Eredmények

NB I női felnőtt 2017/2018 6. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 18:00

29

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
4
Kiss Nikolett 2
2
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Tóth Gabriella 5 (2)
Julie Foggea
3
1 (1)
5
5
2
3
1
6
1

24

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
TISELJ Anton

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1350 fő
Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya
Bp. női I. osztály felnőtt 6. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 18:00

21

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
KOCSIS Dávid

Gödöllői KSC
2
1
2
4 (2)
3
6
ÉRD
2
11 (4)
4 (1)
2 (1)
2

21

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Garai Balázs Róbert, Takács Dániel
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 17:00

21

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Alba Fehérvár KC
2
6
4 (2)
2
1
4
1
1
ÉRD
3
10
14 (2)
1
2
1
1
Apáti Zsófia

32

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kovacsik Gábor, Polgár Csaba
Leány Serdülő I. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 15:00

31

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Alba Fehérvár KC
1
7 (3)
7
5
1
1
3
2
1
3
ÉRD
1
7 (1)
1 (1)
1 (1)
7
1
2

20

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kovacsik Gábor, Polgár Csaba
Leány U13 II. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 14:00

16

(10)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
1
2
9 (5)
2
1
1
ÉRD
3
6 (5)
5
1 (1)
1
3
2
3 (1)
3
3 (1)

30

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Leány U13 II. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 10:00

15

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
JÓNÁS Judit

Farkasvár DSE
3
7 (4)
2
3
ÉRD
7 (2)
3 (1)
6
6
3
1

26

(12)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női felnőtt 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 18:00

33

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Bugyi SE
1
10
4
4 (1)
9 (9)
3
2
ÉRD
4
1
10 (1)
19 (1)
2
2
1
5

44

(21)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Dabasi Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola
Játékvezetők: Holman Nóra, Paczári Ágnes
Pest megye női ifjúsági 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 16:00

40

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 18/13

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Bugyi SE
4 (3)
1 (1)
9 (4)
3 (3)
5
8
6 (1)
1 (1)
3
ÉRD
3
4
3 (2)
1
1 (1)
6

18

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Dabasi Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola
Játékvezetők: Holman Nóra, Paczári Ágnes
Ifjúsági III. osztály Közép 5. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 15:30

17

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
NÁDORI Attila

Óbudai KSI SE
3
1
3
2
1
1
6 (3)
ÉRD
5 (1)
6
3
4
2
7 (3)

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kerék utcai Általános Iskola
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Leány U13 I. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 12:00

27

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
SZARKA Éva

5 (1)
3
5 (1)
1 (1)
1
1
2
4 (2)
1
1
ÉRD
1
7 (3)
1
1
1

11

(6)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Vasas Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Lamberg-Liszkay Melinda
Leány U13 I. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 09:00

17

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző

ÉRD
7 (2)
1
1
1
3 (1)
4
Angyalföldi Sportiskola
5 (2)
1
2
10 (2)
1
14

33

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
GÁLFALVI Áron

Helyszín: 
Vasas Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Lamberg-Liszkay Melinda
Leány Serdülő III. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 26. 16:45

20

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
VÖRÖS Viktor

Szigetszentmiklós NKSE
7 (3)
5 (3)
2
1
1 (1)
1
2
1
ÉRD
3
2
1
Apáti Zsófia 2
7
7 (4)
1

23

(10)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Sportcsarnok
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
Magyar Kupa III. forduló. forduló
Időpont: 
2017. október 25. 18:00

23

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
BOHUS Beáta

NEKA
Simon Armilla 4
5
3 (2)
5
Schatzl Natalie 4
2
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 1
3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
3
Kiss Nikolett 6
1
1 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
1

31

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
300 fő
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
NB I női felnőtt 2017/2018 13. forduló
Időpont: 
2017. október 22. 18:00

24

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Budaörs Handball
2
1
1
5 (4)
6 (3)
3
2
1
1
2 (2)
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 2
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
2
Kiss Nikolett 1
1
3
Katarina Krpež-Šlezák 10 (3)
Tóth Gabriella 4 (3)
Julie Foggea
5

34

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
1063 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Pest megye női felnőtt 6. forduló
Időpont: 
2017. október 22. 11:00

34

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

ÉRD
2
5
8
13 (1)
4
2
Albertirsa SE
1
2
1
14 (4)
4
3
1

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 14:00

30

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

ÉRD
1
10
10 (2)
6
1
1
Apáti Zsófia
Dunaújvárosi Kohász KA
8
2
4 (1)
9
1
1 (1)
6
4
1 (1)
2

38

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Leány Serdülő I. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 12:00

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
4 (1)
3 (2)
5
9 (3)
1
Dunaújvárosi Kohász KA
2
3
5
8 (2)
4
4
4
1
2
4

37

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
U11 Gyermekbajnokság 4. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 11:00

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
BALIKA Tímea

Szigetszentmiklós NKSE
1
4 (2)
1
1
1
2
1
ÉRD
1
1
1
8 (1)

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Csorba Tamás
Ifjúsági III. osztály Közép 4. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 10:00

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

ÉRD
5
9 (5)
1
Landi Gabriella 1
5
10 (2)
5
3
2 (1)
1
5
2 (1)
1
2
6 (4)

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZARKA Éva

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
Pest megye női ifjúsági 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 09:00

26

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző

ÉRD
1
2
3 (1)
2
13 (5)
6 (1)
Albertirsa SE
5
2
7 (1)
13 (1)
5
2 (1)
1

36

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
U11 Gyermekbajnokság 3. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 09:00

5

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
RÉPÁS Georgina

Budai Farkasok KK
1
3
1
ÉRD
8
2
4
1
6
2
1
5

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Csorba Tamás, Péli Sándor
Leány Serdülő III. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 18. 17:30

37

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

ÉRD
3
8 (4)
4
Apáti Zsófia 6
1
9
5
2
1
1
3
2 (2)

7

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
LERNER Levente

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
NB I női felnőtt 2017/2018 10. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 18:00

31

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 6 (2)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
1
Kiss Nikolett 3
2
5
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Tóth Gabriella 2 (1)
Julie Foggea
1
1
Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
1
5
1
1
4
3
1
2
4 (3)

22

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAROSÁN György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1000 fő
Játékvezetők: Földesi Csaba, Halász András
Pest megye női ifjúsági 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 17:30

38

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Aranyszarvas SE
3 (1)
3
3
12 (1)
1
5
1
2
8 (5)
ÉRD
4
5 (1)
3 (1)
7 (4)
1

20

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női felnőtt 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 15:30

21

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
VÉR Ágnes

Aranyszarvas SE
9
5 (1)
1
2
3
1
ÉRD
4
8 (3)
8
10 (2)
7 (2)
5
3
1
Landi Gabriella 3
3

52

(27)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Leány U13 I. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 09:00

23

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
5
2
3
2
11 (2)
XVI. ker. KMSE
10 (3)
1
1
2
7 (1)
2
4
2
1

30

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GRANDPIERRE Judit

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Czövek Gábor, Holman Nóra
Leány U13 II. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 12:00

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

ÉRD
1
6 (2)
1 (1)
5
5 (1)
2
2
5
1
2
Budai Farkasok KK
3
1
5
5
2

16

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József
U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 11:15

10

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
MICHL Dorottya

Budai Farkasok KK
9
1
ÉRD
5 (1)
3
3

11

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 10:30

7

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Solymári SC
5
1
1
1
3
2
1
1
2

10

(4)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Leány U13 II. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 10:00

22

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Budaörs Handball
2
4
5
4 (2)
2
5 (1)
ÉRD
6
3
4 (3)
5
1
3
3

25

(7)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József

Támogatóink