Remek csapatmunka, fontos győzelem

NB I-es felnőtt csapatunk a bajnokság 7. fordulójában 32:20-as győzelmet aratott a DVSC-TVP együttese ellen, lezárva a bajnokság első sűrű időszakát.
A hónap egyetlen hazai mérkőzésén a Debrecent fogadta csapatunk az ÉRD Arénában. Fantasztikus hangulatot teremtő szurkolóink előtt, a szerb válogatott Katarina Krpez Sleazak találataival szereztünk vezetést. Ellenfelünk ugyan egyenlített, de a bravúrokat bemutatató, ugyancsak válogatott Janurik Kinga védéseinek, és jól záró védekezésünknek köszönhetően 14 perc alatt mindössze egyetlen akciógólt kaptunk. Támadásban remek figurák végén Klivinyi Kinga vezérletével többször is eredményesek voltunk, aminek köszönhetően a 20. percre kilencgólos előnyre tettünk szert (14:5). A szünetre Mariama Signaté, és a hazai bajnoki góllövő listát vezető Katarina Krpez Slezak találataival tovább növeltük az előnyünket (20:9). Majd a fordulást követően Mireya González Alvarez is a kapuba talált. A második játékrészben a védekezésben szerepet kapó Szabó Laurával soraiban védelmünk remekül állította meg a vendégek támadásait, míg az ismételten válogatott formában védő Janurik Kingát váltó Győri Barbara hétméterest és ziccert is hárított a mérkőzés hajrájában. A találkozó végeredményét Szabó Laura értékesített hétméterese zárta, így lányaink 32:20-as győzelemmel hálálták meg szurkolóinknak a bíztatást.

ÉRD NB I góllövőlista

A héten mindkét serdülő csapatunk pályára lépett. Hétfőn ÉRD 1-es serdülő lányaink nem bírtak a Csepel KSE-vel, míg ÉRD 2-es csapatunk négy góllal nyert a Pénzügyőr ellen szombaton. U11-es korosztályban szereplő együttesünk két mérkőzésen lépett pályára a hétvégén. Csapatunk mind a két mérkőzését megnyerte, így hibátlan mérleggel vezeti a Kovács László régió B csoportját. Gratulálunk!

A elmúlt hét ÉRD eredményei:

2015. szeptember 28. hétfő

OSB-F csoport | Csepeli KSE - ÉRD 1 22:19 (11:8)

2015. október 3. szombat

U11 Kovács L. régió B | Budai Farkasok KK - ÉRD 12:29 (6:14)
U11 Kovács L. régió B | ÉRD - Százhalombattai VUK SE 29:8 (18:3)

OSB-F csoport | Pénzügyőr SE - ÉRD 2 19:23 (8:12)

NB I Felnőtt | ÉRD - DVSC-TVP 32:20 (20:9)

NB I-es felnőtt csapatunk szombaton, októberben először és utoljára lép pályára az ÉRD Arénában, amikor a DVSC-TVP csapatát fogadja. Ha nem szeretnél lemaradni a mérkőzésről, vedd meg jegyedet az ÉRD Aréna jegypénztárában, vagy online az ÉRD Aréna weboldalán.

Női kézilabda NB I alapszakasz - 7. forduló
ÉRD – DVSC-TVP

Időpont: 2015. október 3. szombat 18:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor

A 7. forduló utánpótlás mérkőzései október 72-én szerdán kerülnek megrendezésre. Az ifjúsági találkozó 14, a junior mérkőzés 16 órakor kezdődik!

Szurkolói információk

Jegyek kaphatóak a mérkőzésekre 8-19 óráig az ÉRD Aréna jegypénztárában. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre.

A mérkőzésre érényes jegyárak:
Felnőtt: 1500 FtDiák (érvényes diákigazolvánnyal és 18 éves korig): 800 FtNyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft
Díjmentes kísérő: 750 Ft
A belépés 6 év alatt ingyenes!

DÍJMENTES JEGYEK
Az ÉRD NBI-es női kézilabdacsapat lehetőséget biztosít Pest megye összes diákjának és fiatal kézilabdázójának csapatunk hazai mérkőzéseinek megtekintésére díjmentesen.
A díjmentes jegyek a mérkőzés napján 15:00-ig vehetők át, azt követően értékesítjük őket.