja talált a kapuba (15:7). A fordulás után Krpez Slezák Katarina büntetőből talált be, saját nevelésű játékosunk, Moncz Nikolett pedig második felnőtt bajnoki találkozóján megszerezte első gólját. A 41. minutumban Jamina Roberts volt eredményes, majd két perccel később Mariama Signaté vette be a kaput kétszer (25:12). A hajrában Szabó Laura váltott gólra egy bejátszást, majd a Gávai Szonja által kiharcolt büntetőt Krpez Slezák Katarina értékesítette. A 32:15-ös végeredménnyel végződő mérkőzésen Kiss Nikolett lőtte utolsó gólunkat.

ÉRD NB I góllövőlista

Serdülő I. osztály lányaink szombaton nem bírtak a KSI-vel, míg Serdülő III. osztályú csapatunk egy góllal bizonyult jobbnak a Vecsésnél. Ifjúsági III. osztályú együttesünk a Kecel ellen gyűjtött be két bajnoki pontot, Pest megye felnőtt csapatunk pedig a Hatvan legyőzésével bejutott a sorozat elődöntőjébe. A hét utolsó napján ifjúsági I. osztály csapatunk döntetlent játszott a NEKA együttesével. Pest megye ifjúsági lányaink háromgólos győzelmet értel el, Bp. I.o. felnőtt csapatunk az FSzSE ellen gyűjtötte be a bajnoki pontokat. U10-es együttesünk két vereséget szenvedett a hétvégén. Gratulálunk a győzelmekhez!