Eredmények

Budapest Leány Gy 2000 4. forduló
Időpont: 
2012. november 17. 10:00

38

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

FTC II
Nagy Zsófia
Bártfay Enikő 3
Józsa Dorina 3
Káldy Lili 4
Láposi Laura Susanne 6
Portás Bianka
Portás Petra 2 (1)
Sági Lilien Ivett
Solt Anna Tímea 2 (1)
Szalai Dorka 1 (1)
Takó Viktória 5
Tief Zsanett 1
Tóth Adél 5
Tóth Nikolett 4
Zsiborás Luca 2 (1)
ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina 2
Glofák Eszter 1
Berta Réka
Zsigmond Andrea
Csépány Nikolett
Szántó Dóra
Landi Gabriella
Balázs Nikolett
Király Réka 3
Urbányi Sára

6

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Országos Serdülő Bajnokság 11. forduló
Időpont: 
2012. november 14. 19:00

12

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Vecsés SE
Matheisz Renáta 5
Vörös Andrea 1
Major Hanna 1
Tímár Flóra 2
Skultéti Virág
Bernáth Bernadett
Csővári Alexa Boglárka
Földházi Eszter
Gegő Vanessza
Kis Csenge
Kovács Veronika
Laczkó Patrícia 2
Pasgualetti Laura
Vámos Nikolett
Zsikai Petra 1
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 9
Kerekes Vanda 1
Pigler Nikolett 2
Szabó Laura 2
Lozsi Erna
Takács Tímea 3 (2)
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 9
Plesztovits Alexa 3
Turi Orsolya 4
Zsigmund Emese

33

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 8. forduló
Időpont: 
2012. november 11. 17:15

26

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Angyalföldi TTE
Csík Krisztina 5
Farkas Zsuzsanna
Garay Anikó 3
Hoczka Veronika
Mónus Ferencné 1
Nachtigal Julianna
Orbán Anikó 5
Spitzer Andrea 6
Surmann Krisztina 1
Sűtőné Szende Krisztina
Ványi Gabriella 5 (3)
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 4
Kisgergely Csilla 8 (3)
Antal Beáta 9
Szabó Réka Nikolett 5
Fedor Judit 3
Hegedűs Marianna 2
Bartha Réka Dorottya 1
Szabó Éva 1
Kemény Andrea
Kovács Ilona
Maurer Nikolett

33

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 7. forduló
Időpont: 
2012. november 11. 14:00

26

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 1
Hantos Dorina 5
Pesti Zsófia 3 (1)
Szendrey Sára 4
Banádi Rebeka
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Märtz Cintia
Hunyadi Beatrix 3
Szász Dóra
Szakácsy Kamilla 1
Lízer Melinda
Kovács Eszter
Sastyin Enikő 5
Benedek Zsófia 4
Dunaújvárosi Kohász KA
Nagy Nikolett
Bab Ágota Gyopár 1
Fodor Noémi 3
Iván Emese 5
Moutsogianni Theodóra 2
Boldizsár Bianka 1
Grosch Vivien 10 (2)
Palaics Bernadett 2
Szabó Janka
Tolvaj-Sebestyén Rati 2
Csapó Kyra Vivien
Szerdahelyi Éva
Török Dóra
Ujhelyi Vivien 9 (3)
Konics Nóra 3

38

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 7. forduló
Időpont: 
2012. november 11. 12:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Győri Barbara Viktória
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 4
Pesti Zsófia 2 (1)
Banádi Rebeka 3 (1)
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 3
Kovács Eszter 3
Märtz Cintia 1
Jámbor Vivien Flóra 1
Szász Dóra 4
Gyurcsovics Noémi 2
Lízer Melinda 7
Nagy Jázmin 1
Benedek Zsófia 3
Dunaújvárosi Kohász KA
Bab Ágota Gyopár 3
Bodó Leticia
Deák Eszter
Egervári Petra 2
Fehér Nikolett
Iván Emese 9
Klujber Katrin 9
Meskál Klaudia
Moutsogianni Theodóra 2
Szóládi Georgina Tina
Udvardi Laura 2
Balog Szonja 2

29

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 4. forduló
Időpont: 
2012. november 11. 12:00

21

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
Bölcskei Petra
Cs. Nagy Orsolya 5
Egyed Emma 4
Gál Alexandra 5
Horti Liliána 1
Joó Klaudia 2
Kovács Sára 1
Krivács Kitti 1
Polgár Rebeka 2
Sallai Réka
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Juhász Nadin Tímea
Nagy Regina 1
Pigler Nikolett 4
Landi Tünde
Lozsi Erna 6 (2)
Plesztovits Alexa 3
Zsigmund Emese
Héjas Lilla

14

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

EHF-kupa 3. forduló
Időpont: 
2012. november 10. 14:45

37

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 5
Balog Beáta
Wolf Alexandra 7 (7)
Pálos-Bognár Barbara 3
Janurik Kinga
Elez Kristina 8
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Anna 7
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 2
Tóth Tímea 1 (1)
Török Petra
Vincze Melinda 3
Sara Vukčević
Metz Handball
Glauser Laura
Prudhomme Marie 1
Kamto Njitam Nina 3
Zaadi Deuna Grace 4
Baudouin Paule 3 (1)
Piejos Katty 1
Pierson Gervaise
Yvette Broch 4
Andryshina Ekaterina 4
Ognjenovic Svetlana 4 (1)
Gonzales Ortega Lara
Luciano Jurswailly 2
Liscevic Kristina 5
Ngo Leyi Roseline

31

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
RÁC Sándor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Dino KONJICANIN (BIH), Amar KONJICANIN (BIH)
Országos Junior Kupa 4. forduló
Időpont: 
2012. november 8. 17:00

34

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapest SE
Szekeres Dóra 1 (1)
Balogh Bettina 4
Blaubacher Dóra 6
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 4
Kalmár Henrietta 3 (3)
Lovász Brigitta 3
Mészáros Eszter 7
Sándor Johanna Zsófia
Szandai Martina 3
Botyik Alexandra 3
Kiscelli Vanda
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 1
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia 2
Szendrey Sára 6
Banádi Rebeka
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 1
Kovács Eszter
Buzsáki Nikolett 9 (1)
Takács Kitti 8 (1)
Szász Dóra 3
Lízer Melinda 6

39

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Országos Serdülő Bajnokság 10. forduló
Időpont: 
2012. november 7. 17:30

36

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 6
Kerekes Vanda 2
Kolev Réka
Szabó Laura 4
Lozsi Erna 3
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea 8 (2)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 9
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 3
Zsigmund Emese
Lajosmizse NKK
Szabó Laura
Bujdosó Eszter
Gajdácsi Lilla 1
Kislőrincz Fanni 2
Németh Kitti 6 (2)
Rapi Barbara
Szőrös Alexandra
Terényi Nóra
Ubornyák Enikő
Ubornyák Mónika
Wunderling Anikó
Wunderling Enikő 6

15

(7)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

NBI Alapszakasz 2012/2013 9. forduló
Időpont: 
2012. november 6. 19:00

27

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 5
Balog Beáta 2
Wolf Alexandra 4 (4)
Pálos-Bognár Barbara 1
Janurik Kinga
Elez Kristina 4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 6
Kovács Anna 4
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára
Tóth Tímea
Török Petra
Vincze Melinda
Sara Vukčević 1
Veszprém Barabás Duna Takarék
Tóth Eszter Judit 2 (1)
Víg Vivien
Pásztor Bettina
Planéta Szimonetta 5
Bárány Krisztina
Horváth Dóra
Hosszu Boglárka 1
Kokas Viktória 2
Kurucz Ivett 2
Pelczéder Orsolya 3
Schatzl Nadine
Takács Bianka 1
Tóth Gabriella 6

22

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HLAVATY Tamás

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi Tamás, Unyatinszki Tamás
NBI Junior 2012/2013 9. forduló
Időpont: 
2012. november 6. 17:00

42

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 6 (1)
Kocsis Klaudia Viktória 2
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 1
Tóth Szabina 2
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 2
Banádi Rebeka
Siklódi Heléna Bella
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 15 (2)
Takács Kitti 14 (1)
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Lízer Melinda
Veszprém Barabás Duna Takarék
Ábrahám Réka
Farkas Evelin
Barta Cintia
Cseri Vivien
Csiszár Ramóna
Horváth Gréta 9
Kovács Alexandra 4
Kovács Krisztina 4
Kovács Patrícia
Kovarszki Beatrix
Leitold Eszter
Regovics Vilhelmina 7
Samu Rózsa Virág 7 (2)
Szabó Anna Katalin
Vinklár Vanda 1

32

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Dr. Woth Péter

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Barabás Kálmán
NBI Ifjúsági 2012/2013 9. forduló
Időpont: 
2012. november 6. 15:00

33

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 1
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 6
Pesti Zsófia 4 (2)
Banádi Rebeka 4
Jankó Beatrix
Kovács Eszter
Takács Kitti 12 (7)
Szász Dóra 3
Gyurcsovics Noémi 1
Lízer Melinda 1
Nagy Jázmin 1 (1)
Veszprém Barabás Duna Takarék
Ábrahám Réka
Bánhelyi Nóra
Egri Kitti Erzsébet 1
Farkas Evelin 7 (2)
Jaksics Rebeka
Jelinkó Rebeka 2
Kaposvári Eszter 1
Linczmajer Dóra 1
Németh Pálma
Raffai Sára
Sevinger Anna 2
Sólyom Laura
Szabó Anita
Szíjj Hajnalka
Szita Katalin 2 (1)
Tölli Dorina 8

24

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HAMAR Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Barabás Kálmán
Országos Ifjúsági Kupa 4. forduló
Időpont: 
2012. november 5. 17:00

29

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapest SE
Szekeres Dóra 1
Sztankovics Réka 2
Balogh Bettina
Blaubacher Dóra 4
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 7
Kalmár Henrietta 5 (4)
Lovász Brigitta
Mészáros Eszter 2
Sándor Johanna Zsófia 2
Szandai Martina 1
Botyik Alexandra 5
Kiscelli Vanda
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 5
Kerekes Vanda
Szabó Laura 1
Takács Tímea
Kubinszky Lea 4
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3
Turi Orsolya 2
Szendrey Sára 5
Jankó Beatrix 1
Szász Dóra 2
Lízer Melinda 3

26

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBII Női felnőtt Dél 6. forduló
Időpont: 
2012. november 4. 18:00

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

DANUKE
Márki Éva 4
Török Réka Erika 6 (2)
Vékony Alexandra 4
Mazák Marianna 4
Andócsi Anita 2
Rácz Noémi 4
Pável Nikolett 1
Szalay Zsófia 1
Rutterschmidt Szabina
Opoczki Bettina
Pávics Réka
Nachtmann Renáta
Kovács Fruzsina
Tunner Mária
Váczi Mónika
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 4
Hantos Dorina 2
Tóth Szabina 3
Pesti Zsófia 2 (1)
Szendrey Sára 3
Banádi Rebeka
Takács Kitti 9 (3)
Győrffy Alexandra
Hunyadi Beatrix
Szakácsy Kamilla
Sastyin Enikő
Benedek Zsófia

23

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

NBII Női junior Dél 6. forduló
Időpont: 
2012. november 4. 16:00

18

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

DANUKE
Vékony Alexandra 6 (2)
Rutterschmidt Szabina 3
Bunda Viktória 3
Pávics Réka
Kovács Fruzsina 1
Tunner Mária 1
Bocskai Boglárka 2
Marczinkó Sára 2
Pávics Eszter
Tunner Bettina
Kiss Bakos Beáta
Horváth Réka
Farkas Barbara
Hende Helga
Mike Dóra
Fieszl Brigitta
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Szabó Laura
Takács Tímea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 5
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 5
Pesti Zsófia 7 (4)
Banádi Rebeka 4 (1)
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Märtz Cintia
Szász Dóra 1
Lízer Melinda 5
Kovács Eszter 1 (1)
Benedek Zsófia

28

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
Havril Károly

NBI Alapszakasz 2012/2013 8. forduló
Időpont: 
2012. november 3. 19:00

24

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
PAPP György

Budapest SE
Hegyesi Mónika
Schneck Réka
Csuka Alexandra 2
Tamás Krisztina 3
Kurucz Annamária
Pácz Laura Liza 1
Fundák Annamária 4
Schneck Dóra
Huszár Viktória 2
Kovács Nikolett 2 (2)
Fekete Bozsana 4
Baross Zsuzsa
Petrovszki Katalin 1
Rózsa Veronika 1
Borbás Rita 4 (1)
Barczi Annamária
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 3
Balog Beáta 2
Wolf Alexandra 4 (3)
Pálos-Bognár Barbara 2
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 3
Kovács Anna 4
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 4
Tóth Tímea 2
Török Petra 2
Vincze Melinda 2
Sara Vukčević 2

33

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
NBI Junior 2012/2013 8. forduló
Időpont: 
2012. november 3. 17:00

28

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Budapest SE
Szekeres Dóra 1
Sztankovics Réka
Balogh Bettina 1
Blaubacher Dóra
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 10 (5)
Kalmár Henrietta 1
Lovász Brigitta 1
Mészáros Eszter 1
Sándor Johanna Zsófia
Szandai Martina 2
Botyik Alexandra 4
Kiscelli Vanda 1
Bánfalvi Kitti
Marics Krisztina 1
Kulich Norina 5
ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga 4 (1)
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 2
Tóth Szabina 5
Pesti Zsófia 4
Szendrey Sára 8
Banádi Rebeka
Siklódi Heléna Bella 1
Kovács Eszter 5
Märtz Cintia 2
Buzsáki Nikolett 9 (1)
Takács Kitti 5
Győrffy Alexandra
Szász Dóra 2
Lízer Melinda
Almási Krisztina

47

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: Volentics Krisztina, Lázár Ildikó
NBI Ifjúsági 2012/2013 8. forduló
Időpont: 
2012. november 3. 15:00

41

(22)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

Budapest SE
Szekeres Dóra 6 (4)
Sztankovics Réka 7 (1)
Balogh Bettina 1
Blaubacher Dóra 12
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 7 (1)
Kalmár Henrietta 1 (1)
Lovász Brigitta 2
Mészáros Eszter
Sándor Johanna Zsófia 3
Szandai Martina 2
Botyik Alexandra
Kiscelli Vanda
Csalló Franciska
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 2
Szabó Laura
Takács Tímea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 7
Pesti Zsófia 4 (1)
Szendrey Sára 3
Banádi Rebeka
Jankó Beatrix 2
Kovács Eszter 1
Takács Kitti 10 (2)
Szász Dóra
Lízer Melinda 3
Almási Krisztina

33

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 3. forduló
Időpont: 
2012. november 3. 10:00

22

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 2
Juhász Nadin Tímea
Nagy Regina
Kolev Réka
Pigler Nikolett 2
Braun Anna Zita 1
Landi Tünde 1
Lozsi Erna 11
Kertész Ramóna 2
Braun Laura-Csenge 3
Zsigmund Emese
Kispest NKK
Bence Bettina
Csáki Alexandra 1
Dálnoki Dorottya
Dálnoki Emese
Imre Zsófia Szilvia
Komjáthy Zsófia
Liszonyi Szilvia 1
Migléczi Mercédesz 2
Rösch Vivien 1
Stumphauser Nóra
Szombathy Rita 3
Szőnyi Tünde 5 (2)
Szűcs Barbara Vivien 1
Oláh-Környei Paulina

14

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 2. forduló
Időpont: 
2012. október 28. 18:00

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Gödöllői KSC
Szabó Viktória 1
Boros Zsuzsa 6
Fischer Gyöngyi
Hucskó Diána
Kenderfi Anna 3
Kozák Emese 1
Máté Szabina
Szamuelcsik Zsuzsanna
Szeldeli Dorottya
Szűcs Márta 2
Tóth Viola
Vitinger Kinga 1
Wendler Nikoletta
Zsembery Dorottya 6 (5)
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 9
Kisgergely Csilla 7 (4)
Antal Beáta 2
Szabó Réka Nikolett 4
Fedor Judit 2
Hegedűs Marianna 2 (1)
Bartha Réka Dorottya
Szabó Éva
Kemény Andrea
Kovács Ilona
Maurer Nikolett

26

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 5. forduló
Időpont: 
2012. október 28. 14:00

32

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 2
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina 8
Pesti Zsófia 8 (5)
Szendrey Sára 5
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Märtz Cintia 1
Hunyadi Beatrix 1
Szász Dóra 2
Szakácsy Kamilla 2
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Benedek Zsófia 2
Dunaújvárosi AC
Takács Gabriella 6 (1)
Dénes Jolán 5
Varga Brigitta 1
Lepsényi Dóra 5
Farkas Gabriella 1
Hódos Viktória 4 (2)
Bába Edina 1
Chikhi Lilla 2
Vargáné Bokros Melinda
Idei Márta
Józsa Klaudia 1
Somogyi Cintia
Nyüsti Zsanett
Kapus Istvánné dr.

26

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 5. forduló
Időpont: 
2012. október 28. 12:00

55

(27)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 10
Pesti Zsófia 5 (1)
Szendrey Sára 3
Banádi Rebeka 3
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 5
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 3
Szász Dóra 3
Lízer Melinda 8
Kovács Eszter 2
Nagy Jázmin 8
Benedek Zsófia 4
Dunaújvárosi AC
Szűcs Vivien
Szalánczi Vivien 7 (1)
Édl Anett 2 (1)
Nyuli Virág 2
Németh Réka 1
Rizmayer Rebeka
Panyik Vivien 1
Bauer Noémi 1
Kovács Helga 1
Kápolnási Nikoletta
Tibold Dalma
Kiss Renáta
Lázár Barbara
Simon Viktória

15

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Serdülő Bajnokság 8. forduló
Időpont: 
2012. október 28. 10:00

22

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 5
Kerekes Vanda 1
Kolev Réka
Pigler Nikolett
Szabó Laura 2
Lozsi Erna
Takács Tímea
Kubinszky Lea 8
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 4
Turi Orsolya 2
Zsigmund Emese
Pénzügyőr SE II
Bacskó Bernadett
Ceglédi Laura
Fórizs Júlia 3
Horváth Eszter
Kucsik Enikő 2
Ladics Vivien 2
Liszkai Dominika 1
Lugosi Bianka
Nagy Alexandra 1
Patyi Fruzsina
Pintér Mónika 2
Sövényi Evelin
Szentgyörgyi Nikolett
Veszteg Alexandra 4

15

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 7. forduló
Időpont: 
2012. október 27. 20:00

24

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 8
Balog Beáta
Wolf Alexandra 6 (5)
Pálos-Bognár Barbara
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
Kovács Anna 2
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 2
Tóth Tímea
Török Petra
Vincze Melinda 2
Sara Vukčević 1
GVM Europe-Vác
Juhász Edina
Bíró Blanka
Triffa Ágnes
Ertl Rebeka
Niksic Ana 2
Farkas Veronika 1
Barján Bianka 2
Kamper Olívia 2 (1)
Szádvári Krisztina 2
Mészáros Rea
Klivinyi Kinga 8
Fülöp Andrea
Nagy Petra
Tápai Szabina 5 (2)
Mayer Szabina 3
Virág Noémi

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GULYÁS István

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Kékes Pál (több hibával*), Kékes Csaba
NBI Junior 2012/2013 7. forduló
Időpont: 
2012. október 27. 18:00

26

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 7 (4)
Kocsis Klaudia Viktória 1
Balázsovics Kinga
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 2
Tóth Szabina 1
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 3
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 7
Takács Kitti 4
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Lízer Melinda
GVM Europe-Vác
Bíró Blanka
Ertl Rebeka 6
Mészáros Rea 3
Nagy Petra 4
Virág Noémi 3
Hámori Konszuéla
Helembai Fanny
6 (3)
Szenes Bettina
Györkös Rebeka
Hódi Renáta 1
6 (2)
Katona Liza 1
Szondi Zsófia 7

37

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 7. forduló
Időpont: 
2012. október 27. 16:00

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 3
Pesti Zsófia 4
Szendrey Sára 2
Jankó Beatrix 2
Kovács Eszter
Takács Kitti 10 (1)
Szász Dóra 2
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina
GVM Europe-Vác
Avacz Petra
Benkó Csenge 1 (1)
Gálli Kinga 5
Hámori Konszuéla 3
Hansághy Beatrix 1
Helembai Fanny 7
Horváth Dorottya 3
3
Paróczy Sára 3
5 (1)
5 (1)
Szenes Bettina 5
Sztranyan Ágnes
8 (2)
Wahid Mirjam 2
Csőregi Bettina 1

52

(30)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Ifjúsági Kupa 3. forduló
Időpont: 
2012. október 25. 19:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

Szent István SE
Bocsi Szonja
Bodó Luca 2
Gercsó Dóra 8
Gercsó Nóra
Kelemen Nikoletta
Kiefer Gréta
Kiss Anasztázia
Kozma Dominika 6 (2)
Makai Krisztina 9
Mester Hajnalka
Radó Döniz
Rapi Vivien 1
Uresch Dóra
Csala Anita 3
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 2 (1)
Kerekes Vanda 2
Szabó Laura
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 8 (4)
Turi Orsolya
Szendrey Sára 4
Jankó Beatrix 4
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 1

22

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Építők Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Junior Kupa 3. forduló
Időpont: 
2012. október 25. 17:00

28

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Szent István SE
Gercsó Dóra 1
Gercsó Nóra
Kozma Dominika
Makai Krisztina 2 (2)
Bokor Eszter
Csala Anita 6
Orbán Enikő 3
Pánczél Petra 3
Szélig Violetta
Szerző Regina 10
Tobak Luca
Tóth Barbara 1
Ujvári Dorottya 2
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Balázsovics Kinga 1
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 4
Szendrey Sára 3
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 11 (5)
Takács Kitti 11 (4)
Szász Dóra
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina

31

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 12/9

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Építők Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 5. forduló
Időpont: 
2012. október 21. 19:15

33

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 7
Kisgergely Csilla 1
Antal Beáta 7 (2)
Szabó Réka Nikolett 4
Fedor Judit 4
Hegedűs Marianna 6
Bartha Réka Dorottya 2
Szabó Éva
Kemény Andrea 1
Kovács Ilona 1 (1)
Maurer Nikolett
Testvériség SE
Nagy Emese
Boros Zsuzsanna 10 (8)
Forgácsné Zentai Aranka 1
Gulyás Erzsébet
Horváth Ágnes 7
Jancsó Krisztina 6
Kereszthegyi Nikolett 3
Király Vivien 1
Kovács Ildikó 2
Poroszkai Éva

30

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 4. forduló
Időpont: 
2012. október 21. 15:00

11

(25)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző

Pázmánd-Gárdony-FKC
Köllő Alexandra 5 (1)
Köllő Krisztina 2
Kácsor Mónika 4
Kőszegi Gabriella 6 (2)
Pajor Viktória 2
Mihályi Anikó
Tényi Edina 4 (1)
Kőszegi Krisztina 2
Hermann Tiborné
Halász Szabina
Kratancsik Alexandra
Babirák Diana
Szendrei Renáta
Szelindi Kitti
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 4
Balázsovics Kinga 6
Benkovich Adrienn
Hantos Dorina 4
Tóth Szabina 2
Szendrey Sára 4
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 11 (7)
Hunyadi Beatrix
Szász Dóra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Sastyin Enikő
Almási Krisztina
Benedek Zsófia

17

(31)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Támogatóink