Eredmények

Bp. női I. osztály felnőtt 12. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 10:00

24

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
3
2
7 (2)
5 (2)
5
1
Pestszentimrei SK
2
9 (3)
1
10
2
4 (1)
2

30

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
JÁRMI Hilda

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Sándor, Varga Zsolt
NB I női felnőtt 2017/2018 15. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 18:00

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja 4
Szabó Laura 5 (1)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
4
Kiss Nikolett 7
5
Katarina Krpež-Šlezák 6 (2)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Landi Gabriella
Vasas SC
1
2
3
5
1
2
2
3
3 (3)

22

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KOVÁCS Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya
Leány U13 II. osztály Felsőház 2. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 14:00

15

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
KISS László

Inárcs-Örkény KC
1
2 (1)
10 (4)
1
1
ÉRD
6
2 (2)
3
3
1
1
1
3
6 (3)
1

27

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Nász Péter, Vorsléger Zoltán
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 11:30

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ZSIGMOND Vivien

Budaörs Handball
1 (1)
1
2
3
4
1
1

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Herczeg Patrik,
Leány U13 II. osztály Felsőház 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 11:00

28

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
4 (4)
2
1
3
1 (1)
6
1
3
2
1
Ceglédi Kék Cápák SE
5 (4)
1
2
2
1
3

14

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SPOLMIN Roberta

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Nász Péter, Vorsléger Zoltán
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

6

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
KULINYÁK Ágnes

Alsónémedi SE
1
1
4
10
4 (1)
2

16

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Túri Attila,
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

2

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

1
1
EURONOVEX USE
6
3
5

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Regina,
Leány Serdülő III. osztály 13. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:00

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
4
1
5 (2)
2
5
Apáti Zsófia 10 (1)
1
1
1
3 (3)
1
Inárcs-Örkény KC
1 (1)
1
3
2

7

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Volentics Krisztina
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 09:30

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
BÉCZI János

2
1 (1)
1
2
2
6 (1)
3
2

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Galambos Lilla,
Leány Serdülő I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 19:00

30

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
4
1
11 (3)
4 (1)
6 (1)
4 (1)
7 (3)
5
1
7
6
2
5 (1)
2
3
1
5

44

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Rácz László
Ifjúsági III. osztály Közép 10. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 17:00

34

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5
9
1
1
Landi Gabriella 8 (5)
1
1
5 (1)
Kiskőrösi NKSZSE
1
4
1
4 (3)
5 (1)
1
2
1

19

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
FENYVESI Éva

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Acsai László, Csorba Tamás
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 14. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 17:00

43

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
8
7
9
9 (1)
2
2
Apáti Zsófia 1
5
3
4
12 (3)
5
6
1
1

32

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Rácz László
Pest megye női ifjúsági 14. forduló
Időpont: 
2018. február 18. 12:00

21

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
5
8 (2)
1
4
2
Aranyszarvas SE
8 (3)
5
3
2
2
1
5
1
1
6 (5)

34

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Pest megye női felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. február 18. 10:00

47

(26)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
2
2
13
8 (2)
4
1
8 (2)
1
Landi Gabriella 4
1
Aranyszarvas SE
2
13
7 (5)

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
VÉR Ágnes

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 14. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Békéscsabai Előre NKSE
2
2
1
3
6
3 (3)
3
Jovana Kovačević 3
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 5 (3)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
3
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 12 (1)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

32

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 13. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 14:00

34

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
5
3
8
9 (2)
3
3
Apáti Zsófia 1
2
1
5
2
4
1
2
5
16 (6)
1
8 (1)

45

(26)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kurkó György, Nerhaft Bence
Leány Serdülő I. osztály 13. forduló
Időpont: 
2018. február 17. 11:00

33

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
9 (1)
3
8 (2)
7
5 (1)
1
ÉRD
2
1
4 (2)
4
5 (1)
1
7 (2)

24

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
Leány Serdülő III. osztály 12. forduló
Időpont: 
2018. február 13. 16:45

25

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Dabas KC VSE
2
1
2
3
11 (7)
6
ÉRD
5
1
2
Apáti Zsófia 3
8
3 (3)
1

23

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
OBO Aréna Dabas
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
Pest megye női ifjúsági 13. forduló
Időpont: 
2018. február 11. 19:00

39

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KOTÁNNÉ BORKA Csilla

Alsónémedi SE
13 (4)
3
6
1
3
5
5
3
ÉRD
8
2
5 (4)
5
3
3
1

27

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Alsónémedi Széchenyi István Ált.Isk.
Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán, Lázár Zoltán
Pest megye női felnőtt 13. forduló
Időpont: 
2018. február 11. 17:00

26

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
KOTÁNNÉ BORKA Csilla

Alsónémedi SE
2 (1)
1
4
1
1
3
4 (1)
4
2
4
ÉRD
3
4
5
8
6
6
1
3
Landi Gabriella 4

40

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Alsónémedi Széchenyi István Ált.Isk.
Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán, Lázár Zoltán
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 12. forduló
Időpont: 
2018. február 8. 16:00

35

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Motherson-Mosonmagyaróvári KC SE
7
2 (1)
8 (2)
6
3
7 (1)
1
1
ÉRD
1
1
9
9 (1)
2
1
Apáti Zsófia 1
1
2

27

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
UFM Aréna
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Wiedemann Viktor
Magyar Kupa V. forduló
Időpont: 
2018. február 7. 18:00

26

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
1
Kiss Nikolett 5
4
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Váci NKSE
1
5
1
2
4
1
2
7 (2)
2

25

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
Leány Serdülő I. osztály 12. forduló
Időpont: 
2018. február 7. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
7
1
7
5 (4)
10 (2)
1
3
Kispest NKK
3
1
3
2
1
3 (2)
3
2

18

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
IVÁNCSICS Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Pest megye női felnőtt 12. forduló
Időpont: 
2018. február 4. 11:00

35

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
5
9
5 (1)
1
1
6
Landi Gabriella 3
2
3
Dunavarsányi TE
4
9 (1)
7
1
1
1
1 (1)

24

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BUNCSIK László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női ifjúsági 12. forduló
Időpont: 
2018. február 4. 09:00

27

(8)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
5
5
5 (5)
10 (2)
2
Dunavarsányi TE
4
1
4 (1)
9 (2)
5 (2)
4 (3)

27

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
CSENKI Balázs

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 11. forduló
Időpont: 
2018. február 3. 15:30

30

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
1
7
14 (4)
4
1
Apáti Zsófia 1
Siófok KC
6 (1)
4
9 (5)
4
2
3
4
4
2

38

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
PINTÉR Károly

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Leány Serdülő I. osztály 11. forduló
Időpont: 
2018. február 3. 13:30

24

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
1
1
8 (3)
4
8 (4)
2
Siófok KC
7
5 (1)
1
2
1
6
1
4
1

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 12. forduló
Időpont: 
2018. január 27. 18:00

35

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
dr. Gávai Szonja 3
Szabó Laura 3 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
3
Kiss Nikolett 3
3
1
Katarina Krpež-Šlezák 8
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 4
Alba Fehérvár KC
1
1
Jelena Lavko 3 (3)
3
3
2
2
4
3

22

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1650 fő
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 10. forduló
Időpont: 
2018. január 24. 18:00

41

(21)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
BOHUS Beáta

NEKA
2
5
2
Simon Armilla 2
5
3
1
2
6
Schatzl Natalie 5
3
1
4
ÉRD
3
1
4
7 (1)
Apáti Zsófia

15

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: Kaló Zsófia, Mizsák Dorina
Leány Serdülő I. osztály 10. forduló
Időpont: 
2018. január 24. 16:00

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
SITI Beáta

NEKA
3
4 (1)
3
4 (1)
3 (1)
4
3
2
1
2
ÉRD
2
1
3
1
2
2

11

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: Kaló Zsófia, Mizsák Dorina

Támogatóink