Eredmények

Leány Serdülő III. osztály 9. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 10:00

30

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 2
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 8 (1)
Esősi Laura Vivien 3
Galkó Laura 1
Baranyai Benita 1
Apáti Zsófia 4
Kasza Vivien
5
Nagy Nikolett 1
Lázár Evelin Eszter
Gábor Vivien
Brunecker Flóra 5 (2)
Dunaújvárosi AC
Bognár Viktória
Csavajda Kludia
Farkas Réka
Jávorszky Petra 3
Maár Alexandra
Nagy Dorina
Orosz Henriett
Pomóthy Panna
Siba Nóra
Szántó Petra 2
Szokolai Nóra
Szűcs Krisztina

5

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/0

Vezetőedző
PAVELEKNÉ KOVÁCS Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
U9 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 09:50

7

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Solymári SC
Pehatsek Rebeka
Pehatsek Noémi 7 (2)
Müller Gabriella
Havasi Petra
Dálnoki Liliána
Scheuring Mónika
ÉRD II
Kis Hanna
Domján Boglárka
Szlovacsek Lilla 1
Szunyok Regina
Gáspár Hanna
Domján Zsófia
Pásztor Adél
Kanizsai-Hodák Kata 1 (1)
Ódor Nikolett 6

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Gyimesi Metta,
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 9. forduló
Időpont: 
2017. november 17. 17:00

35

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KISS Szilárd

NEKA II
Vajer Blanka 2
Mérai Maja 2
Kajdon Blanka 8
Nagy Laura 3 (1)
Faragó Luca 2
Vámos Míra 7
Mlinkó Zsófia
Horváth Petra 2
Juhász Gréta 1
Nagy Laura 1
Hibácska Blanka
Németh Zsófia
Babai Vivien
Kocsis Bettina 1
Bánhidi Barbara 3
Woth Viktória Lilla 1 (3)
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 7 (1)
Márczy Tekla 8 (1)
Ágoston Nóra 1
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Apáti Zsófia 1
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter

19

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: ,
NB I női felnőtt 2017/2018 8. forduló
Időpont: 
2017. november 15. 17:00

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 6
Kiss Nikolett 2
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 4
Bernát Dorina
Reizinger Sára
FTC-Rail Cargo Hungaria
Schatzl Nadine 3
Szucsánszki Zita 4
Szekeres Klára
Szikora Melinda
Mészáros Rea Réka
Bíró Blanka
Laura van der Heijden 6 (4)
Lukács Viktória 1
Danick Snelder 2
Pena Nerea 3
Háfra Noémi 3
Faluvégi Dorottya 1
Kovacsics Anikó 6 (3)
Hornyák Dóra 2
Márton Gréta 1

32

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2200 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Pest megye női ifjúsági 9. forduló
Időpont: 
2017. november 13. 17:45

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
VARGA Edit

FSZSE
Gál Emese 12 (4)
Király Klára
Csiki Alexandra 6
Benkő Nikolett 4
Szilágyi Anna 6
Téglás Tamara 5 (1)
Csiki Dorottya
Király Zsuzsanna
Pilinyi Hanna 2
ÉRD
Dezsényi Virág 1
Droba Panna 4
Kincses Boglárka
Halmi Panna
Gulyás Renáta
Berta Réka 3
Csamangó Dorina 2 (2)
Guruz Panna 2
Kovács Barbara 12 (4)
Pap Viktória 1
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita 3
Kasza Vivien
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili

28

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Pest megye női felnőtt 9. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 17:00

22

(8)

Kiállítás: 20 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KAPUSI Levente

Budai Farkasok KK
Simai Olga
Kiss Helga
Banádi Rebeka 3
Grebanar Anikó 5 (3)
Hunyadi Eliza
Kósa Kinga
Krain Kira
Molnár Melinda 4
Oláh Dorottya
Palkovics Nelli
Szendrey Sára 7
Bariné Sági Melinda 3
Rigóné Palócz Beáta
ÉRD
Krenner Fanni
Merő Dóra
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 6 (3)
Márczy Tekla 8 (5)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Kincses Janka
Király Réka 11 (6)
Kóka Mariann
Landi Gabriella 3
Urbányi Sára

29

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 14/14

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Bálint Márton Általános és Középiskola
Játékvezetők: Ékes Ádám, Mucsányi Roland
U10 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:45

3

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Spinner Jázmin
Gerzánics Villő Emese 3
Bédi Ágnes Anna
György Zsanett
Dobai Kata Hajnal
Verbősy Hajnalka Dóra
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn
Konkoly Boglárka
Tóth Anna
Tamás Csenge
Dulka Lili Zora
Blandl Regina
Gyömrő VSK
Nagy Zsófia 3 (1)
Szabó Renáta
Sebők Adrienn
Bagyinka Anna
Kádár Boróka
Kaszás Szófia
Csaja Bernadett 1
Czibere Virág
Kacar Amina 1
Gyenes-Bíró Anna

5

(1)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
VALENTA Eszter

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Takács Attila, Vernyik Attila
Bp. női I. osztály felnőtt 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:15

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAGYARI Emilné

FSZSE
Gál Emese 2
Király Klára
Csiki Alexandra 1
Magyari Tímea
Szávuly Izabella 4 (2)
Táborosi Orsolya 2
Novák Csilla 4
Harangozó Edina 3
Istvánfi Szilvia
Hollós Katalin 3
ÉRD
Fedor Judit 3
Szabó Éva 3
Oláhné Balog Tünde
Antal Beáta 9 (2)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 8
Tánczos Tímea 2
Kemény Andrea 1

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Horváth Sándor
Leány Serdülő I. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:00

15

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 12/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Cser Liza 1
Prosser Natália 1 (1)
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 3 (2)
Mendre Virág
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 2
Ványai Fanni Lili
Vajda Szonja 3 (3)
Kozármisleny SE
Bocskor Anna
Lazic Vanja 7 (1)
Kovács Véda
Vártok Tamara 8
Ancil Fanni 4
Buzády Hanga 2
Kasziba Barbara 1
Fledrich Dorina 4
Wichmann Vivien
Köpösdi Zsófia 1
Hausznek Hanna
Bácsalmási Blanka 1
Pocsay Eszter 1
Szklenár Janka 2
Danis Nikolett 3

34

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Babity Máté, Balogh Ádám
U10 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 13:30

9

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Spinner Jázmin
Gerzánics Villő Emese 7
Bédi Ágnes Anna 1
György Zsanett
Dobai Kata Hajnal
Verbősy Hajnalka Dóra 1
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn
Konkoly Boglárka
Tóth Anna
Tamás Csenge
Dulka Lili Zora
Blandl Regina
Koncz Panna
Főnix ISE
Benedek Zsófia Luca
Szitha Nina
Szedmák Lilla
Jambrik Boglárka
Lovász Nóra
Pauló Bori 4
Lábiscsák Lola
Forgács Zsanett 7
Lökos Laura 1
Vasvári Fruzsina 1

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
CSIGHYNÉ SZOTA Katalin

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Takács Attila, Vernyik Attila
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 13:00

30

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Czirják Orsolya 4
Reizinger Sára 3
Domokos Dalma 5 (1)
Márczy Tekla 10 (2)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Zimek Krisztina 2
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra 1
2
Lázár Evelin Eszter
Kozármisleny SE
Büki Angyalka
Kovács Véda 14 (4)
Acsai Sarolta 1
Leitner Dorina 5
Réti Klaudia 3
Zeba Lucija 12
Takács Vivien 1
Szabó Bernadett 2
Vukmann Viktória
Menyhei Csenge 2
Humel Lucija 2
Lazic Vanja
Bocskor Anna
Zente Edina

42

(21)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Babity Máté, Balogh Ádám
EHF-Kupa - 3. selejtezőkör 1. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2017. november 11. 16:00

31

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
dr. Gávai Szonja 2
Bernát Dorina
Szabó Laura 2 (1)
Anđela Bulatović 4
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 3
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté 2
Jamina Roberts 4
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 1
Issy Paris Hand
Deborah Dangueger
Oceane Sercien Ugolin 1
Crina Pintea 5
Hanna Bredal Oftedal 1
Tamara Horacek 1
Solberg Silje
Abbingh Lois 1
Mabana-Ma Fofana 2
Deborah Lassource
Chloe Bulleux
Sonja Frey 8 (1)
Deba Melvine 1

21

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Arnaud GANDAIS

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Lukas Frieser (CZE), Radoslav Kavulic (CZE)
Ifjúsági III. osztály Közép 7. forduló
Időpont: 
2017. november 11. 15:00

30

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 12/8

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Kecel KC
Farkas Hanna 9 (4)
Sendula Zoé 2 (1)
Herczeg Kitti 3
Drenkovics Vivien 4 (1)
Árvai Laura 7 (2)
Tóth Viktória
Hatvani Vanda 2
Vancsik Fanni
Bleszák Nóra 3
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 1
Király Réka 12 (3)
Kóka Mariann 6
Berta Réka
Csamangó Dorina 3
Landi Gabriella 10 (5)
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 1
Urbányi Sára 8
Kiss Dorottya Zsófia 1
Kovács Eszter

45

(23)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Keceli Sportcsarnok
Játékvezetők: Vincze Judit, Zámbori Leila
Leány Serdülő III. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. november 8. 18:30

23

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 11/7

Vezetőedző
BARTUS Judit

Vecsés SE
Kovács Dóra 2
Cseszlai Sára
Kiss Tamara
Dominek Virág
Jefcsák Réka 6 (3)
Czingler Leila
Czudor Sztella 6 (2)
Gyulai Szonja
Jefcsák Renáta 6 (2)
Oszoli Tíria
Cseszlai Marietta 1
Tankó Zsófia
ÉRD
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 6 (1)
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 5
Baranyai Benita
Brunecker Flóra
Kasza Vivien
5
Mórás Luca 5 (4)
Nagy Nikolett 1
Droba Panna 1
Lázár Evelin Eszter

23

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Bp. női I. osztály felnőtt 7. forduló
Időpont: 
2017. november 5. 18:45

22

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 2 (1)
Szabó Éva
Oláhné Balog Tünde 1
Antal Beáta 9 (4)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann
Karóczkai Katalin
Bartha Réka 6
Tánczos Tímea 2
Kemény Andrea 2
Gázművek MTE NKE
Rádi Zsuzsanna
Deszatnik Janka 2
Jancsó Krisztina 2
Uzonyi Adél
Hubacsek Dóra 8
Fischer Gabriella
Nagy Bettina 2 (1)
Harányi Anna
Király Szilvia 2
Angyal Mónika 1
Sevinger Anna
Gamócs Roxána
Bognár-Antal Krisztina 6

23

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
VIZI János

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Barna Viktor, Kovács Bence
Pest megye női felnőtt 8. forduló
Időpont: 
2017. november 5. 11:00

45

(22)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Krenner Fanni 5
Merő Dóra
Zsigmund Emese
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 9 (1)
Ágoston Nóra 3
Kincses Janka
Király Réka 7 (1)
Szalóczy Emma
Kóka Mariann 3
Székely Ágnes 1
Landi Gabriella 2
Urbányi Sára 2
Czirják Orsolya
Inárcs-Örkény KC
Ambrus Fanni
Csomor Anita
Farkas Irén 2
Fábián Anett
Frühwirth Edina
Herczeg Petra
Kránicz Katalin 2
Nagyné Gál Hajnalka 1
Surman Csilla 6 (3)
Szilágyi Kitti 4
Tóth Brigitta 1
Tunner Mária 2
Berta Anikó

18

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
Pest megye női ifjúsági 8. forduló
Időpont: 
2017. november 5. 09:00

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Fekete Adél
Dezsényi Virág 1
Droba Panna 4
Kincses Boglárka
Halmi Panna 2
Gulyás Renáta
Berta Réka 5
Csamangó Dorina 5 (3)
Kovács Barbara 11 (4)
Pap Viktória
Baranyai Benita 6
Kasza Vivien
Szunyok Renáta 1
Ványai Fanni Lili
Martonvásári KSE
Láposi Viktória 11 (3)
Juhász Nadin Tímea
Halenár Henrietta
Braun Anna Zita 4
Sztyéhlik Dorka
Szalay Viktória
Horváth Adrienn 2
Varga Flóra 2
Hargitai Emese 1
Garai Vivien 1
Várkonyi Adrienn
Lukács Vivien 1
Hargitai Eszter 4

23

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VARGA Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
NB I női felnőtt 2017/2018 7. forduló
Időpont: 
2017. november 4. 18:00

26

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
Monori Orsolya
Takács Dusmáta
Dombi Luca 1
Szalai Babett 5
Ćamila Mičijević 6
Szekerczés Luca 5 (3)
Bouti Fruzsina 1
Katarina Tomašević 1
Kovács Anna 2
Kazai Anita
Cifra Anita
Molnár Beatrix
Oguntoye Viktória
Nick Viktória
Grosch Vivien
Klujber Katrin 2
ÉRD
Coralie Lassource
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 7
Kiss Nikolett
Mariama Signaté 3
Jamina Roberts 2
Katarina Krpež-Šlezák 4 (1)
Tóth Gabriella 3 (2)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 5
Bernát Dorina
Reizinger Sára

30

(16)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
900 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Ifjúsági III. osztály Közép 6. forduló
Időpont: 
2017. november 4. 13:00

50

(25)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 4
Király Réka 8 (2)
Kóka Mariann 3
Berta Réka 1
Csamangó Dorina 3 (1)
Landi Gabriella 6 (1)
Kovács Barbara 5
Pap Viktória
Galkó Laura 4
Urbányi Sára 11
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 3
Bácsalmási PVSE
Malik Eszter
Juhász Adél 3 (1)
Slezák Bianka
Piukovics Nóra 8 (1)
Varga Ninetta
Szvorény Réka 2 (1)
Schneider Petra
Laczi Viktória 2
Wettstein Léda 1 (1)

16

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
RUDICS Zsuzsanna

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Leány Serdülő III. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. november 4. 10:00

41

(18)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta 2
Zimek Krisztina 5 (1)
Esősi Laura Vivien 2
Apáti Zsófia 9 (1)
Baranyai Benita 2
Brunecker Flóra 7
Kasza Vivien
9
Mórás Luca 1 (1)
Nagy Nikolett 1
Droba Panna 3
Lázár Evelin Eszter
Bicskei TC
Eszteleczki Andrea
Ángyás Evelin
Erdei Virág
Ádám Lilla Gizella 5 (2)
Hőgyi Vanda
Szmolka Luca
Móri Petra
Bozó Szvetlana
Schneider Laura 3
Antal Boglárka

8

(4)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
IVICZ Miklós

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
NB I női felnőtt 2017/2018 6. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 18:00

29

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 1
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 4
Kiss Nikolett 2
Mariama Signaté 2
Jamina Roberts
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Tóth Gabriella 5 (2)
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 3
Bernát Dorina
DVSC-TVP
Varsányi Nóra
Csáki Viktória 1 (1)
Hársfalvi Júlia 5
Anna Punko 5
Horváth-Pásztor Bettina
Vantara-Kelemen Éva 2
Hajduch Csenge
Sirián Szederke
Mădălina Zamfirescu 3
Lotte Griegel 1
Arna Sif Pálsdóttir
Lajtos Nóra
Borges Lima Juliana 6
Tóvizi Petra 1
Szabó Panna

24

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
TISELJ Anton

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1350 fő
Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya
Bp. női I. osztály felnőtt 6. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 18:00

21

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
KOCSIS Dávid

Gödöllői KSC
Máté Szabina
Fischer Gyöngyi
Vitinger Kinga
Szűcs Márta
Valasek Mónika
Takács Katalin
Kozák Emese 2
Kenderfi Anna 1
Dobi Ágnes 2
Szabó Viktória 4 (2)
Bakonyi Marietta 3
Bankó Judit
Ambrus Vera 6
Mihail Andrea
ÉRD
Fedor Judit 2
Szabó Éva
Antal Beáta 11 (4)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 4 (1)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 2 (1)
Tánczos Tímea 2
Maurer Nikolett

21

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Garai Balázs Róbert, Takács Dániel
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 17:00

21

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Alba Fehérvár KC
Hernádi Dorina
Vas Nóra
Dömötör Döníz 2
Kovári Flóra 6
Kiss Virág 4 (2)
Udvaros Dóra 2
Szita Petra
Sárvári Krisztina
Fekete Kitti
Hargitai Dorottya 1
Besszer Borbála 4
Venyige Adrienn
Klinszky Kitti
Császár Lili
Nagy Dominika 1
Piller Kármen 1
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni
Reizinger Sára 3
Domokos Dalma 10
Márczy Tekla 14 (2)
Illés Virág 1
Ágoston Nóra 2
Szalóczy Emma 1
Székely Ágnes 1
Zimek Krisztina
Apáti Zsófia
Lázár Evelin Eszter

32

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kovacsik Gábor, Polgár Csaba
Leány Serdülő I. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 15:00

31

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Alba Fehérvár KC
Gajdóczi Barbara
Vas Nóra
Jankovics Alexandra
Fekete Kitti 1
Hargitai Dorottya 7 (3)
Besszer Borbála 7
Klima Dominika 5
Cseke Anna 1
Dömötör Virág
Farkas Andrea 1
Gyöpös Szabina 3
Spanner Renáta 2
Dubán Nikolett 1
Füzes Angelika
Szabó Eszter 3
Vámosi Karina
ÉRD
Cser Liza
Fekete Adél
Buzási Boglárka
Prosser Natália
Balogh Hanna Dorina
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti 1
Kiss Dorottya Zsófia 7 (1)
Kovács Eszter 1 (1)
Mendre Virág 1 (1)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 7
Pénzes Evelin 1
Ványai Fanni Lili 2
Vajda Szonja

20

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kovacsik Gábor, Polgár Csaba
Leány U13 II. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 14:00

16

(10)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
Kiss Edina
Czingler Leila
Kiss Tamara 1
Cseszlai Sára 2
Czudor Sztella 9 (5)
Oszoli Tíria
Matheisz Melinda 2
Márkus Petra 1
Sinyi Noémi 1
Simon Eszter
Papp Nóra
ÉRD
Berényi Kira 3
Pietraskó Nikol Anna 6 (5)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Erdős Petra 5
Serényi Szonja
Szunyok Réka 1 (1)
Krucsó Fanni 1
Bilik Zsófia 3
Király Flóra 2
Urbányi Júlia
Lukácsi Jázmin 3 (1)
Turbucz Léna 3
Matyasovszky Nelli 3 (1)

30

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Leány U13 II. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 29. 10:00

15

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
JÓNÁS Judit

Farkasvár DSE
Kanyó Dóra
Csák Luca
Czifrik Sára 3
Nagy Kitti 7 (4)
Czifrik Virág 2
Lévai Lili 3
Mellák Dorka
Décsei Dorina
Décsei Krisztina
Oszlánszki Lili Kata
Nagy Liza
Kiss Lilla
Csöndör Nóra
ÉRD
Berényi Kira 7 (2)
Bánfalvi Sára
Pietraskó Nikol Anna 3 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 6
Erdős Petra 6
Serényi Szonja
Szunyok Réka
Krucsó Fanni
Urbányi Júlia
Lukácsi Jázmin 3
Turbucz Léna 1
Bengyel Kata

26

(12)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női felnőtt 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 18:00

33

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Bugyi SE
Szadai-Kiss Erzsébet
Hakspacher Krisztina 1
Bodnár Zsófia
Nagy Mária 10
Bognár Klaudia 4
Pokornyik Renáta
Erős Edina 4 (1)
Sidó Brigitta
Hradil Bernadett 9 (9)
Mestyán Gitta
Forgács Katalin
Makrányi Fanni Zsófi
Kálmán Hanna
Forgács Mária
Purczelt Blanka 3
Drahos Dana 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 4
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 10 (1)
Márczy Tekla 19 (1)
Ágoston Nóra 2
Szalóczy Emma
Székely Ágnes 2
Zimek Krisztina 1
5

44

(21)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dabasi Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola
Játékvezetők: Holman Nóra, Paczári Ágnes
Pest megye női ifjúsági 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 16:00

40

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 18/13

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Bugyi SE
Mestyán Gitta
Mészáros Györgyi
Jurácsik Vivien 4 (3)
Forgács Katalin 1 (1)
Makrányi Fanni Zsófi 9 (4)
Tarr Tamara 3 (3)
Kálmán Hanna 5
Forgács Mária 8
Purczelt Blanka 6 (1)
Szabó Viktória 1 (1)
Purczelt Andrea
Drahos Dana 3
ÉRD
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Fekete Adél
Gulyás Renáta 3
Buzási Boglárka
Baranyai Benita 4
Kasza Vivien 3 (2)
Szunyok Renáta 1
Ványai Fanni Lili 1 (1)
Droba Panna 6

18

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dabasi Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola
Játékvezetők: Holman Nóra, Paczári Ágnes
Ifjúsági III. osztály Közép 5. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 15:30

17

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
NÁDORI Attila

Óbudai KSI SE
Jelenek Izabella 3
Bartha Júlia 1
Garancz Petra 3
Tóth Renáta 2
Anda Lili
Husztik Ildikó 1
Herczku Vivie 1
Fábián Bettina
Percze Dzsenifer 6 (3)
Talapka Petra
Kőszegváry Emese
Szakács Dóra
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 5 (1)
Kóka Mariann 6
Berta Réka
Csamangó Dorina 3
Kovács Barbara 4
Pap Viktória
Galkó Laura 2
Urbányi Sára 7 (3)
Kiss Dorottya Zsófia
Kovács Eszter

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kerék utcai Általános Iskola
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Leány U13 I. osztály 7. forduló
Időpont: 
2017. október 28. 12:00

27

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
SZARKA Éva

FTC KN KFT I.
Imre Szofi
Sass Kincső
Kovalcsik Bianka 5 (1)
Baranyi Dorka
Helm Boglárka 3
Tóth Eszter 5 (1)
Fogl Zengő 1 (1)
Bodnár Lilien 1
Dicső Dóra 1
Fehér Lilien
Perák Csenge 2
Kármán Luca 4 (2)
Finta Fanni 1
Buzsáki Bodza 1
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Gyuga Enikő
Simon Sára
Józsa Anikó
Sári Fanni 7 (3)
Szatmári Csenge Zoé 1
Horváth Henriett
Pintér Petra
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 1
Vajda Szonja 1
Egervári Alexa

11

(6)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Vasas Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Lamberg-Liszkay Melinda

Támogatóink