Eredmények

NBI női junior - rájátszás 9-12 9. forduló
Időpont: 
2014. április 27. 12:00

28

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
ÉRD
1
1
3
5 (3)
3
3
1
4
4
4
4
4
4
4

21

(11)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Köllő József, Csorba Tamás
NBI női junior - rájátszás 9-12 8. forduló
Időpont: 
2014. április 26. 19:45

29

(12)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

ÉRD
7
2
1
3
4 (4)
6
3
2
1
MTK Budapest
9
7 (4)
4
4
4
4
1
1

34

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kékesi Krisztina, Bodó Zsuzsanna
NBI női junior - rájátszás 9-12 7. forduló
Időpont: 
2014. április 26. 12:00

17

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

3 (1)
4 (2)
4
1
3
2 (1)
ÉRD
4
1
2 (1)
3
2 (2)
5
1
1
7
6
2

34

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Nachtmann Brigitta, Haraszti Kinga
OSB leány E - alsóház 5-9. 6. forduló
Időpont: 
2014. április 25. 20:00

28

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
1 (1)
2 (1)
3
2
2 (1)
5
2
1
9 (2)
2
2
4
2 (2)
2
1
2
1

16

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Pordán József, Horváth Ildikó
NBI női felnőtt - Bajnoki elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2014. április 16. 19:45

26

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
9
3
5 (1)
3
2
Győri Audi ETO KC
14
3
5 (2)
5
1
1
4

33

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13 12. forduló
Időpont: 
2014. április 15. 19:30

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

ÉRD
3
3
2 (1)
2
2
1
1
5 (3)
4
2
Veszprém Barabás KC
2
3 (1)
1
1
1
3
1
4
2

18

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nachtmann Brigitta, Haraszti Kinga
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13 12. forduló
Időpont: 
2014. április 15. 15:30

32

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
ÉRD
3
4
1
2
1
3 (2)
4
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nachtmann Brigitta, Haraszti Kinga
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13 11. forduló
Időpont: 
2014. április 14. 19:30

29

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző

4 (1)
5 (2)
9
3 (2)
6 (3)
2
ÉRD
5
5
3
4
1
1
5 (4)
1
2
2
1

30

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Budai-Bock Krisztián
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13 11. forduló
Időpont: 
2014. április 14. 15:30

37

(18)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

ÉRD
9
3
5
1
2
5 (4)
2
4 (1)
2
4
1
2
14 (9)
1
5
1
2
5
3

33

(16)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Budai-Bock Krisztián
Budapesti - Női I. osztály 23. forduló
Időpont: 
2014. április 13. 19:00

23

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

3 (1)
2
3
5 (3)
1
1
1
6
1
KRSE
1
6
1
3
1
9 (3)
1

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Stark Lőrinc, Maszarek Ottó
NBI női felnőtt - Bajnoki elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2014. április 9. 20:00

35

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
8
1
2
4 (1)
3 (1)
5
6
3
1
1
1
ÉRD
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
6
2
4 (1)
6 (5)
2

21

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Unyatinszki Tamás, Tomecskó-Hunyadi Tamás
OSB leány E - alsóház 5-9. 5. forduló
Időpont: 
2014. április 9. 19:30

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3
3
3
7 (1)
1 (1)
2 (1)
2
5
Szigetszentmiklós NKSE
14 (9)
1
2

17

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Péter, Csorba Tamás
Budapesti - Női I. osztály 22. forduló
Időpont: 
2014. április 6. 14:45

25

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

1
1
8 (3)
3
5
4
1
2
6 (4)
6 (3)
5
2
1
1
1
4
2

28

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilvási Gábor, Halász András
OSB leány E - alsóház 5-9. 3. forduló
Időpont: 
2014. április 3. 18:30

23

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző

5 (2)
1
1
2
5
1
8 (3)
ÉRD
5 (1)
1
2
4 (1)
4 (3)
3
2
7

28

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Hidegkuti Nándor Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 21. forduló
Időpont: 
2014. március 30. 19:00

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

4 (3)
3
10 (2)
1
6
Kőbánya SC
2
3 (1)
1
2
1
8
3
1

21

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB leány E - alsóház 5-9. 2. forduló
Időpont: 
2014. március 27. 18:00

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

6 (2)
9 (1)
3
3
ÉRD
3
1
1
6 (2)
3
1
1 (1)
2
6 (2)

24

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Arany János Ált. Isk.
Játékvezetők: Vargáné B. Melinda, Fazekas Krisztina
Budapesti - Női I. osztály 19. forduló
Időpont: 
2014. március 23. 18:00

28

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

3
2
3 (1)
5
4 (3)
2
2
1
6
5 (4)
3
4
1
2
2
7 (1)

24

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Sárosi Gábor, Gyimesi Zsolt
OSB leány E - alsóház 5-9. 1. forduló
Időpont: 
2014. március 19. 18:30

23

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

1
12 (6)
4
2
1
2
1
ÉRD
1
4
1
6 (1)
1
2
2
2
4 (2)

23

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Budai-Bock Krisztián
Magyar Kupa 6. forduló
Időpont: 
2014. március 16. 20:00

29

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
3
1
8
4
10 (5)
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
2
6
4
6
1
2
1
7 (3)

31

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Dr. Tájok Péter, Dobrovits Csaba
Budapesti - Női I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2014. március 9. 17:15

23

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Soroksári TE
3
5 (1)
8 (2)
1
6
1
6 (4)
6
5 (3)
2
1
4
1
6
2

34

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/7

Vezetőedző

Helyszín: 
Soroksári Sportcsarnok
Játékvezetők: Maszarek Ottó, Bócz László
NBI Felnőtt Alapszakasz 22. forduló
Időpont: 
2014. március 8. 19:00

20

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
2 (2)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
5
1
3
4
Dunaújvárosi Kohász KA
4
5 (2)
2
3
1
4
3

22

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MÁTÉFI Eszter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs
NBI Junior Alapszakasz 22. forduló
Időpont: 
2014. március 8. 15:00

27

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

ÉRD
5
5 (5)
4
4
7
2
Dunaújvárosi Kohász KA
8
6 (1)
4 (2)
1
1
6 (1)
5
2
1
5
2

41

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Mihály András, Bujdosó Zoltán
NBI Ifjúsági Alapszakasz 22. forduló
Időpont: 
2014. március 8. 13:00

25

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

ÉRD
3
4
2
6 (5)
2
1
3
3
1
Dunaújvárosi Kohász KA
5
1
5
4
1
3
7 (3)

26

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Mihály András, Bujdosó Zoltán
OSB leány E - alapszakasz 26. forduló
Időpont: 
2014. március 6. 19:30

22

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

Gyömrő VSK
1
8 (3)
4 (1)
3 (2)
1
5
ÉRD
1
2
1
2
1
6 (1)
1
2
4 (2)

20

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Gyömrői Weöres Sándor Ált. Isk.
Játékvezetők: Varga Péter, Haskó Tamás
Budapesti - Női I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2014. március 2. 18:00

33

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

5 (2)
3
5
5
3 (1)
3
2
1
6
1
3 (1)
4 (2)
6
2

16

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Zoltán, Gyimesi Zsolt
NBI Felnőtt Alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2014. március 1. 19:00

18

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAJOROS Gusztáv

MTK Budapest
1
1
2 (1)
2
3
4
1
4
ÉRD
3
2
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
3
2 (1)
1
6
3
4

28

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Simó András, Horváth Zoltán
NBI Junior Alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2014. március 1. 17:00

22

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

MTK Budapest
2
1
3
9 (4)
1
3
1
1
1
ÉRD
2
1
5
10 (5)
10
1
2
6

37

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Ónodi Erika, Dr. Driszku Klaudia
NBI Ifjúsági Alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2014. március 1. 15:00

33

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

MTK Budapest
4
8 (3)
2
1
3
10
4
1
ÉRD
5
2
4
2
1
3 (3)
2 (2)
1
1
4

25

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Ónodi Erika, Dr. Driszku Klaudia
OSB leány E - alapszakasz 25. forduló
Időpont: 
2014. február 28. 19:00

25

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
1
3 (1)
2
1 (1)
4
4
3
1
5
4 (1)
2
2
1 (1)
3

12

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Forgács József, Kotán Miklós
NBI Felnőtt Alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2014. február 22. 19:00

29

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
4 (2)
3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
5
1 (1)
1
5
2
6
Békéscsabai Előre NKSE
1
3
1
3
4
1
2
2
3 (1)

20

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
BAKÓ Botond

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Szalay Zoltánné, Őri Erika

Támogatóink