Eredmények

Budapesti - Női I. osztály 19. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 19:00

28

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 7
Kisgergely Csilla 6
Antal Beáta 2
Szabó Réka Nikolett 3
Fedor Judit
Hegedűs Marianna 4 (2)
Bartha Réka Dorottya 3
Szabó Éva 3
Kemény Andrea
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Angyalföldi TTE
Farkas Zsuzsanna 2
Garay Anikó 4
Hoczka Veronika
Mónus Ferencné
Nachtigal Julianna 2
Orbán Anikó 8 (6)
Spitzer Andrea 2
Sűtőné Szende Krisztina
Ványi Gabriella 5
Fiedler Erika 1

24

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 20. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 15:00

27

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
2
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3 (1)
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 5
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 2
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Lízer Melinda 8 (2)
Benedek Zsófia
Csőregi Bettina 3
Nick Viktória 3
Gyömrő VSK
Háfra Noémi 9 (2)
Nagy Nóra 3
Borbás Krisztina 2
Hegedűs H.Sarolta 4 (1)
Tasi Gabriella
Vereb Klaudia 3
Háfra Luca
Sebők Barbara
Karácsondi Eszter
Dányi Dóra
Fejér Bettina
Sarkadi Bernadett 3
Bozsó Brigitta
Horváth Vivien
Füle Laura

24

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 20. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 13:00

34

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 3
Benkovich Adrienn 2
Harangozó Erika 2
Hantos Dorina 2
Tóth Szabina
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 1
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 12 (2)
Takács Kitti 6
Győrffy Alexandra
Szakácsy Kamilla
Sastyin Enikő 1
Mester Nóra 1
Kamuti Réka 3
Gyömrő VSK
Valenta Eszter 6 (1)
Spitzer Zsófia 1
Háfra Noémi 5
Pataki Éva 2 (1)
Hideg Mariann 5
Agárdi Jasmin
Striczki Regina
Németh Marianna
Nagy Nóra 1
Borbás Krisztina
Acsai Erika
Hegedűs H.Sarolta 1
Sarkadi Bernadett
Bozsó Brigitta

21

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 3. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 20:00

25

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Balog Beáta
Wolf Alexandra 8 (3)
Pálos-Bognár Barbara
Janurik Kinga
Elez Kristina 5 (1)
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Anna 3
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 2
Török Petra
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević 3
Váci NKSE
Juhász Edina
Bíró Blanka
Triffa Ágnes
Niksic Ana 3
Farkas Veronika 2 (1)
Barján Bianka 2
Kamper Olívia 3
Szádvári Krisztina 2
Mészáros Rea 2
Klivinyi Kinga 4
Fülöp Andrea 1
Nagy Petra
Virág Noémi
Hámori Konszuéla 2
Szondi Zsófia

21

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Ottó Katalin

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
Budapest leány Gy 1998 16. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 17:00

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Pénzügyőr SE II
Fórizs Júlia 4
Liszkai Dominika 1
Pintér Klaudia 1
Dudás Dóra 5
Kovács Lilla Kriszta
Nemessányi Dóra
Pénzes Vivien Alexandra 2
Tóth Kata Petra 1
Vecsernyés Imola 2
Bartos Lilla
Boros Martina
Majoros Eszter
Nándori Gréta
Termány Meláni 2
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 2
Pigler Nikolett
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita
Németh Patrícia 4 (1)
Lozsi Erna 12 (1)
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 3
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge
Plesztovits Alexa 3 (1)
Zsigmund Emese
Héjas Lilla

25

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 17. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 15:00

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
Farkas Barbara
Czika Csenge 1
Kocsis Nikolett 2
Kukovecz Regina 2
Leitner Lilla 10 (1)
Lugosi Fruzsina
Magyar Laura Ágnes
Márton Gréta 3 (1)
Pálfi Fanni
Szabó Eszter
Szucsánszki Margit Judit 1
Hargitai Réka
Kovács Cintia
Molnár Ninetta
Szűcs Viktória
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Pigler Nikolett 1
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita
Németh Patrícia
Lozsi Erna 6 (4)
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit
Kertész Ramóna
Braun Laura-Csenge 1
Plesztovits Alexa 3
Zsigmund Emese
Reizinger Sára 4 (1)
Héjas Lilla

15

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 3. forduló
Időpont: 
2013. május 2. 11:30

28

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória
Kerekes Vanda
7
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Turi Orsolya 2
Zsigmund Emese
Gulyás Fruzsina
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter 3
Szász Dóra
Lízer Melinda 7 (3)
Csőregi Bettina 7 (1)
Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Vörös Szimonetta 5
Horváth Fanni
Kuczi Dorina

32

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 2. forduló
Időpont: 
2013. május 1. 17:30

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 2
Kerekes Vanda
1
Takács Tímea
Kubinszky Lea 7 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 4 (1)
Turi Orsolya 4
Zsigmund Emese
Gulyás Fruzsina 3
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter 4
Szász Dóra
Lízer Melinda 1
Csőregi Bettina 3
Kiskunhalas UKSC
Kalmár Emese
Nagy Tímea 2
Sajdik Anita 7
Zelei Dafné Zita
Csatári Petra
Ilyés Valentina
Mózer Jázmin
Szabó Fanni
Tasnádi Eliza 2 (1)
Korsós Alexandra 2 (1)
Agócs Diána
Rideg Regina
Sörös Vivien 2
Gál Ramóna

15

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 1. forduló
Időpont: 
2013. május 1. 13:30

25

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző

Veszprém Barabás Duna Takarék
Bánhelyi Nóra
Egri Kitti Erzsébet 1
Farkas Evelin 9 (7)
Jaksics Rebeka
Jelinkó Rebeka
Kaposvári Eszter 2
Linczmajer Dóra
Szabó Anita 2
Szita Katalin 2 (1)
Tölli Dorina 6
Csiszár Ramóna
Major Alexandra
Vörös Rózsa
Putics Fanni Viktória
Rózsás Josephine
Hársfalvi Júlia 3
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 3
Kerekes Vanda
2
Takács Tímea
Kubinszky Lea 3 (2)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 8 (2)
Turi Orsolya
Zsigmund Emese
Gulyás Fruzsina
Jankó Beatrix 2
Kovács Eszter
Szász Dóra 2
Lízer Melinda 4
Csőregi Bettina 3

27

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 2. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 14:50

24

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Ottó Katalin

Váci NKSE
Juhász Edina
Bíró Blanka
Triffa Ágnes
Niksic Ana 4
Farkas Veronika 2
Barján Bianka 6
Kamper Olívia
Szádvári Krisztina 4
Mészáros Rea 2
Klivinyi Kinga 6 (1)
Fülöp Andrea
Tápai Szabina
Virág Noémi
Hámori Konszuéla
Szondi Zsófia
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Balog Beáta 3 (2)
Wolf Alexandra 1 (1)
Pálos-Bognár Barbara 2
Janurik Kinga
Elez Kristina 5
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Anna 4
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 1
Török Petra
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević

20

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Medve Róbert
Budapest Leány Gy 2000 16. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 13:00

30

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

FTC II
Bártfay Enikő 2
Káldy Lili 3 (1)
Portás Bianka
Portás Petra 2
Sági Lilien Ivett
Solt Anna Tímea 1 (1)
Szalai Dorka 2
Takó Viktória 8
Tief Zsanett
Tóth Adél 4
Tóth Nikolett 6 (1)
2 (1)
ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 2
Braun Laura-Csenge 3 (2)
Németh Zsófia
Jánky Eszter
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna
Székely Ágnes 1
1 (1)
Kertész Nóra
Esősi Viktória 1

9

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest Leány Gy 2000 U11 15. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 12:00

30

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
Balogh Viktória 3
Demkó Dóra
2
Erdélyi Nóra 4 (1)
Gál Sinopa Anna
Horváth Nóra 1
Illés Virág 4 (1)
Krajcs Beatrix
1
Márczy Tekla 5
Molnár Csenge 1
Szentkeressy-Kovács Renáta 4
Gulyás Zsófia
Kaczur Dominika 5 (1)
Nagy Dorottya
Nonn Dorottya
ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter 2
Kincses Janka
Berta Réka
Zsigmond Andrea
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 1
Tóth Dorina
Csamangó Dorina
Urbányi Sára

3

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest Leány Gy 2000 12. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 11:00

13

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 5 (1)
Braun Laura-Csenge
Németh Zsófia
Jánky Eszter
Hajdu Zsuzsanna 1
Szalóczy Emma 1
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna 1
Székely Ágnes 2
2 (1)
Kertész Nóra
Esősi Viktória
Óbudai KSI SE
Bereczki Réka Bella 3 (2)
Doszpoth Zsuzsanna
Fazekas Renáta Laura 1
Kovács Petra 6 (2)
Marosi Viktória 1
Oroszki Krisztina 1
Sutka Dorottya Zsófia
Szöllős Zia 1
Fábián Bettina
Horváth-Tornyos Zsófia

13

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 10/4

Vezetőedző

NBI Junior Rájátszás 5-8. 3. forduló
Időpont: 
2013. április 26. 16:00

36

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 30/25

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
Csiki Renáta 14 (5)
Csiki Renáta 14 (5)
Csiki Renáta 14 (5)
Csiki Renáta 14 (5)
Csiki Renáta 14 (5)
Sinka Jenifer
Sinka Jenifer
Zsigmon Adrienn Noémi
Zsigmon Adrienn Noémi
Zsigmon Adrienn Noémi
Pőcze Réka
Zsigmond Adrienn 3
Zsigmond Adrienn 3
Gula Gabriella
Gula Gabriella
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 4 (1)
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 4
Tóth Szabina
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 2
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 16 (2)
Takács Kitti 2
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda 5
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra 5
Kamuti Réka 1
Kamuti Réka 1
Nick Viktória

40

(18)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
NBI Junior Rájátszás 5-8. 2. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 22:00

31

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Siófok KTC KFT
Schneider Éva 7
Erdős Diána 1
Biber Zita 4
Bozsovics Rita 4 (2)
Fekete Judit
Lanczki Zsófia Eszter
Mihályi Fanni
Gróf Réka 1
Jakab Jozefina 1
Lázár Flóra
Polics Tímea 8 (2)
Somogyi Nóra 5
Varga Rita
Raffael Bianka
Lobicz Bianka
ÉTV-Érdi VSE
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 2
Tóth Szabina 2
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 2
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 13 (5)
Takács Kitti 2
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra 2
Kamuti Réka 2
Nick Viktória 4

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

NBI Junior Rájátszás 5-8. 1. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 16:00

39

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 3 (1)
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 2
Tóth Szabina
Pesti Zsófia 2 (2)
Szendrey Sára
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 1 (1)
Buzsáki Nikolett 12 (1)
Takács Kitti 2
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett 3
Mester Nóra 1
Kamuti Réka 8 (1)
Nick Viktória 5
Békéscsabai Előre NKSE
Nagy Emese 5
4
Walfisch Mercédesz 7 (4)
Kovács Anett 3
Faragó Fanni
Bottó Rózsa
1
4
Faragó Fanni Ramóna
Kölcze Gabriella
Paska Nikolett
Székesi Fanni Fatime
Terenyi Bianka
Török Gabriella 2
Veselicz Adél
Székesi Fanni

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 11. forduló
Időpont: 
2013. április 24. 18:00

31

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 6 (1)
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett 1
1
Németh Patrícia
Lozsi Erna 4 (2)
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 4 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 5
Plesztovits Alexa 1
Turi Orsolya 6
Zsigmund Emese
Csóka Barbara
Punokovics Petra
Gerencsér Zsófia 4
Doncsesz Dorina 9 (3)
Nagy Ida 2 (1)
Nagy Mirtill 2
Németh Vivien 1
Szovák Viktória
Benedek Boglárka
Gáspár Natália
Peitli Viktória
Török Eliza

18

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2013. április 21. 19:00

16

(8)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 4
Kisgergely Csilla 2 (2)
Antal Beáta
Szabó Réka Nikolett 3
Fedor Judit 4 (1)
Hegedűs Marianna 1
Bartha Réka Dorottya 2
Szabó Éva
Kemény Andrea
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Csepeli KSE
Takács Tímea
Bán Fruzsina
Gaiger Nóra 2
Horváth Ottília
Kisfalusi Dorottya
Mező Ilona
Molnár Borbála 3 (3)
Schwahofer Anikó
Szolláth Dóra 1
Béres Katalin
Czéllai-Sárosi Szilvia
Farkas Laura 4
Molnár Andrea 5

15

(9)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 1. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 20:00

27

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Balog Beáta 4
Wolf Alexandra 5 (3)
Pálos-Bognár Barbara
Janurik Kinga
Elez Kristina 2
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Anna 7
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra 1
Szekeres Klára 4
Török Petra
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević
Váci NKSE
Juhász Edina
Bíró Blanka
Triffa Ágnes
Ertl Rebeka
Niksic Ana 1
Farkas Veronika 2
Barján Bianka 4
Kamper Olívia 3
Szádvári Krisztina 2
Mészáros Rea 1
Klivinyi Kinga 7 (2)
Fülöp Andrea 1
Nagy Petra
Virág Noémi
Hámori Konszuéla 2
Szondi Zsófia

23

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Ottó Katalin

Budapest Leány Gy 2000 11. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 17:00

10

(4)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
Varga Rita
Egyed Emma
Anda Brigitta Nikolett
Bagi Flóra 1
Forsthoffer Réka Flóra 2
Mátrai Dominika Dorina 2
Schiszler Dorottya 2
Boleman Bernadett
Laborczfalvi Róza
Pásztor Anita Brigita 3
ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 6 (1)
Braun Laura-Csenge 2 (1)
Németh Zsófia
Jánky Eszter 2
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma 1
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna 4
Székely Ágnes
Kertész Nóra
Esősi Viktória

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest leány Gy 1998 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 16:00

29

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Papp Szilvia 2
Juhász Nadin Tímea 1
Kolev Réka 2
Pigler Nikolett 1
Braun Anna Zita 1
Németh Patrícia 1
Lozsi Erna 8 (1)
Tóth Eszter Judit 2 (1)
Plesztovits Alexa 7 (1)
Zsigmund Emese
Reizinger Sára 2
Héjas Lilla 1 (1)
Kádár Anna 1
FSZSE III
Szalai Boglárka Valentina
Berei Boglárka 1
Gál Emese Éva 3
Halmosi Luca
Puskás Eszter Dina
Szilágyi Zsanett 7
Tóth Barbara Panni
Szekeres Szonja 2

13

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 14:00

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Dunaújvárosi Kohász KA
Nagy Nikolett
Orbán Lilla 6
Bab Ágota Gyopár
Fodor Noémi
Iván Emese 3
Boldizsár Bianka 6
Grosch Vivien 3 (3)
Iglódi Viktória
Kemény Dóra 3
Palaics Bernadett
Tolvaj-Sebestyén Rati
Gaják Evelin Lejla
Szerdahelyi Éva
Török Dóra
Ujhelyi Vivien 5
ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga 1
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 3
Hantos Dorina 2
Tóth Szabina 1
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 3
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 11 (2)
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Benedek Zsófia
Mlinkó Bernadett 1
Mester Nóra 4
Kamuti Réka 3 (2)

29

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

NBII Női junior Dél 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 12:00

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Dunaújvárosi Kohász KA
Bab Ágota Gyopár 2
2
Bodó Leticia
Deák Eszter
Egervári Petra
Fehér Nikolett 2 (2)
Fodor Noémi 3
Iván Emese 10 (2)
Meskál Klaudia 1
Moutsogianni Theodóra 1
Szóládi Georgina Tina
Udvardi Laura 1
Balog Szonja
Bartalos Viktória
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 3
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Benkovich Adrienn 3
Pesti Zsófia 6 (5)
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Szász Dóra 4
Lízer Melinda 1
Benedek Zsófia 1
Mlinkó Bernadett 1
Csőregi Bettina 3
Nick Viktória 2

25

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

OSB I. leány - Felsőház 10. forduló
Időpont: 
2013. április 18. 15:00

30

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
Gogolová Vivien 2 (1)
Guttyán Adrienn 5 (1)
Németh Veronika 8
Takács Rebeka 1
Faragó Réka 6
Tóthová Vivien 3
Tibold Enikő
Nyilas Enikő 2
Gadányi Maja
Rózsás Míra 2
Tóth Bianka 1
Bousa Eszter
Vígh Petra
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 6
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett 1
7
Németh Patrícia
Lozsi Erna
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 10 (1)
Plesztovits Alexa
Zsigmund Emese

26

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2013. április 14. 16:15

26

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Testvériség SE
Nagy Emese
Boros Zsuzsanna 4 (1)
Forgácsné Zentai Aranka
Gulyás Erzsébet
Horváth Ágnes 4
Jancsó Krisztina 4 (3)
Kereszthegyi Nikolett 7
Király Vivien 2
Kovács Ildikó 4
Poroszkai Éva
Pusztai Anna
Király Tamásné 1
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 2
Kisgergely Csilla
Szabó Réka Nikolett 4
Fedor Judit 14 (6)
Hegedűs Marianna 4 (1)
Bartha Réka Dorottya
Szabó Éva 2
Kemény Andrea 2
Karóczkai Katalin

28

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

NBI Elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 20:00

29

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 3
Balog Beáta 3
Wolf Alexandra 6 (3)
Janurik Kinga
Elez Kristina 6
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 3
Kovács Anna 5
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 2
Török Petra
Vincze Melinda
Sara Vukčević 1
Buzsáki Nikolett
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
Szucsánszki Zita 10 (1)
Such Nelly
Abramovich Alena
Deáki Dóra
Dajka Bettina 4
4
Tomori Zsuzsanna 10 (2)
Pastrovics Melinda
4

34

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Viktor, Bonifert Ferenc
NBII Női junior Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 15:00

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 2
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga
Harangozó Erika 4
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Szász Dóra
Lízer Melinda 8 (2)
Benedek Zsófia 1
Mlinkó Bernadett 5
Csőregi Bettina
Mester Nóra 4
DANUKE
Vékony Alexandra 7 (1)
Rutterschmidt Szabina 4
Bunda Viktória 5
Pávics Réka
Kovács Fruzsina
Tunner Mária 2
Bocskai Boglárka 2
Marczinkó Sára
Pávics Eszter 4
Fodor Rita
Tunner Bettina
Kiss Bakos Beáta
Hende Helga
Mike Dóra
Mátyus Doroti

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Rozina László, Kovács Gabriella
NBII Női felnőtt Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

34

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 7 (3)
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn 3
Harangozó Erika
Hantos Dorina 3
Tóth Szabina 2
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 1
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 13 (1)
Takács Kitti 2
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra 3
DANUKE
Domokos Anett 5
Török Réka Erika
Vékony Alexandra 8
Mazák Marianna 8
Andócsi Anita
Szalay Zsófia
Rutterschmidt Szabina 2
Bunda Viktória 1
Pávics Réka
Nachtmann Renáta
Kovács Fruzsina
Farkas Borbála
Tunner Mária
Pávics Eszter
Fodor Rita
Erős Edina

24

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 12. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
Egyed Emma 5
Anda Brigitta Nikolett
Bagi Flóra 5
Forsthoffer Réka Flóra 9 (2)
Schiszler Dorottya
Boleman Bernadett
Laborczfalvi Róza
Pásztor Anita Brigita 1
ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter 2
Kincses Janka 3 (1)
Berta Réka
Zsigmond Andrea 5 (1)
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 7 (2)
Tóth Dorina
Mórás Luca
Urbányi Sára

17

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest leány Gy 1998 15. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 11:00

19

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Kolev Réka 1
Pigler Nikolett
Braun Anna Zita
Németh Patrícia 1
Lozsi Erna 7
Tóth Eszter Judit 1
Braun Laura-Csenge 1
Plesztovits Alexa 3 (1)
Zsigmund Emese
Reizinger Sára 5 (1)
Németh Zsófia
Kádár Anna
Angyalföldi Sportiskola
Bottlik Flóra 2
Kis Réka Emese 1
Magera Noémi
Szédeli Vivien
Ádám Alexandra
Anasztasziadisz Melinda
Arany Rebeka Melinda 2
Benkő Dorottya 6
Kuczora Csenge 9 (4)
Szeberényi Flóra 2 (1)
Szentkeressy-Kovács Réka

22

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Támogatóink