Eredmények

Leány U13 II. osztály Felsőház 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 11:00

28

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 4
Pietraskó Nikol Anna 4 (4)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 2
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 3
Szunyok Réka 1 (1)
Krucsó Fanni 6
Urbányi Júlia 1
Lukácsi Jázmin 3
Turbucz Léna 2
Bilik Zsófia 1
Ceglédi Kék Cápák SE
Semetka Gréta
Oláh Anna
Peszeki Laura 5 (4)
Farkas Fruzsina 1
Kökény Hanna 2
Takács Viktória
Baricza Viktória 2
Fehér Natália 1
Takó Emese 3
Imregi Boglárka
Pető Luca
Kelemen Réka
Varga Nóra
Pintér Zsófia

14

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SPOLMIN Roberta

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Nász Péter, Vorsléger Zoltán
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

6

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
KULINYÁK Ágnes

Alsónémedi SE
Kiss Boglárka 1
Lukovics Emily 1
Sebestyén Dalma
Tamási Panna 4
Takács Titanilla
Tüske Laura
ÉRD 1
Kiss Katalin
Tóth Enikő
Tomcsányi Dorka 10
Steierlein Panna 4 (1)
Gerzanics Csenge 2

16

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Túri Attila,
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

2

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Mikó Gréta
Németh Adél
Karácsony Nikol
Iván Kinga 1
Gábor Alexa Sztella
Bíró Aisa 1
Paksi Panka Nóra
EURONOVEX USE
Varró Enikő 6
Baráth Jázmin 3
Molnár Nóra
Berta Kata 5
Bata Boglárka
Sebei Anna

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Regina,
Leány Serdülő III. osztály 13. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:00

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 4
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta 1
Zimek Krisztina 5 (2)
Esősi Laura Vivien 2
Galkó Laura 5
Apáti Zsófia 10 (1)
Baranyai Benita 1
Brunecker Flóra 1
Kasza Vivien 1
Mórás Luca 3 (3)
Nagy Nikolett 1
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Inárcs-Örkény KC
Rim Viktória
Molnár Kamilla 1 (1)
Szabó Szandra
Hornyák Lilla 1
Szabó Lívia
Bálint Antónia
Esküdt Brigitta
Tóth Zsófia
Zsadányi Réka
Késmárki Martina
Talapka Vivien 3
Nyerges Alexandra 2

7

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Volentics Krisztina
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 09:30

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
BÉCZI János

Dömsödi USE
Balogh Lelle 2
Basa Lara 1 (1)
Joó Jázmin
Kincses Tamara 1
Slezák Tímea 2
Rab Sára
Szabó Vanda 2
ÉRD 1
Kiss Katalin
Tóth Enikő
Tomcsányi Dorka 6 (1)
Steierlein Panna 3
Gerzanics Csenge 2

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Galambos Lilla,
Leány Serdülő I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 19:00

30

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 4
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta 1
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 11 (3)
Kovács Eszter 4 (1)
Mendre Virág 6 (1)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 4 (1)
Ványai Fanni Lili
Swietelsky-Szombathelyi KKA
Szekér Petra
Varga Vanessa
Pődör Blanka 7 (3)
Horváth Lilla 5
Wágner Dóri 1
Horváth Anna 7
Tamási Kata 6
Tóth Nóri 2
Farkas Nerina 5 (1)
Juhász Anna 2
Sámson Petra 3
Farkas Hanna
Szuhogyi Rebeka 1
Lakatos Lizett 5
Lőrincz Brigitta

44

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Rácz László
Ifjúsági III. osztály Közép 10. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 17:00

34

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Király Hajnalka 2
Kincses Janka 5
Király Réka 9
Kóka Mariann 1
Berta Réka 1
Csamangó Dorina
Landi Gabriella 8 (5)
Kovács Barbara 1
Pap Viktória
Galkó Laura 1
Urbányi Sára 5 (1)
Kiskőrösi NKSZSE
Borbényi Luca 1
Kun-Szabó Viktória 4
Zsubori Zsófia 1
Polereczki Petra 4 (3)
Nagy Dzsenifer 5 (1)
László Luca 1
Fekete Eszter 2
Bacsa Vivien
Kornóczi Natália
Nagy Doroti 1
Torgyik Brigitta
Hell Krisztina

19

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
FENYVESI Éva

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Acsai László, Csorba Tamás
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 14. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 17:00

43

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 8
Czirják Orsolya 7
Domokos Dalma 9
Márczy Tekla 9 (1)
Ágoston Nóra 2
Szalóczy Emma 2
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra
5
Lázár Evelin Eszter
Swietelsky-Szombathelyi KKA
Bódi Virág 3
Kozma Adrienn
Bozzai Zsófia 4
Cser Dóra 12 (3)
Bognár Franciska
Kovács Tímea
Szuhogyi Laura 5
Kulcsár Dorottya 6
Keszei Júlia Molli 1
Csapó Adrienn 1
Tamás Panna
Lőrincz Brigitta

32

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Rácz László
Pest megye női ifjúsági 14. forduló
Időpont: 
2018. február 18. 12:00

21

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 5
Dezsényi Virág
Fekete Adél
Gulyás Renáta
Berta Réka 8 (2)
Csamangó Dorina 1
Kovács Barbara 4
Pap Viktória
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita 2
Kasza Vivien
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili
Aranyszarvas SE
Karsai Virág
Udvari Tímea
Bodon Csenge 8 (3)
Tisza Bettina 5
Boldizsár Vivien 3
Laczkó Gréta 2
Homonnai Nikoletta 2
Kosztolányi Luca
Varga Lili 1
Mózes Dorina 5
Stary Alexandra 1
Bende Kitti 1
Majoros Anna 6 (5)
Borbély Vivien

34

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Pest megye női felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. február 18. 10:00

47

(26)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 3
Merő Dóra
Király Hajnalka 2
Czirják Orsolya 2
Domokos Dalma 13
Márczy Tekla 8 (2)
Ágoston Nóra 4
Kincses Janka 1
Király Réka 8 (2)
Szalóczy Emma
Kóka Mariann 1
Landi Gabriella 4
Urbányi Sára 1
Aranyszarvas SE
Szabó Kata
Czira Lilla 2
Kosztolányi Kinga
Török Anett
Vér Ágnes 13
Oláh Szófia
Sztehlik Eszter
Ács Eszter
Kiss Klaudia
Lakos Ferencné 7 (5)
Ecseri Noémi

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
VÉR Ágnes

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 14. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Békéscsabai Előre NKSE
Szarka Adrienn
Bottó Rózsa 2
Aleksandra Vukajlović 2
Gidai Eszter
Szögi Tímea 1
Zöldi-Tóth Katalin 3
Walfisch Mercédesz 6
3 (3)
Kovács Anett
Farkas Kata 3
Jovana Kovačević 3
Tamara Popovic
Pintér Zsanett
Györkös Rebeka
ÉRD
Coralie Lassource 3
dr. Gávai Szonja
Bernát Dorina
Szabó Laura 5 (3)
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Klivinyi Kinga 3
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté
Jamina Roberts
Katarina Krpež-Šlezák 12 (1)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

32

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 13. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 14:00

34

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 5
Czirják Orsolya 3
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 9 (2)
Ágoston Nóra 3
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina 3
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 1
2
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter
Győri Audi ETO KC II
Holczinger Petra
Polócz Tamara 1
Sülye Ágota 5
Kürthi Laura 2
Lengyel Eszter 4
Takács Noémi 1
Dezséri Zsófia 2
Tóth Krisztina 5
Németh Nikolett
Németh Zsuzsanna
Farkas Johanna 16 (6)
Konkoly Kata 1
Világos Diána 8 (1)
Christe Dalma Eleonóra

45

(26)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kurkó György, Nerhaft Bence
Leány Serdülő I. osztály 13. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 11:00

33

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
Mátyás Viktória
Dobány Kitti
Imrei Nóra 9 (1)
Bodnár Nikolett Szimonetta 3
Forgács Viktória 8 (2)
Markos Réka 7
Tolvaj Dorka 5 (1)
Pohner Orsolya
Mátyás Anna
Czuth Noémi Zoé 1
Reskó Vanessza
Szőke Noémi
Gáspár Vanda
ÉRD
Cser Liza 2
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 4 (2)
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 5 (1)
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 7 (2)
Ványai Fanni Lili

24

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
Leány Serdülő III. osztály 12. forduló
Időpont: 
2018. február 13. 16:45

25

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Dabas KC VSE
Pintér Abigél
Horváth Dorina
Dankuly Viktória 2
Sarkadi Bíbor
Balogh Csenge 1
Balog Regina
Talabér Johanna 2
Zsíros Fanni 3
Veres Anna
Talapka Csenge 11 (7)
Víg Laura 6
Szarvas Anna
Matics Csenge
Balogh Bertina
ÉRD
Droba Panna
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 5
Esősi Laura Vivien 1
Galkó Laura 2
Apáti Zsófia 3
Brunecker Flóra
Kasza Vivien
8
Mórás Luca 3 (3)
Nagy Nikolett 1
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

23

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
OBO Aréna Dabas
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
Pest megye női ifjúsági 13. forduló
Időpont: 
2018. február 11. 19:00

39

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KOTÁNNÉ BORKA Csilla

Alsónémedi SE
Kotán Ágnes 13 (4)
Kerekes Zsófia 3
Horváth Klaudia 6
Gendur Nóra 1
Fejszés Alexandra
Molnár Alexa
Benus Tímea
Farkas Angéla 3
Galambos Lilla 5
Czeróczki Jenifer 5
Bakos Ildikó 3
Krasnyánszki Réka
ÉRD
Droba Panna 8
Gulyás Renáta 2
Csamangó Dorina 5 (4)
Kovács Barbara 5
Pap Viktória 3
Almási Anna Dóra
Kasza Vivien 3
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili 1
Halmi Panna

27

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Alsónémedi Széchenyi István Ált.Isk.
Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán, Lázár Zoltán
Pest megye női felnőtt 13. forduló
Időpont: 
2018. február 11. 17:00

26

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
KOTÁNNÉ BORKA Csilla

Alsónémedi SE
Kotán Ágnes 2 (1)
Kerekes Zsófia 1
Horváth Klaudia 4
Gendur Nóra
Pápai Éva
Mészáros Edina 1
Polyák Viktória 1
Kissné Garai Mónika 3
Kulinyák Ágnes 4 (1)
Kalecz Katalin
Koncz Anikó 4
Baján Teréz 2
Kovacsikné Gendúr Anikó 4
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 3
Merő Dóra
Király Hajnalka 4
Czirják Orsolya 5
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 6
Ágoston Nóra 6
Király Réka 1
Kóka Mariann 3
Landi Gabriella 4

40

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Alsónémedi Széchenyi István Ált.Isk.
Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán, Lázár Zoltán
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 12. forduló
Időpont: 
2018. február 8. 16:00

35

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
Mészáros Eszter
Szerző Laura 7
Kellermann Réka 2 (1)
Szalai Zsuzsanna 8 (2)
Szemes Jázmin 6
Varga Viktória 3
Fenesi Renáta 7 (1)
Horváth Virág
Szabó Csenge
Lázár Jázmin
Vas Nikoletta
Horváth Lili
Fehér Ágnes
Gősi Luca 1
Nagy Kinga 1
Jakab Beatrix
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 9
Márczy Tekla 9 (1)
Ágoston Nóra 2
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien 1
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra 1
2
Mórás Luca
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter

27

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
UFM Aréna
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Wiedemann Viktor
Magyar Kupa V. forduló
Időpont: 
2018. február 7. 18:00

26

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 1
Kiss Nikolett 5
Mariama Signaté 4
Jamina Roberts
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Bernát Dorina
Váci NKSE
Sanja Radosavljević 1
Kácsor Gréta
Hámori Konszuéla 5
Barján Bianka 1
Kovács Patrícia
Bárbara Arenhart
Pappné Szamoránsky Piroska 2
Dijana Jovetić 4
Lakatos Rita 1
Szondi Zsófia 2
Hornyák Bernadett
Suba Sára
Karoline De Souza 7 (2)
Helembai Fanny
Diószegi Nikolett 2

25

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
Leány Serdülő I. osztály 12. forduló
Időpont: 
2018. február 7. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 7
Balogh Hanna Dorina
Benedek Bianka
Szunyok Renáta 1
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 7
Kovács Eszter 5 (4)
Mendre Virág 10 (2)
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 3
Ványai Fanni Lili
Almási Anna Dóra
Fekete Adél
Kispest NKK
Ari Zsófia 3
Kaszanyitzky Blanka 1
Jammoul Lulu
Hársvölgyi Réka
Fülöp Fanni
Kovács Fruzsina 3
Kocsis Lili
Gajdos Petra 2
Kucsik Emese 1
Dóra Dalma
Graffy Tamara 3 (2)
Kazeem Amina 3
Geiger Anna 2

18

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
IVÁNCSICS Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Pest megye női felnőtt 12. forduló
Időpont: 
2018. február 4. 11:00

35

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni
Merő Dóra
Király Hajnalka
Czirják Orsolya 5
Domokos Dalma 9
Márczy Tekla 5 (1)
Ágoston Nóra 1
Kincses Janka 1
Király Réka
Kóka Mariann 6
Landi Gabriella 3
Urbányi Sára 2
Szalóczy Emma 3
Dunavarsányi TE
Keller Andrea 4
Nagy Fruzsina
Fülöp Eszter 9 (1)
Paulné Simon Brigitta 7
Pintér Mónika 1
Dancs Adrienn 1
András-Pap Nikolett
Takács Petra 1
Bánóczi Tünde 1 (1)

24

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BUNCSIK László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női ifjúsági 12. forduló
Időpont: 
2018. február 4. 09:00

27

(8)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Fekete Adél
Droba Panna 5
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Berta Réka 5
Csamangó Dorina 5 (5)
Kovács Barbara 10 (2)
Pap Viktória 2
Kasza Vivien
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien
Dunavarsányi TE
Tóth Dorottya 4
Ónodi Virág 1
Krasznai Kata 4 (1)
Babinszky Lara 9 (2)
Fejér Barbara
Simoncini Paola 5 (2)
Harci Bernadett 4 (3)
Molnár Henrietta
Csergő Csenge
Burgus Nikolett
Ónodi Vivien
Kovács Alíz
Müller Dorka
Szabó Vanessza

27

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
CSENKI Balázs

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 11. forduló
Időpont: 
2018. február 3. 15:30

30

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 7
Márczy Tekla 14 (4)
Ágoston Nóra 4
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien 1
Apáti Zsófia 1
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter
Siófok KTC KFT
Lugosi Fruzsina
Tóth Alexandra
Ötvös Réka
Szabó Panna 6 (1)
Pervein Orsolya 4
Bozsok Dóra 9 (5)
Kamen Chiara 4
Bodó Szabina 2
Orsós Alexandra 3
Takács Eszter 4
Barkóczi Dorina
Preisendörfer Gréta
Nemes Laura 4
Lapos Laura 2
Balogh Hanga

38

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
PINTÉR Károly

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Leány Serdülő I. osztály 11. forduló
Időpont: 
2018. február 3. 13:30

24

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Fekete Adél
Cser Liza 1
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 8 (3)
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 8 (4)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 2
Ványai Fanni Lili
Siófok KTC KFT
Nemes Laura 7
Lapos Laura 5 (1)
Balogh Hanga
Kovács Veronika
Pete Zsanna
1
Ficsor Nóra 2
Domokos Diána 1
Király Jázmin
Orbán Eszter 6
Koósz Evelin
Konyecsnyik Réka 1
Novák Alexandra 4
Kocsis Szilvia 1

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 12. forduló
Időpont: 
2018. január 27. 18:00

35

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
dr. Gávai Szonja 3
Szabó Laura 3 (1)
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 3
Kiss Nikolett 3
Mariama Signaté 3
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 8
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 4
Bernát Dorina
Alba Fehérvár KC
Májer Krisztina 1
Jana Zsilinszkajtye 1
Jelena Lavko 3 (3)
Claudine Mendy 3
Olga Gorsenyina 3
Herr Orsolya
Pelczéder Orsolya 2
Elena Gjorgjijevska 2
Mistina Kitty
Boldizsár Bianka
Mayer Szabina 4
Gabina Lima Flavia
Temes Bernadett 3
Rózsás Josephine

22

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1650 fő
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 10. forduló
Időpont: 
2018. január 24. 18:00

41

(21)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
BOHUS Beáta

NEKA
Magera Noémi
Zámori Dorina 2
Németh Orsolya
Takó Viktória 5
Szabó Kitti 2
Simon Armilla 2
Horváth Laura 5
Vámos Petra 3
Péter Panna 1
Kovács Noémi 2
Vörös Szimonetta 6
Schatzl Natalie 5
Szöllősi Flóra 3
Szabó Nina 1
Máté Fanni 4
Szabó Luca
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 3
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 4
Márczy Tekla 7 (1)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia
Brunecker Flóra
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter

15

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: Kaló Zsófia, Mizsák Dorina
Leány Serdülő I. osztály 10. forduló
Időpont: 
2018. január 24. 16:00

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
SITI Beáta

NEKA
Weibli Dorka 3
Kovács Anikó 4 (1)
Szabó Dorina Napsugár 3
Zaj Klára
Kertész Korina 4 (1)
Ágoston Lilla 3 (1)
Mlinkó Zsófia
Kiss Dézi
Béres Eszter
Lakatos Petra 4
Tóth Gréta 3
Gyuránki Bernadett
Pécsi Villő 2
Babai Vivien 1
Kurmai Panna 2
ÉRD
Fekete Adél
Cser Liza 2
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti 1
Kiss Dorottya Zsófia 3
Kovács Eszter 1
Mendre Virág 2
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 2
Ványai Fanni Lili

11

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: Kaló Zsófia, Mizsák Dorina
Magyar Kupa IV. forduló. forduló
Időpont: 
2018. január 20. 18:00

32

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 4
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 3 (2)
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Klivinyi Kinga 4
Kiss Nikolett 3
Mariama Signaté 2
Katarina Krpež-Šlezák 5
Tóth Gabriella 3 (1)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 4
Bernát Dorina
DVSC-TVP
Varsányi Nóra
Yezhykova Karyna 1
Csáki Viktória 1
Hársfalvi Júlia 1
Anna Punko 1
Horváth-Pásztor Bettina
Tóvizi Petra
Vantara-Kelemen Éva 3
Hajduch Csenge 1
Sirián Szederke 3
Lotte Griegel 4
Arna Sif Pálsdóttir 3
Lajtos Nóra
Jelena Despotović 3
Román Dorina

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
VIDA Gergő

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1350 fő
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás
NB I női felnőtt 2017/2018 11. forduló
Időpont: 
2018. január 12. 20:30

27

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Váci NKSE
Sanja Radosavljević 4
Kácsor Gréta
Hámori Konszuéla
Barján Bianka 5
Kovács Patrícia 1
Bárbara Arenhart 1
Pappné Szamoránsky Piroska
Dijana Jovetić 2
Lakatos Rita 1
Szondi Zsófia
Hornyák Bernadett
Suba Sára
Sziráki Boglárka
Karoline De Souza 10 (4)
Helembai Fanny 2
Diószegi Nikolett 1
ÉRD
Coralie Lassource 4
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga
Kiss Nikolett 2
Mariama Signaté 5
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Tóth Gabriella 2 (1)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 2
Bernát Dorina

24

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
550 fő
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
NB I női felnőtt 2017/2018 9. forduló
Időpont: 
2017. december 30. 18:00

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MÁTÉFI Eszter

Kisvárda Master Good SE
Ekaterina Dzhukeva
Samira Rocha 3
Triscsuk Krisztina 3 (1)
Triffa Ágnes
Olena Umanets
Szabó Valéria 1
Tarjányi Szilvia
Orbán Adrienn 3
Tamara Radojević 1
Vesna Milanović-Litre 1
Marincsák Nikolett
Marija Hakunova
Marina Dmitrović 8 (5)
Dudás Georgina
Katona Flóra 1
Ivanna Myhovych
ÉRD
Coralie Lassource 2
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 4 (1)
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Klivinyi Kinga 3 (1)
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté 4
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 1
Bernát Dorina

27

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
1000 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
U11 Gyermekbajnokság 8. forduló
Időpont: 
2017. december 17. 12:00

28

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Bódi Kíra 1
Báldy Rita
Tóth Violetta 2
Báldy Zsófia 6
Kis Blanka
Bognár Vivien 3
Nagy Zsanett 3
Gál Kincső
Kapu Zsófi 4
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra 2
Tóth Virág 6
Szilágyi Panna Liza
Budai Farkasok KK
Barta Tímea 2
Márton Zsuzsanna
Csiba Virág 2
Wentzel Kinga
Égető Janka 1
Hubanov Johanna 2
Zámborszki Szonja 2
Lippai Dorka
Zátony Lili

9

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
RÉPÁS Georgina

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Matus Adrienn

Támogatóink