Eredmények

NBII Női junior Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 15:00

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

2
Győri Barbara Viktória
4
1
8 (2)
1
5
4
DANUKE
7 (1)
4
5
2
2
4

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Rozina László, Kovács Gabriella
NBII Női felnőtt Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

34

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

7 (3)
3
3
2
1
13 (1)
2
3
DANUKE
5
8
8
2
1

24

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 12. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
5
5
9 (2)
1
2
3 (1)
5 (1)
Landi Gabriella 7 (2)

17

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest leány Gy 1998 15. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 11:00

19

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
1
7
1
1
3 (1)
5 (1)
Angyalföldi Sportiskola
2
1
2
6
9 (4)
2 (1)

22

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 4. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 17:00

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Szekszárdi FGKC

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 3. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 16:20

23

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 12:40

10

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Beszterce DSE

16

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 11:00

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Dunaújvárosi Kohász KA

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 14. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 18:00

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

1
8 (5)
1
1
6
1
2
2
1
1
12 (3)
1
2

21

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 15. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 14:00

26

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
2
1
9 (1)
6
1
3
3 (1)
5
10 (7)
3
1
2
3
2
3

29

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 13. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 17:00

8

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

1
4 (1)
1
1
1
3
2
3
6
1
3
5
3
6

32

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 16:00

17

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

5
6 (2)
1
3
1
1
2
8
3
1
1
3 (2)
1
11 (3)

30

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapest Leány Gy 2000 U11 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 15:00

11

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

4
6
1
Angyalföldi Sportiskola
1
3
4 (1)
5
4
1

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

NBI Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:35

31

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
1
1
3
1
9 (4)
2
3
5
6 (3)
1
2
5 (4)
Janurik Kinga
4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
2
2
2
3

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Nagy I. László, Medve Róbert
NBII Női junior Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:00

17

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

3
3 (1)
7 (3)
4
4
Győri Barbara Viktória
3
3
5
2 (2)
1
3
3
1
2
7
3
1
3

41

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

Budapest Leány Gy 2000 18. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

1
4
3
5
1
2
1
1
1

5

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

18

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 17:50

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

30

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 16:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dorogi ESE

10

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 8. forduló
Időpont: 
2013. április 4. 20:00

29

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

9
7
4 (1)
3
2 (1)
Győri Barbara Viktória
4
Alba Fehérvár KC
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

23

(14)

Kiállítás: 24 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 20:00

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
6
1
1
1
2
1
8 (3)
2
Janurik Kinga
4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 4
1
1
1

24

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kékes Pál (több hibával*), Kékes Csaba
NBI Junior 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
1
1
1
7 (3)
2
14
5
4
1
1

33

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 16:00

36

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
4
1
1 (1)
Győri Barbara Viktória
2
1
2
3
1
4
2
4
4
2

22

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 9. forduló
Időpont: 
2013. március 29. 15:00

18

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
2
2
4 (1)
4
5 (1)
3
9 (1)
2
3 (1)
2 (2)
6 (1)
6 (2)
Győri Barbara Viktória
1
1 (1)
3 (1)

36

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

OSB I. leány - Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2013. március 28. 16:30

21

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

4
5
7 (3)
3
1
1
7 (1)
1
1
2
2 (1)
Győri Barbara Viktória
5

18

(5)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Alapszakasz 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 19:45

24

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

1
3
3
6
Janurik Kinga
1
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
4
1
2
3
FTC-Rail Cargo Hungaria
1
2
7 (3)
1
1
1
2
4
3

22

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Balázs, Horváth Péter
NBI Junior 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

3
1
1
15 (2)
3
1
3
7
FTC-Rail Cargo Hungaria
4
9 (4)
8
6
4
3
6

40

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 15:00

23

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

Győri Barbara Viktória
5
5 (3)
1
4
1
1 (1)
5
1
FTC-Rail Cargo Hungaria
4
5
4
3 (1)
3
2
2
3
2
4
7
2

41

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2013. március 24. 18:00

25

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

5
5 (2)
2
7
1
2
1
2
1
4
1
7 (1)
3
10 (4)
2

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 17:00

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

2
2
2
3
2 (1)
2
2
2
7 (1)
3
2

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Támogatóink