Pont nélkül maradtunk

Ifjúsági csapatunk 37:13-as vereséget szenvedett a Mosonmagyaróvári KC SE ellen. Az első félidőben a 13 perces gólcsend pecsételte meg a sorsunkat.

A bajnokság 3. fordulójában a Mosonmagyaróvári KC SE látogatott az ÉRD Arénába. Az 5. percig tartottuk a lépést a vendégekkel, de ekkor 13 percig nem találtunk a kapuba, míg a mosonmagyaróváriaknak ez 11-szer is sikerült (2:12). A félidő hátralévő felében már felváltva születtek a gólok, 19:7-es vendég vezetésnél vonulhattak szünetre a csapatok. A második játékrészben a 42. percben találtunk a kapuba, Plesztovits Alexa révén (25:8). A mérkőzés hátralévő részében nem sikerült szorosabbá tennünk a mérkőzést, így 37:13-as vereséget szenvedtünk.
Hazai pályán fogadjuk a Győrt, folytatódik a bajnoki rájátszás programja. Ifjúsági csapatunk hétfőn és kedden az NBI rájátszásában a kilencedik helyért játszik.

Női kézilabda NBI - Elődöntő 2. mérkőzés
ÉRD – Győri Audi ETO KC
Időpont: 2014. április 16. Szerda 17:45 (Sport Klub)
Helyszín: Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária

Szurkolói információk

Ma este, 19 órakor szurkolói ankétot tartunk a Centrál Borház - Étterem és Panzióban. A férőhelyek korlátozottak, ezért az alábbi linken szükséges regisztrálni az eseményre.
ANKÉT FELIRATKOZÁSSzeretettel várjuk szurkolóinkat egy jó hangulatú beszélgetős estére.

A szerdai találkozóra a tavaszi alapszakasz bérletek nem érvényesek, a bérletesek foglalt helyét kedden pénztárzárásig fenntartjuk! A mérkőzés napján a jegypénztár 9 órától lesz nyitva, kapunyitás 16:30. Jegyelővétel hétköznap 9-17 óráig a Városi Sportcsarnok jegypénztárában!

A mérkőzésre érényes jegyárak:
Felnőtt: 1500 FtDiák (14 éves korig): 800 FtNyugdíjas (60 év felett): 800 FtA belépés 6 év alatt ingyenes!

A találkozóra minden DÍJMENTES JEGY elfogyott, további regisztrációra nincs lehetőség! Felhívjuk továbbá kedves szurkolóink figyelmét, hogy a regisztrált díjmentes jegyek szerdán 16:45-ig vehetők át, azt követően értékesítésre kerülnek!

Hétfőn és kedden délután, két-két mérkőzésen lép pályára az ÉRD NBI-es ifjúsági korosztályos csapata. Együttesünk a kilencedik helyért száll harcba a rájátszásban, mindkét nap 13:30-tól és 17:30-tól kezdődően az üllői csarnokban. Ellenfeleink sorrendben a Siófok, az Eger, a Fehérvár és a Veszprém csapatai lesznek, az ÉRD a kilencedik helyet szerezheti meg!