Eredmények

NBI Ifjúsági 2012/2013 11. forduló
Időpont: 
2013. január 5. 15:00

28

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Szabó Laura
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 3
Pesti Zsófia 2
Banádi Rebeka 1
Jankó Beatrix
Kovács Eszter 1
Takács Kitti 13 (1)
Szász Dóra 1
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 2
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett
Csőregi Bettina 4
Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida 5 (1)
Czuczu Frida 5 (1)
Czuczu Frida 5 (1)
Czuczu Frida 5 (1)
Czuczu Frida 5 (1)
Czuczu Frida 5 (1)
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2
Tóth Petra 2

29

(15)

Kiállítás: 50 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Serdülő Bajnokság 17. forduló
Időpont: 
2013. január 3. 17:00

11

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Kecskeméti NKSE
Berényi Andrea
Bokor Adrienn 4
Fetter Daniella 1
Kamenár Gyöngyvér
Lakatos Klaudia
Nagy Aletta 1
Szabó Gréta 1
Talmácsi Leticia
Üres-Farkas Fatime
Varga Benita Petra
Vízi Annamária 4 (3)
Volenszki Kitti
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 3
Kocsis Klaudia Viktória
Kerekes Vanda 2
Pigler Nikolett 4
Szabó Laura 1
Lozsi Erna 4 (1)
Takács Tímea 4
Kubinszky Lea 1
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 5
Plesztovits Alexa 4 (1)
Zsigmund Emese

28

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Alapszakasz 2012/2013 10. forduló
Időpont: 
2012. december 30. 19:00

37

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
Balog Beáta
Lukács Viktória
1
1
Szucsánszki Zita 6
Such Nelly 4
Abramovich Alena
Deáki Dóra
Dajka Bettina 3
2
Tomori Zsuzsanna 4
Nerea Pena 6 (2)
Pastrovics Melinda
4 (2)
6
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 3
Wolf Alexandra 5 (5)
Pálos-Bognár Barbara 4
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
Kovács Anna 8
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 4
Tóth Tímea
Török Petra
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević 1

29

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Hucker Róbert, Andorka Miklós
NBI Junior 2012/2013 10. forduló
Időpont: 
2012. december 30. 17:00

32

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
Lukács Viktória 3
3
Ferenczi Annamária
Pálinkás Viktória
Cseke Lídia
Pintér Zsanett
Tóth Melinda 5
Kaiser Melitta 9
Budai Bettina
Katona Lilla
Gaylhoffer Ildikó 7
Tauker Erika 1
Németh Lilla 4 (1)
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 8 (3)
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 5
Tóth Szabina 3
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 7
Siklódi Heléna Bella
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 4
Takács Kitti 1
Győrffy Alexandra
Szász Dóra 1
Lízer Melinda
Benedek Zsófia

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 10. forduló
Időpont: 
2012. december 30. 14:50

41

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
Pálinkás Viktória
Cseke Lídia
Pintér Zsanett 6
Kőhalmi Erika
Pintér Krisztina 6 (1)
Ferenczy Fruzsina 4
Németh Mercédesz
Balogh Vivien
Horváth Dorka 1
Barnet Viktória 4
Mód Noémi 2
Deixler Dóra 1
Monori Orsolya Tekla 9 (1)
Faluvégi Dorottya 2 (1)
Kruj Dóra 6 (4)
ÉTV-Érdi VSE
Szabó Laura
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 4 (3)
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 6 (1)
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter 1
Takács Kitti 2
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina
Mlinkó Bernadett 5
Csőregi Bettina 2

25

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

Helyszín: 
FTC Népligeti Sporttelep (Faház)
Játékvezetők: ,
Magyar Kupa 4. forduló
Időpont: 
2012. december 22. 19:00

21

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Kézilabda Szeged SE-Algyő
Almási Dóra
Répás Georgina
Gombos Brenda 1
Kis Franciska
Speth Evelin
Szécsi Rebeka
Deák Vivien
Sebők Stefánia
Német Mónika 2
Forgó Nikolett 6
Homoki Regina 4 (1)
Hódi Szilvia 3
Kormány Dóra 1
Draxler Orsolya 4
Debreczeni Kata
Krivik Anikó
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 6
Balog Beáta 5
Wolf Alexandra 4 (4)
Pálos-Bognár Barbara 1
Janurik Kinga
Elez Kristina 5
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 8
Kovács Anna 8
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 3
Tóth Tímea 2
Török Petra 2
Vincze Melinda 6

50

(23)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Algyő Sportcsarnok
Játékvezetők: Túróczy József, Száva Flórián
Országos Serdülő Bajnokság 16. forduló
Időpont: 
2012. december 19. 17:30

27

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 2
Kerekes Vanda 6
Pigler Nikolett
Szabó Laura 3
Lozsi Erna
Takács Tímea 3
Kubinszky Lea 8 (5)
Győri Barbara Viktória 1
Balázsovics Kinga 2
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 2
Zsigmund Emese
Dunaújvárosi Kohász KA
Bab Ágota Gyopár
Balogh Szonja
5
Deák Eszter
Egervári Petra 1
Fehér Nikolett 3
Fodor Noémi
Iván Emese 1
Klujber Katrin 1
Meskál Klaudia
Moutsogianni Theodóra 1
Szóládi Georgina Tina
Udvardi Laura
Grosch Vivien 9
Kemény Dóra 1

22

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Országos Serdülő Bajnokság 15. forduló
Időpont: 
2012. december 10. 17:00

6

(3)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

VSK Tököl
Balás Barbara
Fehér Fanni
Márczy Flóra
Marlyin Bernadett
Máté Luca 1
Papp Dóra 1 (1)
Pintér Boglárka 4
Rieger Fanni
Rozgics Viktória
Varga Anita
Zsigó Blanka
Zsigó Vanda
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 3 (1)
Kerekes Vanda 3
Pigler Nikolett 4 (1)
Szabó Laura
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 5
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 8
Plesztovits Alexa 1
Turi Orsolya 4
Zsigmund Emese

31

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Országos Serdülő Bajnokság 14. forduló
Időpont: 
2012. december 9. 14:30

21

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Vasas SC
Bálega Noémi 1
Bottlik Flóra 1
Dóczi Sára 3
Kindlik Bianka
Magos Eszter 6
Sági Bettina 2 (2)
Szabó Lilla
Szabó Viktória 3
Szöllősi Alexandra Jázmin 5
Tanács Réka
Keszthelyi Dóra
Márity Laura
Nyitrai Ágnes Andrea
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 4
Kerekes Vanda 1
Pigler Nikolett
Szabó Laura 3
Lozsi Erna
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 4 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 2
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 1
Zsigmund Emese

17

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapest leány Gy 1998 8. forduló
Időpont: 
2012. december 9. 10:00

17

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Juhász Nadin Tímea
Kolev Réka 1
Pigler Nikolett 1
Braun Anna Zita
Lozsi Erna 7 (3)
Tóth Eszter Judit
Kertész Ramóna 3
Braun Laura-Csenge
Plesztovits Alexa 3
Zsigmund Emese
Reizinger Sára
Kádár Anna 2
FTC-Rail Cargo Hungaria
Bozó Adrienn 2
Czika Csenge
Kocsis Nikolett
Kukovecz Regina 3
Leitner Lilla 6
Lugosi Fruzsina
Magyar Laura Ágnes 1
Márton Gréta 3
Nagy Lívia 3 (1)
Pálfi Fanni
Szabó Eszter
Szucsánszki Margit Judit

18

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 11. forduló
Időpont: 
2012. december 8. 14:00

28

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Benkovich Adrienn 1
Harangozó Erika 1
Hantos Dorina 5
Tóth Szabina 5
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 6 (1)
Banádi Rebeka 7
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Sastyin Enikő 1
Benedek Zsófia 1
XVII. ker. Lakóhelyi SE
Ács Eszter 6
Brunner Anita 3
Megyeri F. Krisztina 1
Pilmayer Csilla 3
Böjtös Eszter Örsi
Kériné Kométh Krisztina 1 (1)
Megyesi Orsolya
Antal Csilla 1
Takács Erika 2
Halápiné Rácz Judit
Orosz Viktória

17

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 11. forduló
Időpont: 
2012. december 8. 12:00

41

(24)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 10
Gulyás Fruzsina 3
Benkovich Adrienn 7
Pesti Zsófia 2
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 4
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 3 (1)
Szász Dóra 2
Gyurcsovics Noémi
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 6 (1)
Benedek Zsófia 2
XVII. ker. Lakóhelyi SE
Gotthard Anna 3 (1)
Gelencsér Zsófia 3
Szegedi Luca 8 (2)
Isa Krisztina
Liszonyi Tünde 2
Halápi Adrienn 1
Rezsu Enikő
Fehér Anna Luca 1
Vince Lilla
Bognár Bernadett 1
Zay Eszter
Bebesi Noémi

19

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Országos Ifjúsági Kupa 6. forduló
Időpont: 
2012. december 6. 19:00

21

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 3 (2)
Kerekes Vanda
Szabó Laura 1 (1)
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea 3
Balázsovics Kinga 5 (1)
Turi Orsolya
Gulyás Fruzsina 1
Jankó Beatrix 2
Szász Dóra 2
Gyurcsovics Noémi
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 3 (1)
Szent István SE
Bocsi Szonja 3
Bodó Luca 7
Gercsó Nóra
Kelemen Nikoletta
Kiefer Gréta
Kozma Dominika 6 (1)
Makai Krisztina 6 (1)
Mester Hajnalka 4
Rapi Vivien
Uresch Dóra 3
Hajek Réka Adrien
Kozma Flóra

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Junior Kupa 6. forduló
Időpont: 
2012. december 5. 18:45

23

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Szabó Laura
Balázsovics Kinga 3
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 4
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix 1 (1)
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 9
Takács Kitti 3
Szász Dóra
Gyurcsovics Noémi
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 1
Szent István SE
Gercsó Dóra 7
Gercsó Nóra
Kelemen Nikoletta
Kozma Dominika 1
Makai Krisztina 3 (3)
Bokor Eszter
Csala Anita 3
Orbán Enikő
Pánczél Petra 5
Szélig Violetta
Szerző Regina 9
Tobak Luca
Tóth Barbara 3
Ujvári Dorottya 6
Ujvári Dorottya 6
Nagy Zsófia

37

(24)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 7. forduló
Időpont: 
2012. december 2. 14:30

15

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 3
Juhász Nadin Tímea
Pigler Nikolett 2
Braun Anna Zita 1
Lozsi Erna 8
Tóth Eszter Judit
Kertész Ramóna
Braun Laura-Csenge
Plesztovits Alexa 1
Zsigmund Emese
Pénzügyőr SE II
Fórizs Júlia 4
Horváth Eszter 4
Liszkai Dominika
Patyi Fruzsina 3
Sövényi Evelin
Pintér Klaudia
Dudás Dóra
Kotán Ágnes 5 (2)
Kovács Lilla Kriszta
Kövesi Tímea
Nemessányi Dóra
Pénzes Vivien Alexandra
Tóth Kata Petra 1
Vecsernyés Imola

17

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 7. forduló
Időpont: 
2012. december 1. 16:30

28

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Angyalföldi Sportiskola
Bucsku Klaudia 2
Chrysafidu Melina Emma 2
Györey Paula Beatrix 5 (1)
Házi Veronika 3
Kis Réka Emese 9
Kőszegváry Emese
Magera Noémi
Markos Fanni 3
Szédeli Vivien
Kondrát Boglárka 4 (1)
ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina
Glofák Eszter
Kincses Janka 2
Berta Réka
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 2
Tóth Dorina
Balázs Nikolett 2
Urbányi Sára 1

7

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 10. forduló
Időpont: 
2012. december 1. 14:00

26

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 6
Balázsovics Kinga 1
Benkovich Adrienn 1
Harangozó Erika 3
Hantos Dorina 1
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 2
Banádi Rebeka 2
Siklódi Heléna Bella
Takács Kitti 10 (3)
Győrffy Alexandra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Almási Krisztina
Benedek Zsófia
TFSE
Nagy Nikolett
Frigyesi Szandra 9 (5)
Horváth Viktória 6
Nagyághy Zita
Kisbalázs Dóra 3
Tóth Ágnes 4
Szögi Melinda 1
Nagy Orsolya
Francsics Bernadett
Rozs Bettina
Spolmin Roberta
Galambosi Noémi

23

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 10. forduló
Időpont: 
2012. december 1. 12:00

40

(24)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 5
Takács Tímea 2 (1)
Balázsovics Kinga 3
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 3
Banádi Rebeka 3
Jankó Beatrix 3
Siklódi Heléna Bella 3
Kovács Eszter 5
Märtz Cintia 2
Jámbor Vivien Flóra 2
Szász Dóra 5
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 2
Almási Krisztina
Benedek Zsófia 2
TFSE
Horváth Viktória
Spolmin Roberta 5 (1)
Kovács Georgina 4 (2)
Polák Gabriella
Kukovecz Boglárka 5
Vaszary Virág 2
Borbás Szilvia 1
Rubint Alexandra
Kendrella Anett
Móra Zsuzsanna
Tanyi Ramóna 1
Szabó Mariann

18

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Országos Serdülő Bajnokság 13. forduló
Időpont: 
2012. november 28. 17:30

32

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 3
Kerekes Vanda 4
Pigler Nikolett
Szabó Laura 1
Lozsi Erna 2 (1)
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea 4 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 7
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 7
Zsigmund Emese 2
Kispest NKK
Bence Bettina
Csáki Alexandra 1
Dálnoki Dorottya
Dálnoki Emese
Komjáthy Zsófia
Liszonyi Szilvia 1
Migléczi Mercédesz 2
Rösch Vivien
Stumphauser Nóra
Szőnyi Tünde 3
Szűcs Barbara Vivien 5 (2)
Oláh-Környei Paulina 1

13

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 9. forduló
Időpont: 
2012. november 25. 13:00

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

FSZSE III
Szalai Boglárka Valentina
Berei Boglárka
Gál Emese Éva
Halmosi Luca
Hüttner Dorina
Pál Petra 8
Pálfi Kinga
Puskás Eszter Dina
Szilágyi Zsanett 3 (1)
Tóth Barbara Panni
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 1
Juhász Nadin Tímea
Pigler Nikolett 1
Braun Anna Zita 2
Landi Tünde 1
Lozsi Erna 8
Tóth Eszter Judit 1
Plesztovits Alexa 5
Zsigmund Emese
Reizinger Sára 2
Héjas Lilla 1

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapest leány Gy 1998 6. forduló
Időpont: 
2012. november 25. 11:00

16

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Angyalföldi Sportiskola
Kis Réka Emese
Magera Noémi
Szédeli Vivien
Ádám Alexandra
Anasztasziadisz Melinda 3
Arany Rebeka Melinda 2
Benkő Dorottya
Kuczora Csenge 8 (1)
Szeberényi Flóra 3
Szentkeressy-Kovács Réka
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Juhász Nadin Tímea
Pigler Nikolett 5
Braun Anna Zita
Landi Tünde 4
Lozsi Erna 2
Tóth Eszter Judit 1
Plesztovits Alexa 1 (1)
Zsigmund Emese
Reizinger Sára 2
Héjas Lilla

15

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBII Női felnőtt Dél 9. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 14:00

22

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Gyömrő VSK
Valenta Eszter 6 (3)
Spitzer Zsófia 7
Háfra Noémi 4
Pataki Éva 2
Hideg Mariann 1
Agárdi Jasmin 2
Lekrinszki Lilla
Striczki Regina
Gyarmati Gréta
Németh Marianna
Striczki Nikolett
Borbás Krisztina
Kormos Edina
Acsai Erika
Hegedűs H.Sarolta
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Balázsovics Kinga 2
Benkovich Adrienn 3
Hantos Dorina 4
Tóth Szabina
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 6
Banádi Rebeka 2
Siklódi Heléna Bella
Takács Kitti 7 (1)
Győrffy Alexandra
Hunyadi Beatrix
Szász Dóra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Almási Krisztina

24

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapest Leány Gy 2000 5. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 14:00

8

(3)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina
Glofák Eszter 1
Kincses Janka 1
Berta Réka
Zsigmond Andrea
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 5 (1)
Tóth Dorina
Balázs Nikolett
Király Réka 1
Óbudai KSI SE
Bereczki Réka Bella 2 (1)
Doszpoth Zsuzsanna
Fazekas Renáta Laura 4 (1)
Kovács Petra 3
Marosi Viktória 5
Oroszki Krisztina 10 (1)
Sutka Dorottya Zsófia 2
Tihanyi Luca 6 (1)

32

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 4. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 12:00

12

(6)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 3
Braun Laura-Csenge 5 (4)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma 1
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna 2
Ágoston Nóra
Angyalföldi Sportiskola
Bucsku Klaudia 4
Chrysafidu Melina Emma 2
Györey Paula Beatrix 2
Házi Veronika 4 (2)
Kis Réka Emese 5
Kőszegváry Emese
Magera Noémi
Markos Fanni 1
Szédeli Vivien 4 (1)
Varró Minka Panna

22

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 9. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 12:00

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Gyömrő VSK
Háfra Noémi 2
Gyarmati Gréta 2
Borbás Krisztina 3 (3)
Kormos Edina
Hegedűs H.Sarolta 2
Tasi Gabriella 3
Vereb Klaudia 1
Háfra Luca
Sebők Barbara
Karácsondi Eszter
Dányi Dóra
Hrutka Bernadett
Szilos Cintia
Fejér Bettina
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 6
Balázsovics Kinga 4
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 3
Pesti Zsófia 5 (1)
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Märtz Cintia
Jámbor Vivien Flóra
Szász Dóra 2
Lízer Melinda 1
Nagy Jázmin 2
Almási Krisztina
Mlinkó Bernadett 3 (1)

28

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Havril Károly

Budapest Leány Gy 2000 9. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 11:00

8

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina
Glofák Eszter
Kincses Janka 1
Berta Réka
Zsigmond Andrea 1
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 5
Tóth Dorina
Balázs Nikolett
Király Réka 1
Urbányi Sára
Pénzügyőr SE II
Liszkai Dominika 8
Berki Bernadett
Daruka Barbara
Knizner Krisztina
Lengyel Kitti
Molnár Kincső 2
Orbán Krisztina
Pásztor Liliána
Pintér Klaudia 4
Rost Regina
Sebők Liliána
Szemán Alícia Emília 2
Veszteg Réka
Soltész Bernadett

16

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 2. forduló
Időpont: 
2012. november 24. 10:00

16

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 8 (1)
Braun Laura-Csenge 1 (1)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna 1 (1)
Szalóczy Emma 1 (1)
Acsádi Orsolya 1 (1)
Tóth Anna 3
Ágoston Nóra 1 (1)
Esősi Viktória
XVI. ker. KMSE
Varga Rita
Egyed Emma 2 (1)
Joó Klaudia 2
Anda Brigitta Nikolett
Bagi Flóra
Forsthoffer Réka Flóra 1
Joháczi Krisztina
Mátrai Dominika Dorina
Orbán Anna 1
Schiszler Dorottya 2

8

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 11. forduló
Időpont: 
2012. november 22. 19:45

21

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

KRSE
Bócsa Erzsébet
Csáki Noémi
Domsits Zsuzsanna 1
Kovács Ágnes 2
Kovács Ágnes 3397
Magyar Zsuzsanna 3
Máté Szilvia 1
Rozs Éva
Seres Laura 2
Somogyi Rita 3
Somogyi Virág 8
Tucsek Rita 1 (1)
Valentini Zsuzsanna
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 5
Kisgergely Csilla 10 (7)
Szabó Réka Nikolett 3 (1)
Fedor Judit 4
Bartha Réka Dorottya 2
Szabó Éva 2
Kemény Andrea 1
Kovács Ilona
Maurer Nikolett

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző

Országos Ifjúsági Kupa 5. forduló
Időpont: 
2012. november 22. 19:00

43

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 9
Kerekes Vanda
Szabó Laura 4
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 5 (1)
Balázsovics Kinga 2
Turi Orsolya 3
Gulyás Fruzsina
Szendrey Sára 7 (2)
Jankó Beatrix 2 (1)
Szász Dóra 4
Gyurcsovics Noémi 1
Lízer Melinda 4
Lajosmizse NKK
Kislőrincz Fanni
Rapi Barbara 1
Szőrös Alexandra
Terényi Nóra
Ubornyák Enikő
Ubornyák Mónika
Wunderling Anikó 3
Wunderling Enikő 5
Herceg Dalma 9
Horváth Nikolett 5
Sápi Diána 3 (1)
Szemerédi Erika

26

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Junior Kupa 5. forduló
Időpont: 
2012. november 21. 18:45

38

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 5
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 6
Turi Orsolya 1
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia 2
Szendrey Sára 6
Banádi Rebeka 5
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 1
Kovács Eszter
Buzsáki Nikolett 1
Takács Kitti 5
Szász Dóra 3
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina
Lajosmizse NKK
Kovács Nikolett
Kislőrincz Fanni
Rapi Barbara
Wunderling Anikó
Wunderling Enikő 1
Herceg Dalma 11 (1)
Sápi Diána 3 (2)
Szemerédi Erika 2
Heinrich Fruzsina 1
Kerekes Judit
Pető Tünde
Szentesi-Kovács Renáta

18

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,

Támogatóink