Eredmények

NBI Junior Alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2014. február 22. 17:00

23

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

ÉRD
1
1
2
2 (1)
4
4
9
Békéscsabai Előre NKSE
5
1
1
3
8
6
3
1
1
3
3

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Tombor Szilárd, Espár Lajos
NBI Ifjúsági Alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2014. február 22. 15:00

36

(20)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző

ÉRD
5
1
3
5
1
2
9 (8)
4
2 (1)
4
Békéscsabai Előre NKSE
13 (3)
3
5
1
2
5
1

30

(9)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Espár Lajos, Tombor Szilárd
OSB leány E - alapszakasz 24. forduló
Időpont: 
2014. február 21. 18:00

17

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző

Inárcs-Örkény KC
14 (1)
2
1
ÉRD
2 (2)
1
1
3
2 (1)
4
4 (1)
3 (1)
1
2

23

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Volentics Krisztina, Lázár Ildikó
NBI Felnőtt Alapszakasz 18. forduló
Időpont: 
2014. február 18. 19:00

28

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
6
2 (2)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
3
2 (2)
2
1
4
4
4
2
Alba Fehérvár KC
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

17

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Pål Oldrup JENSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Unyatinszki Tamás, Tomecskó-Hunyadi Tamás
NBI Junior Alapszakasz 18. forduló
Időpont: 
2014. február 18. 17:00

36

(21)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző

ÉRD
2
9 (7)
12
2
2
2
2
5 (1)
1
5
5
5
5
Alba Fehérvár KC

30

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Simon Sebestyén, Szanyi Péter
OSB leány E - alapszakasz 23. forduló
Időpont: 
2014. február 14. 19:00

28

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

ÉRD
1
4
3
1
3
10
2
4 (1)
Szigetszentmiklós NKSE
7 (1)
4 (1)
5
6
5
1
5 (2)

33

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Pordán József, Horváth Ildikó
NBI Felnőtt Alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2014. február 12. 18:45

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
5
2
2
6 (3)
5 (2)
4
1
4
1
3
1
ÉRD
2
1 (1)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
5
1
6
3
5

24

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Dr. Tájok Péter, Dobrovits Csaba
NBI Junior Alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2014. február 12. 16:45

33

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
5
8 (3)
4
5
2
1
1
5
2
ÉRD
1
3 (2)
10 (6)
4
2
2
7

29

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző

Helyszín: 
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Antalné Renner Irén, Antal Ákos
NBI Ifjúsági Alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2014. február 12. 14:45

30

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
2 (1)
2 (1)
3
5
2
1
1
7 (1)
1
4
2
ÉRD
2 (1)
1
6
1
1
1
1
2 (2)
2
1
2

20

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Játékvezetők: Antalné Renner Irén, Antal Ákos
Kupagyőztesek Európa Kupája 4. forduló
Időpont: 
2014. február 8. 17:00

31

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Dirk LEUN

Buxtehuder SV
3
4
7 (4)
8
1
4
3
1
ÉRD
2
2 (2)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
1
3
4
5
3

22

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Schulzentrum Hansestraße
Játékvezetők: Mattias WETTERWIK (SWE), Mirza KURTAGIC (SWE)
OSB leány E - alapszakasz 22. forduló
Időpont: 
2014. február 5. 19:30

38

(22)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

1
7
14
10 (3)
1
1
1
2
1
ÉRD
6
2
1
1
3
3 (1)
2 (1)
4 (1)

22

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tápiószele Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Ádám, Acsai László
NBI Ifjúsági Alapszakasz 24. forduló
Időpont: 
2014. február 5. 18:30

25

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

ÉRD
6 (2)
1
5
3
2 (2)
2
1
1
1
3
NEKA
4
4
3
1
6 (3)
4 (1)
1
4 (1)

27

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Nachtmann Brigitta, Haraszti Kinga
Kupagyőztesek Európa Kupája 5. forduló
Időpont: 
2014. február 1. 16:30

32

(14)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 10/7

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
2 (2)
3 (3)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
6
2 (2)
3
5
2
5
Buxtehuder SV
2
6
3
1
4
2
2
3 (3)

23

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Dirk LEUN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Tatjana PRASTALO (BIH), Vesna TODOROVIC (BIH)
OSB leány E - alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2014. február 1. 12:00

27

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
6
4
2
2
1
3
3
5 (2)
2
8 (2)
1
4
5

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági Alapszakasz 18. forduló
Időpont: 
2014. január 30. 19:30

34

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

ÉRD
5 (1)
1
3
6
2
3 (1)
5
3
1
3
3
3
3
3
3
3
1
1
1
1
1
1
1
Alba Fehérvár KC

26

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
OSB leány E - alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2014. január 29. 18:30

13

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
2
1
2
3
4
Dunaújvárosi Kohász KA
7 (2)
2
2
3
2
4
4

24

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Budai-Bock Krisztián
NBI Ifjúsági Alapszakasz 17. forduló
Időpont: 
2014. január 25. 18:30

32

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

1
2
7
5 (1)
1
2
10
4
ÉRD
3 (1)
1
4
1
5 (1)
1
3
3 (2)
5
2
1

29

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Sipos Ottó, Ágnecz Tamás
NBI Junior Alapszakasz 17. forduló
Időpont: 
2014. január 25. 16:30

34

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

2
3 (1)
2
5
6
1
6 (3)
4
6 (2)
ÉRD
1
1
6 (5)
5
4
2
5

25

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Ágnecz Tamás, Sipos Ottó
NBI Felnőtt Alapszakasz 17. forduló
Időpont: 
2014. január 25. 14:00

35

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
1
1
7 (1)
2
8
5 (1)
3
1
1
6 (1)
ÉRD
3
5 (4)
1 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
7
2
3
4

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Hucker Róbert, Andorka Miklós
NBI Felnőtt Alapszakasz 16. forduló
Időpont: 
2014. január 22. 19:00

36

(21)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
1
4 (3)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
5
2 (2)
1
2
2
8
7
5
9
6
3
4 (4)
1
5

33

(15)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Marton Balázs, Horváth Péter
NBI Junior Alapszakasz 16. forduló
Időpont: 
2014. január 22. 17:00

29

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

ÉRD
1
5 (1)
8
6
4
5
2
2
1
4
1
2
9 (6)
1
1
1
2

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Köllő József, Csorba Tamás
NBI Ifjúsági Alapszakasz 16. forduló
Időpont: 
2014. január 22. 15:00

21

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

ÉRD
6 (1)
1
1
3
5 (4)
2 (1)
1
1
1
3
4 (3)
1
3
3
5 (1)
2
1

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Köllő József, Csorba Tamás
NBI Felnőtt Alapszakasz 15. forduló
Időpont: 
2014. január 18. 19:00

28

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KONKOLY Csaba

Ipress Center-Vác
2
2 (1)
7
5
5
3
4
ÉRD
2
1 (1)
3 (3)
5
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
6
1
2
2
1
2

28

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Südi Péter, Herczeg Péter
NBI Junior Alapszakasz 15. forduló
Időpont: 
2014. január 18. 17:00

31

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Váci NKSE
2
3
2
6 (6)
3
1
7
1
2
4 (1)
ÉRD
1 (1)
1
3
8
5
5 (3)
3

26

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál Zsuzsanna, Bartus Zsuzsanna
NBI Ifjúsági Alapszakasz 15. forduló
Időpont: 
2014. január 18. 15:00

27

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Váci NKSE
4
1
5
2
3 (3)
3
3
1
2
3
ÉRD
4
1
2
1
1
2 (1)
2
2 (2)
1
1

17

(6)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál Zsuzsanna, Bartus Zsuzsanna
OSB leány E - alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2014. január 17. 19:00

4

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Kispest NKK
3
1
ÉRD
1
1
1
7
1
5
4
1
3
7

31

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Pordán József, Horváth Ildikó
NBI Felnőtt Alapszakasz 14. forduló
Időpont: 
2014. január 11. 19:00

21

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
4 (4)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
3
5
7
2
1
1
3
2
5 (1)
1
1

16

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HLAVATY Tamás

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Oláh Viktor, Bonifert Ferenc
NBI Junior Alapszakasz 14. forduló
Időpont: 
2014. január 11. 17:00

26

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

ÉRD
1
1
1
3 (2)
4
6 (1)
5 (2)
5
Veszprém Barabás KC
1
1
5
2
8
3
4
4
3
7 (1)
2

40

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Péli Sándor, Kovács István
NBI Ifjúsági Alapszakasz 14. forduló
Időpont: 
2014. január 11. 15:00

23

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

ÉRD
4 (2)
1
4
1
3 (1)
2
1
5
1
1
Veszprém Barabás KC
2 (1)
4
3
10 (1)
2 (1)

21

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kovács István, Péli Sándor
OSB leány E - alapszakasz 18. forduló
Időpont: 
2014. január 9. 19:00

25

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
1
3
1
1
5
2
2
8 (2)
1
7 (1)
5 (1)
4
6
1
2

25

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Haskó Tamás

Támogatóink