Eredmények

NBI Felnőtt Alapszakasz 13. forduló
Időpont: 
2014. január 4. 19:00

33

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
7 (3)
1 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
7
2
5
5
Siófok KC
2
5
8
8 (2)
3
2

28

(15)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy I. László
NBI Junior Alapszakasz 13. forduló
Időpont: 
2014. január 4. 17:00

28

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉRD
3 (1)
1
3 (1)
5
1
3
9 (2)
1
2
6
8
6
1
4
9
2
2

40

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Lamberg-Liszkay Melinda, Bartha Zsófia
NBI Ifjúsági Alapszakasz 13. forduló
Időpont: 
2014. január 4. 15:00

31

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

ÉRD
3
1
1
3
2
2
9 (3)
2
2 (1)
2
2
2
7
3
4 (1)
1
10 (6)
1

26

(12)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Lamberg-Liszkay Melinda, Bartha Zsófia
OSB leány E - alapszakasz 17. forduló
Időpont: 
2014. január 4. 11:00

30

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző

8 (3)
1 (1)
4
4
1
7 (1)
5
ÉRD
2
4
1
3
1
2
3
6 (3)
1

23

(10)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Kékesi Krisztina, Bodó Zsuzsanna
NBI Felnőtt Alapszakasz 12. forduló
Időpont: 
2013. december 29. 19:00

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HERCZEG Béla

1
3
7 (2)
5
1
5 (1)
1
1
3
ÉRD
4
4
3 (3)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
3
1
1
1
6
1
2

32

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Játékvezetők: Pinizsi Tamás, Buza Bence
NBI Junior Alapszakasz 12. forduló
Időpont: 
2013. december 29. 17:00

26

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

2
3
1
2
2
2
4
2
8 (2)
ÉRD
2
4
7
9 (4)
8

30

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy II. László, Dohány József
NBI Ifjúsági Alapszakasz 12. forduló
Időpont: 
2013. december 29. 15:00

23

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

1
7 (4)
2
1
5
2
2
2
1
ÉRD
4 (2)
1
3
2
1
5 (3)
6
1
6
1
4

34

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy II. László, Dohány József
OSB leány E - alapszakasz 16. forduló
Időpont: 
2013. december 20. 19:00

27

(17)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3
6
1
1
4
4 (3)
1
1
6 (3)
3
10 (4)
1
3
1
1
1

20

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Haskó Tamás, Babicz Gábor
Nemzetközi edzőmérkőzés
Időpont: 
2013. december 19. 16:30

36

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

ÉRD
5 (2)
RK Podravka Vegeta

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
OSB leány E - alapszakasz 15. forduló
Időpont: 
2013. december 14. 12:45

36

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

5 (1)
3
3
5
3
5
2
1
9
ÉRD
4
1
1
3 (1)
2
1
5

17

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
FTC Népligeti Sporttelep (Faház)
Játékvezetők: ,
Pest megye U15 3. forduló
Időpont: 
2013. december 8. 20:05

17

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

JTF DSE Jászberény
1
8
8 (1)
ÉRD
1
2 (1)
1
2
2
2
2
2
6 (1)

20

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Lehel Sport és Szabadidőközpont
Játékvezetők: ,
Pest megye U15 3. forduló
Időpont: 
2013. december 8. 18:15

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

ÉRD
6
7
2
1
1
1
6 (1)
2
4 (2)
2
2
2
4
2

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Lehel Sport és Szabadidőközpont
Játékvezetők: ,
Pest megye U15 3. forduló
Időpont: 
2013. december 8. 16:25

10

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Alsónémedi SE
2
1
1
1
2 (1)
3
ÉRD
1
3
6 (1)
1 (1)
1
5
2
4 (1)
3
5

32

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Lehel Sport és Szabadidőközpont
Játékvezetők: ,
OSB leány E - alapszakasz 14. forduló
Időpont: 
2013. december 5. 19:00

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
2
1
2
1 (1)
4
1
4 (2)
1
6
1
4 (1)
3
1
2
6
3
4

31

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakállas Alex, Ihász Bálint
Budapesti - Női I. osztály 2. forduló
Időpont: 
2013. december 1. 18:00

29

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

3
5 (2)
3
7
3
4
2
2
4 (2)
4
3 (1)
3

14

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Stark Lőrinc, Maszarek Ottó
OSB leány E - alapszakasz 13. forduló
Időpont: 
2013. november 28. 19:00

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
2
2
4
4 (1)
2
7 (1)
Gyömrő VSK
3 (1)
5 (3)
1
2
1
1

13

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 1. forduló
Időpont: 
2013. november 25. 21:15

20

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Híd Unió SE
5 (2)
2
2
2
1
6
2
6 (2)
2
3
1
1
3
5
7

28

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Felnőtt Alapszakasz 11. forduló
Időpont: 
2013. november 23. 19:00

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MÁTÉFI Eszter

Dunaújvárosi Kohász KA
4
1
3 (1)
3
7
1
1
5 (3)
2
ÉRD
4
6 (4)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
6
1
1
1
3
3 (1)
2
5

34

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
NBI Junior Alapszakasz 11. forduló
Időpont: 
2013. november 23. 17:00

42

(21)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Dunaújvárosi Kohász KA
4
12 (1)
2
3 (2)
2
3
4
3
2
4
3
ÉRD
4
15 (1)
7
3
1
4 (1)

34

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Köber Csaba, Jelitai Kálmán
NBI Ifjúsági Alapszakasz 11. forduló
Időpont: 
2013. november 23. 15:00

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Dunaújvárosi Kohász KA
3
3
1
4
9 (3)
1
2
2
1
3
ÉRD
2
3
4
3
1 (1)
2
1
2
5
3

26

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jelitai Kálmán, Köber Csaba
Magyar Kupa 4. forduló
Időpont: 
2013. november 20. 19:00

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
8
3
4 (4)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
4
1
1
1
3
1
3
Békéscsabai Előre NKSE
2
1
1
1
4 (1)
2
1
5 (2)
2

19

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
BAKÓ Botond

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Markó Gábor, Hargitai Gábor
Országos Gyermekbajnokság 2003 1. forduló
Időpont: 
2013. november 18. 19:45

12

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budai Farkasok KK
1
8
3
ÉRD
2
1
3
1

7

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Solti Katalin, Dobos István János
Országos Gyermekbajnokság 2003 1. forduló
Időpont: 
2013. november 18. 18:15

9

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

ÉRD
1
1
6
1
Angyalföldi Sportiskola
6
1

7

(1)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Solti Katalin, Dobos István János
OSB leány E - alapszakasz 12. forduló
Időpont: 
2013. november 18. 16:30

17

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

1
4 (1)
3 (1)
2
7 (2)
ÉRD
1
2
2
10
4 (2)
4 (2)
3
3 (1)
5

34

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Péter, Budai-Bock Krisztián
Kupagyőztesek Európa Kupája 3. forduló
Időpont: 
2013. november 17. 18:30

21

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
1 (1)
2 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
4
1
1
6
1
1
SERCODAK Dalfsen
5
3
1
1
1
4
1
1
3

20

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Peter PORTENGEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Lars Jorum (NOR), Kim-Rune Stenhaugmo (NOR)
NBI Ifjúsági Alapszakasz 23. forduló
Időpont: 
2013. november 17. 12:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

NEKA
3
1
5
2
1
4
8 (6)
4
1
ÉRD
5
3
2
1
6 (3)
1
3
2
1
2

26

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Urányi János Sport és Szabadidőközpont
Játékvezetők: ,
Pest megye U15 1. forduló
Időpont: 
2013. november 16. 14:00

28

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3
1
3
4 (1)
3
4
4 (1)
1
4 (1)
FSZSE
6 (2)
1
4

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
Pest megye U15 3. forduló
Időpont: 
2013. november 16. 13:00

3

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Ráckeve VKSK
2
1
ÉRD
3
4
5
3
1
4
3
5
3 (1)
4
8

43

(23)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
OSB leány E - alapszakasz 11. forduló
Időpont: 
2013. november 15. 19:00

25

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
4
2
1
5 (1)
1
2 (1)
1 (1)
2
2 (1)
1
3
Inárcs-Örkény KC
9 (1)
4 (2)
3

16

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Kupagyőztesek Európa Kupája 3. forduló
Időpont: 
2013. november 10. 17:00

23

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Peter PORTENGEN

SERCODAK Dalfsen
5
4
4
1
2
6 (1)
1
ÉRD
4
6 (6)
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
5
1
2
5

26

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Landstede Sportcentrum
Játékvezetők: Daniel Martins (POR), Roberto Accoto Martins (POR)

Támogatóink