Eredmények

Budapesti - Női I. osztály 4. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 22. 19:00

27

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Érdi VSE II
Kisgergely Csilla 1 (1)
Antal Beáta 3
Szabó Réka Nikolett 6
Fedor Judit 3
Hegedűs Marianna 5
Bartha Réka Dorottya 6 (1)
Szabó Éva
Kemény Andrea
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Őri Cecília 3
Soroksári TE
Csappné Koszler Marianna
Gila Mária 12 (4)
Jakab Lászlóné 1
Kiss Enikő
Kovács Andrea 1
Kovács Liliána 1
Tóth Ildikó 1
Varga Tímea 3

19

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Pusztaszeriné Buza Edit, Pusztaszeri Sándor
NBI Junior Alapszakasz 5. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 22. 18:00

31

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

DVSC
Bardi Fruzsina
Butt Tímea 3
Erdei Anett 1 (1)
Kaltenecker Anett 2
Faragó Fanni 4
Juhász Renáta 15 (4)
Kiss Bernadett
Szarvas Flóra
Tóth Szilvia 2
Ungi Denise
Bíró Eszter 2
Hárshegyi Nóra 1
Smid Eszter 1
Papp Andrea
ÉRD
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 1
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 8 (2)
Lízer Melinda
Kamuti Réka 3 (1)
Egervári Petra
Dancsó Dalma 2
Nick Barbara
Mester Nóra 5 (1)
Csőregi Bettina
Bernát Dorina
Nick Viktória 5

24

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Tömöri György, Ungvári Sándor
NBI Ifjúsági Alapszakasz 5. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 22. 16:00

31

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

DVSC
Szőnyi Dorina 9 (1)
Mondl Viktória 2
Tóth Amanda 1
Gyökös Beatrix 1
Kovács Kitti 1
Illés-Sütő Zsuzsanna
Szabó Rebeka
Sígér Petra
Szilágyi Dorina
Bordás Réka 1
Karacs Jázmin 4 (2)
Gindeli Panna 3
Aradi Edina
Pál Alexandra
Halmai Pálma 9 (2)
Szabó Boglárka
ÉRD
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 5 (2)
Kerekes Vanda 4
1
Németh Patrícia 1
Lozsi Erna 1
Kubinszky Lea 3
Győri Barbara Viktória
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 3
Zsigmund Emese
Lízer Melinda 1
Egervári Petra
Nick Barbara 1
Csőregi Bettina 1
Bernát Dorina

21

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Ungvári Sándor, Tömöri György
NBI Felnőtt Alapszakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 18. 22:00

24

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Koren Alja 1
Balog Beáta 1
Wolf Alexandra 4 (2)
Janurik Kinga
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
Kovács Anna 4
Kovács Gréta 1
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 1
Sara Vukčević 1
Klivinyi Kinga 3
Schatzl Nadine 6
Kamuti Réka
Ipress Center-Vác
Niksic Ana 2
Hansághy Beatrix
Hámori Konszuéla
Farkas Veronika
Szondi Zsófia
Ivanics Dóra
Kamper Olívia 4 (2)
Bíró Blanka
Szádvári Krisztina
Triffa Ágnes
Fülöp Andrea 1
Nikcevic Sandra 1
Stefanovic Marija 3
Katona Flóra
Virág Noémi 3

14

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KONKOLY Csaba

OSB leány E - alapszakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 18. 20:30

27

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Vecsés Kombi Express
Földházi Eszter
Kis Csenge
Vámos Nikolett 1
Sebők Dóra 8
Csővári Alexa 2 (1)
Hollenberger Kitti
Pasqualetti Laura 4
Csapai Eszter
Metzker Petra
Vörös Andrea 3
Pindák Bernadett 1
Dósa Viktória 1
Kovács Veronika 4 (1)
Major Hanna 3
Kovács Borbála
ÉRD
Pintér Viktória
Cseh Virág
Juhász Nadin Tímea 1
Kolev Réka 6 (2)
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita
Ráti Petra
Braun Laura-Csenge 2 (1)
Reizinger Sára
Héjas Lilla
Kádár Anna 1
Lízer Dorottya 8 (2)
Szilágyi Zsanett

18

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Volentics Krisztina, Lázár Ildikó
NBI Junior Alapszakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 18. 18:00

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

ÉRD
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 7
Lízer Melinda
Kamuti Réka 7
Egervári Petra
Dancsó Dalma 1
Nick Barbara
Mlinkó Bernadett 7
Mester Nóra 5 (2)
Csőregi Bettina 2
Bernát Dorina
Nick Viktória 1
Váci NKSE
Avacz Petra
Benkó Csenge 2
Hansághy Beatrix 4
Helembai Fanny 2
Paróczy Sára 3
2 (1)
Szenes Bettina 3 (1)
Sztranyan Ágnes
1 (1)
7 (2)
Juhos Leila 1
Bató Lili 1
Bodó Letícia
Németh Kitti
Kovács Dorottya

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Ottó Katalin

NBI Ifjúsági Alapszakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 18. 16:00

23

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Kocsis Klaudia Viktória 2
Kerekes Vanda 5
3
Németh Patrícia 1
Lozsi Erna 1
Kubinszky Lea 3 (3)
Győri Barbara Viktória
Plesztovits Alexa 1
Turi Orsolya 1
Zsigmund Emese
Jankó Beatrix
Lízer Melinda 2
Egervári Petra 1
Nick Barbara
Csőregi Bettina 2
Bernát Dorina 1
Váci NKSE
Avacz Petra
Benkó Csenge 2
Hámori Konszuéla 7
Hansághy Beatrix 3
Helembai Fanny 3
Paróczy Sára
Szenes Bettina 2
Sztranyan Ágnes
3 (1)
Juhos Leila 2
Bató Lili 6 (1)
Bodó Letícia
Németh Kitti 1
Oláh Kyra
Fodor Xénia
Kovács Dorottya

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Ottó Katalin

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Babicz Gábor, Haskó Tamás
Bajnokok Ligája II. Selejtezőcsoport 2. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 15. 18:15

31

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
1
2
Szucsánszki Zita 2
Abramovich Alena
4
Tomori Zsuzsanna 7
3
5
Szikora Melinda
Mészáros Rea Réka
Such Nelli 1
Steinbach Laura 3
Pena Nerea 3 (1)
ÉRD
Koren Alja 3
Balog Beáta
Wolf Alexandra 3 (3)
Janurik Kinga
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Anna 5
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára
Sara Vukčević 1
Klivinyi Kinga 6
Schatzl Nadine 3
Triscsuk Krisztina 2
Kamuti Réka

24

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Martin Gjeding (DEN), Mads Hansen (DEN)
Bajnokok Ligája II. Selejtezőcsoport 1. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 14. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Koren Alja 4
Balog Beáta 2 (1)
Wolf Alexandra 2 (2)
Janurik Kinga
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
Kovács Anna 8
Kovács Gréta 1
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára
Sara Vukčević 1
Klivinyi Kinga 4
Schatzl Nadine 4
Triscsuk Krisztina 5
Kamuti Réka 1
LK Zug Handball
Krstic Simona
Ravlic Ivana
Wälti Nadja
Traber Martina 2
Ganz Annina 4 (1)
Ineichen Seline
Cavallari Simona 2
Javet Stefanie 4
Scherer Sibylle 1
Innes Laura
Nötzli Anja 2
Masset Laura 2
Gwerder Yael 5 (3)
Schwander Lynn
Oberli Laura
Haag Stephanie 1

25

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Svajlen Lubomir

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Zorica Masic (SRB), Branka Maric (SRB)
Budapesti - Női I. osztály 3. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 14. 12:00

15

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Hort SE-Csepel II
Bartuszek Bernadett
Horváth Erika
Horváth Rita 3
Peng Edit
Varga Edit
Horváth Erika 4537 1
Kocziha Andrea 4 (4)
Bodó Zsuzsanna
Czéllai-Sárosi Szilvia 1
Nemes Annamária 5
Szajkó Szilvia 1
Érdi VSE II
Kisgergely Csilla 8 (3)
Antal Beáta 4
Szabó Réka Nikolett 6
Fedor Judit 3
Hegedűs Marianna 4
Bartha Réka Dorottya 5
Szabó Éva
Kovács Ilona 1 (1)
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Oláhné Balog Tünde 1

32

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Újlak utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp György, Éliás Gábor
OSB leány E - alapszakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 13. 20:00

17

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Pintér Viktória
Cseh Virág
Juhász Nadin Tímea 1
Kolev Réka 3
Braun Anna Zita 1
Németh Patrícia 1
Ráti Petra 1
Tóth Eszter Judit 1
Kertész Ramóna 2
Reizinger Sára 2
Héjas Lilla
Kádár Anna
Lízer Dorottya 5 (1)
Szilágyi Zsanett
FTC II
Kovács Zita
Danyi Bernadett
Szarvas Johanna 1
Szász Fejér Anna 2
Lugosi Gréta 6
Szűcs Fanni 1
Vermes Dorottya 5 (2)
Harcsa Rebeka 4
Beke Zsófia 9 (1)
Rácz Bianka Fanni 3
Horváth Esztella 3
Horváth Hajna 5
Urbán Szabó Krisztina 1

40

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Pordán József, Horváth Ildikó
OSB leány E - alapszakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 8. 14:00

34

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

FTC - NYCS
Lugosi Fruzsina
Kovács Cintia
Czika Csenge 1 (1)
Szabó Eszter 2
Bozó Adrienn 2
Puskás Lilla 5 (1)
Nagy Lívia 5 (2)
Hargitai Réka 3
Kocsis Nikolett 1
Farkas Barbara 4
Pálfi Fanni
Szucsánszki Margit 3
Márton Gréta 3
Magyar Laura
Szűcs Viktória
Leitner Lilla 5
ÉRD
Cseh Virág
Juhász Nadin Tímea
Nagy Regina
Kolev Réka 1
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita 1
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 2
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge 2 (1)
Reizinger Sára 3
Héjas Lilla
Kádár Anna
Lízer Dorottya 6 (1)
Lugosi Fruzsina
Kovács Cintia
Czika Csenge
Szabó Eszter
Bozó Adrienn
Puskás Lilla
Nagy Lívia
Hargitai Réka
Kocsis Nikolett
Farkas Barbara
Pálfi Fanni
Szucsánszki Margit
Márton Gréta
Magyar Laura
Szűcs Viktória
Leitner Lilla

16

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
FTC Népligeti Sporttelep (Faház)
Játékvezetők: Vékony János, Solti Katalin
NBI Felnőtt Alapszakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 7. 20:00

17

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Siófok KTC KFT
Futaki Hajnalka
Nagy Éva
Schneider Éva
1
Erdősi Ildikó 2
Varga Nikolett
Léránt Vivien 4
Pastrovics Melinda
Dajka Bettina 2
Drávai Gyöngyi 3
Bogdanovics Annamária 2
Polics Tímea
Deáki Dóra 1
Lukács Viktória
2
ÉRD
Koren Alja 3
Balog Beáta 2
Wolf Alexandra 2 (1)
Janurik Kinga
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 4
Kovács Anna 3
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 1
Sara Vukčević 1
Futaki Hajnalka
Nagy Éva
Schneider Éva
Erdősi Ildikó
Varga Nikolett
Klivinyi Kinga 3
Schatzl Nadine 2
Triscsuk Krisztina 4
Léránt Vivien
Kamuti Réka
Pastrovics Melinda
Dajka Bettina
Drávai Gyöngyi
Bogdanovics Annamária
Polics Tímea
Deáki Dóra
Lukács Viktória

25

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
NBI Ifjúsági Alapszakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 7. 18:00

28

(16)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző

Siófok KC-Galerius Fürdő
Lakatos Claudia
Mihályi Fanni 8
Herceg Dalma 3
Lakatos Klaudia
Tóth Alexandra
Oletics Antónia
Brettner Zsófia 4 (3)
Duzsik Nikolett 2
Papp Vivien
Raucz Rebeka 1
4
Szabadi Szimonetta
Réti Virág 6
Molnár Bianka
Barczi Laura
Perrein Orsolya
ÉRD
Kocsis Klaudia Viktória 10 (1)
Kerekes Vanda 3
5
Németh Patrícia
Kubinszky Lea 5 (2)
Győri Barbara Viktória
Plesztovits Alexa 1
Turi Orsolya 5
Zsigmund Emese
Jankó Beatrix 2
Gyurcsovics Noémi 1
Nagy Jázmin
Egervári Petra
Nick Barbara
Csőregi Bettina 2
Bernát Dorina 2
Lakatos Claudia
Mihályi Fanni
Herceg Dalma
Lakatos Klaudia
Tóth Alexandra
Oletics Antónia
Brettner Zsófia
Duzsik Nikolett
Papp Vivien
Raucz Rebeka
Szabadi Szimonetta
Réti Virág
Molnár Bianka
Barczi Laura
Perrein Orsolya

36

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: Miksó Dániel, Bán Farkas László
NBI Junior Alapszakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. szeptember 7. 15:30

31

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Siófok KC-Galerius Fürdő
Nagy Éva
Lakatos Claudia
Schmidt Nikolett 6 (3)
Somogyi Nóra 4
Schneider Éva 4
Fehérvári Nikoletta
6
Mihályi Fanni
Scheffer Zsanett 1
Bozsovics Rita 3
Herceg Dalma 3
Biber Zita 2
Raffael Aranka 2
Székesi Fanni
ÉRD
Győri Barbara Viktória
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia
Pesti Zsófia 2
Csák Krisztina Csilla
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti
Takács Kitti 5 (4)
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda
Lízer Melinda
Kamuti Réka
Kamuti Réka 2 (2)
Egervári Petra
Egervári Petra 3
Dancsó Dalma
Dancsó Dalma 3
Nick Barbara
Nick Barbara
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett 1
Mester Nóra
Mester Nóra 1 (1)
Csőregi Bettina
Csőregi Bettina
Bernát Dorina
Bernát Dorina
Nick Viktória

18

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

Helyszín: 
Siófok KC Munkacsarnok
Játékvezetők: Miksó Dániel, Bán Farkas László
NBI Felnőtt Alapszakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. augusztus 31. 20:00

35

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Koren Alja 6
Balog Beáta 1
Wolf Alexandra 4 (4)
Janurik Kinga
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 3
Kovács Anna 4
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 2
Sara Vukčević 4
Klivinyi Kinga 3
Schatzl Nadine 3
Triscsuk Krisztina 5
Eszterházy KFSC-Globál Safe
Gyimesi Kitti
Gyimesi Kitti 1
Gasková Réka
Gasková Réka
Molnár Nikolett
Molnár Nikolett 1
Bárkai Bianka
Bárkai Bianka
Bárány Krisztina
Bárány Krisztina 4
Hárs Adél
Hárs Adél
Fekete Dorina
Fekete Dorina
Király Ramóna
Király Ramóna
Héjjas Tímea
Héjjas Tímea
Fehér Viktória
Fehér Viktória 2
Pados Mónika
Pados Mónika 9 (4)
Tatjana Trbovic
Tatjana Trbovic 3
Kovács Viktória
Kovács Viktória 2
Marija Todorovic
Marija Todorovic

22

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
HERCZEG Béla

NBI Junior Alapszakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. augusztus 31. 18:00

33

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

ÉRD
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia 3
Csák Krisztina Csilla
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 2
Kamuti Réka 9 (2)
Egervári Petra 1
Dancsó Dalma 1
Nick Barbara
Mlinkó Bernadett 4
Mester Nóra 4
Csőregi Bettina
Bernát Dorina 1
Nick Viktória 7
Eszterházy KFSC
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda
Kamuti Réka
Bencze Alexandra 2
Mészáros Dorina 4 (3)
Bocsi Szonja
Szedlák Dorina
Bánkuti Gabriella
Nagy-Mengyi Anett
Bukta Szilvia
Szoboszlai Noémi 2
Szoboszlai Fruzsina 2
Balázs Bernadett 3
Mészáros Bianka
Szabó Adrienn
Buglyó Anikó 3
Szuromi Petra
Tóth Adél 1
Egervári Petra
Dancsó Dalma
Nick Barbara
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra
Csőregi Bettina
Bernát Dorina
Nick Viktória

17

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Márton András, Kisfalvi István
NBI Ifjúsági Alapszakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. augusztus 31. 16:00

33

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Kocsis Klaudia Viktória 1
Kerekes Vanda 5
3
Németh Patrícia 2 (1)
Kubinszky Lea 6 (3)
Győri Barbara Viktória
Plesztovits Alexa 4 (2)
Turi Orsolya 5
Zsigmund Emese
Jankó Beatrix 1
Gyurcsovics Noémi
Nagy Jázmin
Nick Barbara 4
Csőregi Bettina 2
Bernát Dorina
Eszterházy KFSC
Németh Patrícia
Plesztovits Alexa
Bencze Alexandra 1
Mészáros Dorina 1 (1)
Bocsi Szonja 3 (1)
Szedlák Dorina
Nagy Dóra
Horváth Edina
Sepsi Réka 2
Kulcsár Ivett 6
Bánkuti Gabriella
Nick Barbara
Csőregi Bettina
Bernát Dorina
Hadnagy Fanni
Alberti Giulia 4
Jacsó Ilona
Tietze Kitti 3

20

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Kisfalvi István, Márton András
Budapesti - Női I. osztály 22. forduló
Időpont: 
2013. május 29. 20:45

23

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 11
Kisgergely Csilla 3 (2)
Szabó Réka Nikolett 1
Fedor Judit 2
Hegedűs Marianna 2 (2)
Bartha Réka Dorottya 3
Szabó Éva 1
Kemény Andrea
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
KRSE
Kiss Éva
Oláhné Balogh Tünde
Kisgergely Csilla
Antal Beáta
Szabó Réka Nikolett
Fedor Judit
Hegedűs Marianna
Bartha Réka Dorottya
Szabó Éva
Kemény Andrea
Kovács Ilona
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Bócsa Erzsébet
Domsits Zsuzsanna
Kovács Ágnes 4
Magyar Zsuzsanna
Rozs Éva
Somogyi Virág 8 (2)
Tucsek Rita 2
Valentini Zsuzsanna
Kánya Judit 6 (2)
Reinhardt Zsuzsanna 1

21

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Pest megye '99 8. forduló
Időpont: 
2013. május 27. 18:00

20

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
VSK Tököl

9

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 Rájátszás 2. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 17:00

23

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

Óbudai KSI SE
Mihalek Nóra 2
Rácz Natália
Salem Fanni 2 (1)
Sejlinger Tekla 2
Baló Vera
Bernát Dorina 1
Lukovics Boglárka Ágnes 6 (2)
Szöllős Zia Barbara
Tóth Virág Mária
Kovács Démia
Bencze Adrienn 1
Stranigg Zsófia 6 (1)
Kiss Gabriella 3 (2)
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 1
Juhász Nadin Tímea
Kolev Réka
Pigler Nikolett
Czirják Orsolya
Németh Patrícia 2
Lozsi Erna 8 (4)
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 1
Braun Laura-Csenge
Plesztovits Alexa 3 (1)
Zsigmund Emese
Héjas Lilla
Kádár Anna 1

16

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapest Leány Gy 2000 17. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 15:40

10

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 3 (1)
Braun Laura-Csenge 5 (3)
Németh Zsófia
Jánky Eszter
Acsádi Orsolya
Tóth Anna 1
Székely Ágnes 1
Kertész Nóra
Esősi Viktória
FTC-Rail Cargo Hungaria
Balogh Viktória 5 (1)
Demkó Dóra
Erdélyi Nóra 2
Gál Sinopa Anna 2
Horváth Nóra
Illés Virág
Krajcs Beatrix
Márczy Tekla 9 (2)
Molnár Csenge
Pardi Petra 2
Szentkeressy-Kovács Renáta 3
Ekker Rebeka
Gulyás Zsófia
Kaczur Dominika 6 (1)
Nagy Dorottya 3
Nonn Dorottya 4

36

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 Rájátszás 1. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 13:00

20

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Juhász Nadin Tímea
Kolev Réka 3
Pigler Nikolett 2
Czirják Orsolya
Németh Patrícia 2
Lozsi Erna 8 (3)
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit
Braun Laura-Csenge 1
Plesztovits Alexa 3
Zsigmund Emese
Héjas Lilla
Kádár Anna 1
Pénzügyőr SE II
Fórizs Júlia 5 (1)
Liszkai Dominika 1
Patyi Fruzsina 2
Pintér Klaudia
Dudás Dóra
Nemessányi Dóra 1
Pénzes Vivien Alexandra
Tóth Kata Petra 1
Vecsernyés Imola 2
Bartos Lilla
Boros Martina
Majoros Eszter
Nándori Gréta 2
Termány Meláni 2

16

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 14. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 12:50

19

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Óbudai KSI SE
Bereczki Réka Bella 6
Doszpoth Zsuzsanna
Marosi Viktória 2
Oroszki Krisztina 9 (2)
Sutka Dorottya Zsófia 1
Fábián Bettina 1
Horváth-Tornyos Zsófia
ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter
Kincses Janka 6 (1)
Berta Réka
Zsigmond Andrea
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 4 (1)
Tóth Dorina 1 (1)
2
Urbányi Sára 1

14

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

NBII Női junior Dél 22. forduló
Időpont: 
2013. május 19. 15:00

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

XVII. ker. Lakóhelyi SE
Gelencsér Zsófia 4
Szegedi Luca 10 (5)
Isa Krisztina
Liszonyi Tünde 1
Halápi Adrienn 4
Rezsu Enikő 1
Fehér Anna Luca
Vince Lilla 1
Bognár Bernadett
Zay Eszter
Bebesi Noémi
Bartos Mónika 4
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Vanda 3 (1)
3
Takács Tímea
Kubinszky Lea 1
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3
Gulyás Fruzsina
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 3
Kovács Eszter 5 (1)
Märtz Cintia 5 (5)
Lízer Melinda 8
Benedek Zsófia 2
Csőregi Bettina 3
Nick Viktória 7

43

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
Havril Károly

NBII Női felnőtt Dél 22. forduló
Időpont: 
2013. május 19. 13:00

24

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

XVII. ker. Lakóhelyi SE
Kapás Andrea 6 (1)
Ács Eszter 6 (2)
Brunner Anita 4
Pilmayer Csilla 4
Antal Lajosné(Herendi Csilla)
Czigány Dóra
Böjtös Eszter Örsi 1
Kériné Kométh Krisztina
Megyesi Orsolya
Moskovicz Ágnes 2
Halápiné Rácz Judit
Orosz Viktória
Halápi Adrienn
Zay Eszter
Ráduly Viktória
Ugrai Lola 1
ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga 3
Benkovich Adrienn 2
Harangozó Erika
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina
Pesti Zsófia 6 (2)
Szendrey Sára 5
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 1 (1)
Takács Kitti 7 (1)
Győrffy Alexandra
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Benedek Zsófia
Mester Nóra 3
Kamuti Réka 2

30

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Havril Károly

Budapesti - Női I. osztály 21. forduló
Időpont: 
2013. május 14. 21:30

21

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Gázművek MTE NKE
Antal Krisztina 3
Feketéné Andrásik Mária 1
Fischer Gabriella 3
Fórizs Krisztina
Gamócs Roxána
Harányi Anna
Nagy Bettina 1
Pajor Jolán 8 (3)
Uzonyi Adél
Kovácsné Andrásik Ilona 1
Hubacsek Dóra 4 (1)
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde
Kisgergely Csilla 9 (5)
Antal Beáta 2
Szabó Réka Nikolett 5
Fedor Judit 1
Hegedűs Marianna 1 (1)
Bartha Réka Dorottya 1
Szabó Éva
Kemény Andrea
Kovács Ilona
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett

19

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 11/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Dobos István János, dr. Sipos Gábor
NBII Női junior Dél 21. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 16:00

20

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

TFSE
Horváth Viktória 3
Péter Flóra 8
Kovács Georgina 5
Polák Gabriella 1
Kukovecz Boglárka
Vaszary Virág 1 (1)
Borbás Szilvia
Rubint Alexandra
Kendrella Anett
Tanyi Ramóna 1
Szabó Mariann
Lenge Petra 1
Nyíregyházi Anett
ÉTV-Érdi VSE
4
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea 3
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 7
Gulyás Fruzsina 1 (1)
Pesti Zsófia 3
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 2
Kovács Eszter 2
Märtz Cintia 3 (1)
Lízer Melinda
Benedek Zsófia 2
Csőregi Bettina 2
Nick Viktória 2

33

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Havril Károly

NBII Női felnőtt Dél 21. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 14:00

24

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

TFSE
Nagy Nikolett
Frigyesi Szandra 6 (1)
Horváth Viktória 3
Nagyághy Zita 5
Kisbalázs Dóra 1
Tóth Ágnes 2 (1)
Szögi Melinda 3
Zink Viktória 2
Nagy Orsolya 1
Péter Flóra
Francsics Bernadett 1
Holló Hajnalka
Rozs Bettina
Tóth Annamária
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 6 (2)
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 2
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina 5
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 5
Csák Krisztina Csilla
Győrffy Alexandra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Benedek Zsófia
Mester Nóra 7
Kamuti Réka 2

28

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapesti - Női I. osztály 20. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 11:00

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
Bányai Nóra 3
Kiss Regina
Molnár Henriett 1
Sós Nikolett 4
Szabó Zsuzsanna 3
Tézli Cintia 4
Zséli Juditt 5 (1)
Hári Eszter 3
Ladányi Bernadett
Máté Krisztina
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 7
Kisgergely Csilla 9 (5)
Antal Beáta 9
Fedor Judit 5
Bartha Réka Dorottya 3
Szabó Éva
Kemény Andrea 1
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett

34

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Támogatóink