Szoros mérkőzést vívtunk Győrben

Csapatunk idei második edzőmérkőzésén szoros és jó iramú találkozón, 26:22-es vereséget szenvedett a Győri Audi ETO KC csapata ellen.

A hétközi OGC  Nice Handball elleni győztesen megvívott felkészülési mérkőzést követően Győrbe  látogattunk, ahol a tavalyi bajnokság ezüstérmese  ellen léptünk pályára. A találkozón Mariama Signaté átlövésgóljával szereztünk vezetést, majd Kisfaludy Anett és Katarina Kprez-Slezak lerohanás végén szerzett találataival 0:3 állt az eredményjelzőn. Az első negyedóra végén ért utol minket a hazai csapat, majd kettős emberelőnyben a vezetést is átvette. Klivinyi Kinga majd Mireya Gonzalez Alvarez is betörést követően talált a kapuba, így fej-fej mellett haladtunk ellenfelünkkel. A játékrész utolsó 5 percére fordulva Szvetlana Gridnyeva védett hétméteresének is köszönhetően, valamint átlövőink újabb találataival 9:11-re vezettünk, azonban a győri csapat négy találatot szerzett zsinórban, így a szünetre 13:11-es állásnál vonultak a csapatok.
A fordulást követően Mireya Gonzalez Alvarez szerezte első találatunkat, majd másik balkezes átlövőnk Yulia Khavronina is eredményes volt. Szvetlana Gridnyeva újabb büntetőt hárított, majd  tíz perccel később még egyet, így  Klivinyi Kinga góljával 15:15-nél újra egyelő volt az állás. Ezt követően azonban Katarina Krpez-Slezak értékesített hétméterese ellenében hat találatot szerzett a hazai együttes. A gólcsendet Janurik Kinga védését követően Katarina Krpez-Slezak lerohanásból szerzett gólja törte meg. Utolsó találatunk Andjela Bulatovic  szerezte Yulia Khavronina remek bejátszását követően, amivel beállította 26:22-es végeredményt. Nem ez volt az egyetlen fellépésünk az győri csarnokban a bajnoki szezon előtt, hiszen augusztus 25-én újra felkészülési mérkőzésen játszik a két csapat. Előtte azonban 19-én Debrecenben lépünk pályára, majd Békéscsabán szerepelünk felkészülési tornán.

NB I-es felnőtt csapatunk szerdán az ÉRD Arénában fogadja a Mosonmagyaróvári KC SE csapatát, míg vasárnap az MTK Budapest otthonába látogatnak lányaink. A szerdai mérkőzésre a jegyek kaphatóak az ÉRD Aréna Jegypénztárában és online az ÉRD Aréna weboldalán.

Női kézilabda NB I alapszakasz - 5. forduló
ÉRD – Mosonmagyaróvári KC SE

Időpont: 2015. szeptember 23. szerda 18:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert

Szurkolói információk

Jegyek kaphatóak a mérkőzésekre 8-19 óráig az ÉRD Aréna jegypénztárában. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre. Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy az NB I-es utánpótlás találkozó megtekintése, jegy váltásával lehetséges – melynek árát blokk ellenében, karszalag levágása mellett visszatérítjük, amennyiben a felnőtt mérkőzés kezdete előtt legkésőbb fél órával elhagyják az Arénát!

A mérkőzésre érényes jegyárak:
Felnőtt: 1500 FtDiák (érvényes diákigazolvánnyal és 18 éves korig): 800 FtNyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft
Díjmentes kísérő: 750 Ft
A belépés 6 év alatt ingyenes!

DÍJMENTES JEGYEK
Az ÉRD NBI-es női kézilabdacsapat lehetőséget biztosít Pest megye összes diákjának és fiatal kézilabdázójának csapatunk hazai mérkőzéseinek megtekintésére díjmentesen.
A díjmentes jegyek a mérkőzés napján 15:00-ig vehetők át, azt követően értékesítjük őket.

Női kézilabda NB I alapszakasz - 6. forduló
MTK Budapest – ÉRD

Időpont: 2015. szeptember 27. vasárnap 18:45
Helyszín: Elektromos Sportcsarnok (1138 Budapest, Népfürdő u. 18-20.)
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter

A 6. forduló utánpótlás mérkőzései az ÉRD Arénában kerülnek megrendezésre. Az ifjúsági találkozó 13, a junior mérkőzés 15 órakor kezdődik az ÉRD Arénában!