Eredmények

Leány U13 I. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 09:00

17

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Egervári Alexa
Zsolnai Arabella Rebeka 7 (2)
Gyuga Enikő
Simon Sára 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Elek Panna 1
Balogh Vivien Laura 3 (1)
Vajda Szonja 4
Angyalföldi Sportiskola
Demjén Laura
Kövecses Zoé 5 (2)
Hepp Dorottya
Vitai Kinga
Nagy Zsófia
Tóth Veronika 1
Molnár Bianka
Vetési Hanna 2
Lengyel Franciska
Szlávik Nikoletta
Sárkány Petra 10 (2)
Liszka Beáta 1
Szabó Lili 14

33

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
GÁLFALVI Áron

Helyszín: 
Vasas Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Lamberg-Liszkay Melinda
Leány Serdülő III. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 26. 16:45

20

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
VÖRÖS Viktor

Szigetszentmiklós NKSE
Antal Laura
Fülöp Dorina
Csiki Janka 7 (3)
Kerekes Petra
Dankuly Viktória 5 (3)
Kádár Sarolta 2
Perényi Patrícia 1
Tasi Aliz
Síró Leila 1 (1)
Polgár Sára
Balogh Bertina 1
Friedman Luca 2
Szalai Dorina 1
ÉRD
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 3
Esősi Laura Vivien 2
Galkó Laura 1
Apáti Zsófia 2
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 7
Kasza Vivien
7 (4)
Nagy Nikolett 1
Lázár Evelin Eszter

23

(10)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Sportcsarnok
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
Magyar Kupa III. forduló. forduló
Időpont: 
2017. október 25. 18:00

23

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
BOHUS Beáta

NEKA
Magera Noémi
Puskás Lilla
Zámori Dorina
Németh Orsolya
Takó Viktória
Simon Armilla 4
Horváth Laura 5
Vámos Petra 3 (2)
Péter Panna
Kovács Noémi
Vörös Szimonetta 5
Schatzl Natalie 4
Szabó Nina
Máté Fanni 2
Szabó Luca
Nánai Fruzsina Emma
ÉRD
Coralie Lassource 5
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 1
Anđela Bulatović 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 3
Kiss Nikolett 6
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 1
Bernát Dorina
Reizinger Sára

31

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
300 fő
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
NB I női felnőtt 2017/2018 13. forduló
Időpont: 
2017. október 22. 18:00

24

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Budaörs Handball
Wéninger Alexa
Sipeki Flóra
Szöllősi-Zácsik Szandra 2
Szabadfi Ágnes 1
Zsigmond Vivien 1
Juhos Kata 5 (4)
Gerháth Fanni 6 (3)
Berta Bianka 3
Hornyák Ágnes 2
Pásztor Noémi 1
Brettner Zsófia Dorina 1
Ertl Rebeka 2 (2)
Rácz Réka
Kaczur Dominika
ÉRD
Coralie Lassource 1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 2
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 2
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 3
Katarina Krpež-Šlezák 10 (3)
Tóth Gabriella 4 (3)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 5
Bernát Dorina
Reizinger Sára

34

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
1063 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Pest megye női felnőtt 6. forduló
Időpont: 
2017. október 22. 11:00

34

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Krenner Fanni 2
Merő Dóra
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya 5
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 13 (1)
Ágoston Nóra 4
Kincses Janka 2
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina
Urbányi Sára
Albertirsa SE
Ócsai Judit
Bata Martina
Kovács Henrietta 1
Hochrein Anita 2
Orosz-Kacskó Ágnes 1
Bede Bernadett 14 (4)
Kozák Dorottya 4
Szakál Anikó 3
Kovács Nikoletta 1
Ország Bernadett
Koska Anna
Ocsenás Dorottya
Kis Andrea
Molnár Ágnes

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 14:00

30

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Krenner Fanni
Czirják Orsolya
Reizinger Sára 1
Domokos Dalma 10
Márczy Tekla 10 (2)
Illés Virág 6
Doszpoth Zsuzsanna
Ágoston Nóra 1
Székely Ágnes
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina 1
Apáti Zsófia
Lázár Evelin Eszter
Dunaújvárosi Kohász KA
Jovana Jovovics 8
Nagy Zsuzsanna 2
Takács Cecília 4 (1)
Mihály Petra 9
Müller Kamilla 1
Kanyó Viktória 1 (1)
Keringer Klaudia
Frányó Laura
Braun Csenge 6
Husti Hanna 4
Gengeliczky Lili 1 (1)
Németh Kata
Glofák Eszter 2
Csapó Kincső
Vártok Ramóna

38

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Leány Serdülő I. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 12:00

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 4 (1)
Fekete Adél
Prosser Natália
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia
Kovács Eszter 3 (2)
Mendre Virág 5
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 9 (3)
Pénzes Evelin
Ványai Fanni Lili 1
Vajda Szonja
Dunaújvárosi Kohász KA
Németh Kata
Furka Alíz 2
Obendorf Vanda 3
Pál Eszter 5
Jónás Dorina
Szalma Zita
Koronczai Petra 8 (2)
Kocsi Diána 4
Kiss Vivien
Szabó Tekla 4
Matucza Gabriella 4
Ujházi Petra 1
Boros Anna
Ábrahám Cintia 2
Veres Barbara 4
Stachó Natalia

37

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
U11 Gyermekbajnokság 4. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 11:00

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
BALIKA Tímea

Szigetszentmiklós NKSE
Gulyás Fanni 1
Kovács Jázmin
Dankuly Alexa 4 (2)
Kasnya Krisztina
Márton Melinda 1
Góber Zsófia 1
Molnár Antónia 1
Kiss Dorka
Nagy Viktória
Kovács Lilla
Vörös Dézi
Matos Csenge 2
Friedman Sára 1
Hegedűs Dorka
ÉRD
Báldy Rita
Pietraskó Nikol Anna 1
Tóth Violetta
Báldy Zsófia 1
Bognár Vivien
Nagy Zsanett 1
Gál Kincső
Kapu Zsófi 8 (1)
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Tóth Virág
Szilágyi Panna Liza

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Csorba Tamás
Ifjúsági III. osztály Közép 4. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 10:00

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 5
Király Réka 9 (5)
Kóka Mariann 1
Berta Réka
Landi Gabriella 1
Guruz Panna
Kovács Barbara 5
Pap Viktória
Galkó Laura
Urbányi Sára 10 (2)
FTC II
Kiss Melinda
Kovács Gréta
Majoros Klaudia 5
Pintér Eszter 3
Hádinger Zsófia 2 (1)
Molnár Anna 1
Heitler Anna 5
Böhm Nikolett 2 (1)
Sárközi Lili 1
Beke Katalin 2
Baróti Bettina 6 (4)

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZARKA Éva

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
Pest megye női ifjúsági 6. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 09:00

26

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Fekete Adél
Gulyás Renáta
Baranyai Benita 1
Kasza Vivien 2
Almási Anna Dóra
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili
Halmi Panna 3 (1)
Berta Réka 2
Kovács Barbara 13 (5)
Droba Panna 6 (1)
Albertirsa SE
Kövesi Ildikó
Kató Krisztina
Molnár Rebeka
Ocsenás Dorottya 5
Pfeifer Alexandra
Benkő Barbara
Ivanics Adrienn
Kis Andrea 2
Szakál Anikó 7 (1)
Kovács Nikoletta 13 (1)
Ország Bernadett 5
Koska Anna 2 (1)
Tóth Jázmin 1
Molnár Ágnes

36

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
U11 Gyermekbajnokság 3. forduló
Időpont: 
2017. október 21. 09:00

5

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
RÉPÁS Georgina

Budai Farkasok KK
Barta Tímea 1
Márton Zsuzsanna
Lippai Dorka
Wentzel Kinga
Égető Janka
Zámborszki Szonja 3
Hubanov Johanna 1
ÉRD
Báldy Rita
Pietraskó Nikol Anna 8
Tóth Violetta 2
Báldy Zsófia 4
Bognár Vivien 1
Nagy Zsanett
Gál Kincső
Kapu Zsófi 6
Kasza Kitti 2
Majos-Marozsán Györgyi Flóra 1
Tóth Virág 5
Szilágyi Panna Liza

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Csorba Tamás, Péli Sándor
Leány Serdülő III. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 18. 17:30

37

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 3
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 8 (4)
Esősi Laura Vivien 4
Galkó Laura
Apáti Zsófia 6
Baranyai Benita 1
Brunecker Flóra 9
Kasza Vivien
5
Nagy Nikolett 2
Kecskeméti NKSE
Kádár Réka
Kiss Dominika
Németh Janka
Oláh Klaudia 1
Halasi Sára
Tanács Liliána 1
Kádár Rita
Ugrina Petra 3
Márki Mónika
Máté Darinka
Nagy Letícia
Szeleczki Csilla 2 (2)

7

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
LERNER Levente

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
NB I női felnőtt 2017/2018 10. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 18:00

31

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 6 (2)
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 1
Kiss Nikolett 3
Mariama Signaté 2
Jamina Roberts 5
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Tóth Gabriella 2 (1)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 1
Bernát Dorina 1
Reizinger Sára
Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
Pusztai Petra
Gulya Krisztina 1
Aron Andrea 5
Albert Helga 1
Kaiser Melitta 1
Andrási Brigitta
Jovana Risović
Varga Nikolett 4
Tóth Lilla
Siska Pálma 3
Karalyos Orsolya 1
Yuliia Kucerova 2
Szabó Edina 4 (3)
Kovács Krisztina
Németh Kitti

22

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAROSÁN György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1000 fő
Játékvezetők: Földesi Csaba, Halász András
Pest megye női ifjúsági 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 17:30

38

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Aranyszarvas SE
Karsai Virág
Bodon Csenge 3 (1)
Tisza Bettina 3
Laczkó Gréta 3
Homonnai Nikoletta 12 (1)
Kosztolányi Luca 1
Varga Lili 5
Boldizsár Vivien 1
Mózes Dorina 2
Stary Alexandra
Majoros Anna 8 (5)
Udvari Tímea
ÉRD
Kincses Boglárka
Halmi Panna 4
Fekete Adél
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta 5 (1)
Berta Réka
Guruz Panna 3 (1)
Kovács Barbara 7 (4)
Baranyai Benita
Almási Anna Dóra
Kasza Vivien
Szunyok Renáta 1
Ványai Fanni Lili
Droba Panna

20

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női felnőtt 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 15:30

21

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
VÉR Ágnes

Aranyszarvas SE
Vér Ágnes 9
Lakos Ferencné 5 (1)
Oláh Szófia
Kiss Klaudia 1
Fejős Dóra
Czira Lilla
Budai Laura
Török Anett 2
Sztehlik Eszter 3
Ács Eszter 1
Sávoli Réka
ÉRD
Krenner Fanni 4
Merő Dóra
Király Hajnalka
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya 8 (3)
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 10 (2)
Doszpoth Zsuzsanna
Ágoston Nóra 7 (2)
Kincses Janka 5
Király Réka 3
Szalóczy Emma 1
Landi Gabriella 3
Urbányi Sára 3

52

(27)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Leány U13 I. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 15. 09:00

23

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 5
Simon Sára
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 3
Pintér Petra
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 2
Fodor Tamara
Mihály Beatrix
Vajda Szonja 11 (2)
XVI. ker. KMSE
Horváth Dorina
Janda Zoé
Török Fanni 10 (3)
Marjos Csenge 1
Dajka Lili 1
Jánni Petra 2
Simon Petra 7 (1)
Török Villő
Keresztes Kata 2
Tarpai Liza 4
Szájer Hanna 2
Nezáczki Sára 1

30

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GRANDPIERRE Judit

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Czövek Gábor, Holman Nóra
Leány U13 II. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 12:00

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Berényi Kira 1
Pietraskó Nikol Anna 6 (2)
Sarkadi Bíbor 1 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Matyasovszky Nelli
Erdős Petra 5
Szunyok Réka 5 (1)
Krucsó Fanni
Turbucz Léna 2
Lukácsi Jázmin 2
Urbányi Júlia 5
Király Flóra 1
Serényi Szonja 2
Budai Farkasok KK
Zámborszki Szonja
Vámossy-Nagy Viktória 3
Schwarcz Ida 1
Déberling Borbála
Kiss Mercédesz 5
Bari Csenge 5
Égető Kata
Szabó Dalma 2
Nagy Zsófia
Bernacchini Bianka
Bakó Hanna
Lendvay Bogáta

16

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József
U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 11:15

10

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
MICHL Dorottya

Budai Farkasok KK
Tóth Fanni
Jutasi Karina
Magyar Bodza
Füstös Bianka 9
Sári Angéla
Jeck Viktória 1
Huszár Tímea
ÉRD
Pásztor Adél 5 (1)
Kis Hanna
Gáspár Hanna
Szunyok Regina 3
Ódor Nikolett 3
Domján Boglárka
Domján Zsófia
Szlovacsek Lilla

11

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 10:30

7

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Solymári SC
Pehatsek Rebeka
Pehatsek Noémi 5
Müller Gabriella
Havasi Petra
Dálnoki Liliána 1
Richolm Johanna 1
Ficza Viktória
Scheuring Mónika
Juhász Léda
ÉRD 2
Kulcsár Nelli 1
Kulcsár Dorka
Majer Szonja Hanna
Tomcsányi Anett 3
Tóth Nóra 2
Kovács Lora 1
Varga Nóra Anna
Újházi Réka Angelika 1
Csépány Boglárka Mária 2

10

(4)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Leány U13 II. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 10:00

22

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Budaörs Handball
Dolnay Lili
Szép Nóra
Pelle Bettina 2
Varga Regina 4
Molnár Korinna
Hunyadvári Laura 5
Hegedűs Anna
Imre Zsófia 4 (2)
Szabó Bodza 2
Vastag Boglárka
Matolcsy Dóra
Kircsi Fanni 5 (1)
ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna
Sarkadi Bíbor
Deák Zsófia
Pintér Polina
Erdős Petra 3
Serényi Szonja
Szunyok Réka 4 (3)
Krucsó Fanni 5
Turbucz Léna
Lukácsi Jázmin 1
Urbányi Júlia 3
Király Flóra 3

25

(7)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József
U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 09:45

6

(1)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD
Pásztor Adél 2
Kis Hanna
Gáspár Hanna
Szunyok Regina 1
Ódor Nikolett 3
Domján Boglárka
Domján Zsófia
Szlovacsek Lilla
Pilisvörösvári TKSK
Aszt Petra 8
Ács Tímea 3
Baska Bíborka
Griff Nóra
Gyukin Alexandra
Iflinger Kitti 4
Kovács Laura
Mauterer Regina
Payer Jázmin
Pándi Andrea 1
Rudas Gréta 4
Straub Nóra

20

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Leány U13 I. osztály 6. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 09:00

10

(6)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka
Simon Sára
Józsa Anikó
Sári Fanni 2 (2)
Szatmári Csenge Zoé 1
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Elek Panna 1
Balogh Vivien Laura 2 (2)
Fodor Tamara
Mihály Beatrix
Vajda Szonja 3
Szigetszentmiklós NKSE
Fülöp Dorina
Milkovics Noémi 1
Kasnya Dorina
Taligás Melinda
Debreczeni Hajnalka 1
Szalai Petra 4 (1)
Nánási Nikolett 2
Kerekes Bettina 2
Kerekes Laura 1
Ináncsi Fruzsina 2 (1)
Hajdú Gyöngyvér 3 (1)
Ménes Sára
Dolányi Hanna 2 (1)
Kozák Laura 4 (1)

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
SZTRAKA Péterné

U9 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2017. október 14. 09:00

16

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MICHL Dorottya

Budai Farkasok KK
Tóth Fanni 1 (1)
Jutasi Karina
Magyar Bodza
Füstös Bianka 6
Sári Angéla 1
Jeck Viktória 6 (1)
Huszár Tímea 2
ÉRD 2
Kulcsár Nelli
Kulcsár Dorka
Majer Szonja Hanna 1
Tomcsányi Anett 4
Tóth Nóra
Kovács Lora 2
Varga Nóra Anna
Újházi Réka Angelika 3 (1)
Csépány Boglárka Mária 1

11

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 5. forduló
Időpont: 
2017. október 12. 16:00

33

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
Rónai Diána 14 (8)
Vida Csenge 3
Solymosi Tina
Gaschler Dominika 2
Gál Dominika 2
Maurer Kinga 6
Györkös Hanna
Horák Hanna
Sári Júlia 1
Lestár Blanka 2
Hettyei Emőke
Mistina Fanni
Dukai Anett
Gaál Dorina 2
Gyarmati Lilla
Barcza Kira 1
ÉRD
Krenner Fanni
Czirják Orsolya 4
Reizinger Sára 13 (1)
Domokos Dalma 6
Márczy Tekla 12 (4)
Illés Virág 6
Doszpoth Zsuzsanna
Ágoston Nóra
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Apáti Zsófia
Brunecker Flóra
Lázár Evelin Eszter

41

(21)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
Leány Serdülő I. osztály 5. forduló
Időpont: 
2017. október 12. 14:00

40

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Bajnok DSE Nemesvámos
ÉRD
Cser Liza 1
Fekete Adél
Prosser Natália
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1 (1)
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 3 (3)
Mendre Virág 2
Molnár Zsófia 1
Ványai Fanni Lili
Tekauer Gréta 5 (1)
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 2

18

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
NB I női felnőtt 2017/2018 5. forduló
Időpont: 
2017. október 11. 19:00

27

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 3
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
Klivinyi Kinga 5
Kiss Nikolett
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 5 (3)
Tóth Gabriella 4 (1)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 2
Bernát Dorina
Reizinger Sára
Győri Audi ETO KC
Afentaler Sára
Nora Mørk 4
Görbicz Anita 10 (4)
Pál Tamara
Stine Bredal Oftedal 2
Eduarda Amorim 7
Anja Althaus 2
Nycke Groot 6
Yvette Broch 1
Fodor Csenge
Bódi Bernadett 2
Puhalák Szidónia
Kiss Éva
Kari Aalvik Grimsbø

34

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2200 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
Ifjúsági III. osztály Közép 3. forduló
Időpont: 
2017. október 11. 17:15

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Budaörs Handball II
Francsics Réka 2
Horváth Liza Klára 3
Törzsök Tünde 3
Lőrincz Enikő 2 (1)
Hangyál Dóra
Farkas Tekla 4 (1)
Tóth Anna Krisztina 3 (2)
Horváth Zsófia
Bokor Dzsenifer
Kovács Noémi
Torgyik Eszter
Szalai Zita 2
Fazekas Kinga 3
Reichel Dóra
Pincési Panna
Lennert Dorka
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Király Hajnalka 3
Kincses Janka 6
Király Réka 8
Kóka Mariann 1 (1)
Berta Réka 1
Landi Gabriella 7
Kovács Barbara
Galkó Laura 2 (1)
Urbányi Sára 10 (1)

38

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Leány Serdülő I. osztály 4. forduló
Időpont: 
2017. október 11. 15:30

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza
Fekete Adél
Prosser Natália
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 4 (2)
Mendre Virág
Molnár Zsófia 1
Ványai Fanni Lili
Tekauer Gréta 2 (1)
Vajda Szonja 2
Pénzes Evelin 1
Győri Audi ETO KC
Holczinger Petra
Polócz Tamara 3
Sülye Ágota 5
Csekő Brigitta 5
Kürthi Laura 6
Lengyel Eszter 4
Takács Noémi 8 (2)
Takács Virág 1
Horváth Nikolett
Tóth Krisztina 3
Mészáros Regina 4
Kiss Luca
Farkas Johanna 5 (1)
Konkoly Kata 2
Christe Dalma Eleonóra
Dezséri Zsófia 1

47

(27)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 4. forduló
Időpont: 
2017. október 11. 13:30

21

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Krenner Fanni
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 2
Márczy Tekla 8
Illés Virág 4
Doszpoth Zsuzsanna
Ágoston Nóra 2
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Apáti Zsófia
Brunecker Flóra
Lázár Evelin Eszter
Reizinger Sára 5
Győri Audi ETO KC
Rubint Evelin
Pap Mercédesz 1
Imrei Réka 1
Kiser Panna 1
Lanczova Barbora
Andróczki Flóra 4
Varga Emőke 3
Kellermann Dóra 7
Németh Petra 4
Szabó Dorina 5
Molnár Viktória 3
Binó Boglárka
Ács Bianka 3 (1)
Tóthová Nikolett

32

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
Bp. női I. osztály felnőtt 4. forduló
Időpont: 
2017. október 8. 18:00

28

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
TÓTH Szabolcs

KRSE
Valentini Zsuzsanna
Major Marietta
Bócsa Erzsébet 5
Domsits Zsuzsanna
Kánya Judit 5 (4)
Rónyai Zsófia 2
Kiss Éva 7
Kovács Ágnes 2
Madarász Nóra 5
Cseri Csilla
Nyitrai Marianna 2
Durucz Hajnalka
ÉRD
Fedor Judit
Szabó Éva 2
Oláhné-Balog Tünde 2
Antal Beáta 7 (1)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 1
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 5
Maurer Nikolett
Kemény Andrea

17

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
ZMNE Sportcsarnok
Játékvezetők: Barta István, Katona Attila

Támogatóink