Eredmények

IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 16:00

32

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Siófok KTC KFT

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
ÉTV-Érdi VSE

29

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Siófok KTC KFT

27

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 1. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 12:15

21

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
ÉTV-Érdi VSE

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
Budapest Leány Gy 2000 U11 11. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 11:00

8

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter
Kincses Janka 4
Berta Réka
Zsigmond Andrea 1
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 2
Tóth Dorina
Csamangó Dorina
Urbányi Sára 1
Csepel DSE
Klacsák Zsófia
Nagy Kitti
Bálint Renáta
Balogh Fanni 3 (2)
Benedek Réka 3 (2)
Dávid Viktória 1
Duka Viktória
Filler Vivien
Kajdácsi Kinga 3
Lipovics Gabriella
Szabó Réka 2
Szalay Daniéla 2
Palkó Luca
Hornyák Noémi

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 12. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:30

15

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Kispest NKK
Bence Bettina 2
Dálnoki Dorottya 1
Dálnoki Emese
Imre Zsófia Szilvia 4
Komjáthy Zsófia
Liszonyi Szilvia 1
Stumphauser Nóra
Szombathy Rita 3
Szőnyi Tünde 2
Szűcs Barbara Vivien 2
Oláh-Környei Paulina
Vadócz Vanda
Lencsés Luca
ÉTV-Érdi VSE
Papp Szilvia 1
Kolev Réka 3
Braun Anna Zita
Landi Tünde
Németh Patrícia 3 (1)
Lozsi Erna 6 (2)
Kertész Ramóna
Braun Laura-Csenge 1
Plesztovits Alexa 8 (2)
Zsigmund Emese
Németh Zsófia
Kádár Anna 1

23

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBII Női felnőtt Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:00

27

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Hantos Dorina 3
Tóth Szabina 3
Pesti Zsófia
Szendrey Sára
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Takács Kitti 11 (1)
Győrffy Alexandra
Hunyadi Beatrix 1
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda 1
Benedek Zsófia 2
Mlinkó Bernadett 2
Mester Nóra 4 (3)
Pázmánd-Gárdony-FKC
Köllő Krisztina 11 (4)
Kácsor Mónika 5
Kőszegi Gabriella 4
Mihályi Anikó 3
Tényi Edina
Kőszegi Krisztina 1
Gabnai Melinda 1
Kratancsik Alexandra
Babirák Diana
Szendrei Renáta
Szelindi Kitti
Pintér Karolina 1
Rendvai Kata

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 18. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 13:30

9

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Pénzügyőr SE II
Liszkai Dominika 3
Knizner Krisztina 1
Lengyel Kitti 1
Molnár Kincső
Orbán Krisztina
Pásztor Liliána
Pintér Klaudia 1 (1)
Veszteg Réka
Soltész Bernadett
Fekete Krisztina 2
Berzlanovich Mónika
Szemán Alícia
Ekker Rebeka 1
Bekki Bernadett
ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter 1
Kincses Janka 1 (1)
Berta Réka
Zsigmond Andrea 4
Csépány Nikolett
Landi Gabriella 7
Tóth Dorina
Urbányi Sára

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 13. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:30

9

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Angyalföldi Sportiskola
Bucsku Klaudia 2
Chrysafidu Melina Emma
Györey Paula Beatrix
Házi Veronika 1
Kis Réka Emese 2
Kőszegváry Emese
Magera Noémi
Markos Fanni
Szédeli Vivien 2
Varró Minka Panna
Kondrát Boglárka 2
ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge 5 (4)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma
Acsádi Orsolya
Tóth Anna 4
Székely Ágnes 1

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

NBII Női junior Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:00

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 2
2
Balázsovics Kinga 4 (1)
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia 3
Szendrey Sára 2
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella
Kovács Eszter 2
Csák Krisztina Csilla
Szász Dóra 3
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 2
Benedek Zsófia 1 (1)
Mlinkó Bernadett 6 (3)
Mester Nóra 1
Pázmánd-Gárdony-FKC
Köllő Alexandra 2
Köllő Krisztina 3 (3)
Szendrei Renáta
Szelindi Kitti
Hamuth Lili Vivien 5
Szép Linett Mónika 2
Czakó Krisztina 1
Gránitz Patrícia
Katona Klaudia 2
Varga Renáta 1
Elek Fruzsina
Takács Luca Sára
Bíró Brigitta Vivien
Zölei Zóra Lúcia
Domak Kata
Magyar Nikolett

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 14. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 10:30

16

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 5
Braun Laura-Csenge 6 (5)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma 1
Acsádi Orsolya
Tóth Anna 3
Székely Ágnes 1
Pénzügyőr SE II
Liszkai Dominika 4 (1)
Berki Bernadett
Knizner Krisztina
Lengyel Kitti
Molnár Kincső 1
Orbán Krisztina
Pásztor Liliána
Pintér Klaudia 4
Rost Regina
Szemán Alícia Emília 2
Veszteg Réka
Soltész Bernadett
Fekete Krisztina 2
Berzlanovich Mónika
Ekker Rebeka 3 (1)

16

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

OSB I. leány - Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2013. március 11. 19:00

23

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 2
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett 1
3
Németh Patrícia
Lozsi Erna
Takács Tímea
Kubinszky Lea 8 (3)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 5
Zsigmund Emese
Győri Audi ETO KC
Gogolová Vivien 3
Guttyán Adrienn 5
Németh Veronika 4
Takács Krisztina 2
Takács Rebeka 3
Faragó Réka 6 (1)
Tóthová Vivien 2
Fábián Zsófia 2
Németh Klaudia
Tibold Enikő 1
Markovics Rebeka
Nyilas Enikő 1

29

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 13. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 18:00

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 1
Kisgergely Csilla 6 (5)
Antal Beáta 2
Szabó Réka Nikolett 3
Fedor Judit 4
Hegedűs Marianna 2
Bartha Réka Dorottya 1
Szabó Éva
Kemény Andrea
Kovács Ilona
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett
Gödöllői KSC
Szabó Viktória 2
Boros Zsuzsa 3
Fischer Gyöngyi
Hucskó Diána 2
Kozák Emese
Szamuelcsik Zsuzsanna
Szeldeli Dorottya
Szűcs Márta 1
Vitinger Kinga 3
Wendler Nikoletta 1
Zsembery Dorottya 7 (7)
Bakonyi Marietta

19

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 16:20

19

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Beszterce DSE

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBII Női felnőtt Dél 14. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 16:00

12

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
Simon Brigitta 1
Romanszky Cecília 2
Szentirmai Barbara 4 (3)
Blaskó Nóra
Bagó Barbara
Iváncsics Judit 1
Kozma Katalin
Blaskó Noémi
Szloboda Gina
Czifferszky Lilla
Szabó Alexandra Edit 1
Füstös Barbara
Bús Kata
Molnár Emese 3
Dozsa Viktória
Kovács Claudia
ÉTV-Érdi VSE
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina 1
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 2
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 6 (1)
Győrffy Alexandra
Hunyadi Beatrix
Szász Dóra
Dohárszky Sára
Sastyin Enikő 2
Benedek Zsófia 2 (1)
Mlinkó Bernadett 5
Mester Nóra 5

25

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

NBII Női junior Dél 14. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 14:00

17

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
Szloboda Gina 7
Czifferszky Lilla 1
Szabó Alexandra Edit 3
Grebenar Andrea Anikó 5 (1)
Horváth Bettina 1
Kovács Márta
Mezei Viktória
Czifra Bettina
Máté Dalma
Molnár Dóra
Fekete Dóra
Kósa Kinga Kincső
ÉTV-Érdi VSE
Gulyás Fruzsina 2
Benkovich Adrienn 6
Harangozó Erika 1
Pesti Zsófia 3 (3)
Szendrey Sára 3
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 5
Kovács Eszter 3 (1)
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Szász Dóra 4
Dohárszky Sára
Benedek Zsófia 1
Mlinkó Bernadett 2
Mester Nóra 5

35

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Havril Károly

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 13:50

23

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Gyömrő VSK
ÉTV-Érdi VSE

14

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 11. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 12:00

9

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia 1
Juhász Nadin Tímea
Landi Tünde 1
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 5
Héjas Lilla
Kádár Anna 2
Óbudai KSI SE
Kovács Viktória 1
Nagy Kata 4
Rácz Natália 3
Salem Fanni
Sejlinger Tekla 3
Baló Vera
Bernát Dorina 7
Lukovics Boglárka Ágnes 11
Schvajda Sára 4
Szöllős Zia Barbara 5
Tóth Virág Mária

38

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 15. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 10:00

5

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Csepel DSE
Hantos Lili
Klacsák Zsófia
Nagy Kitti
Bálint Renáta
Balogh Fanni 3 (2)
Benedek Réka
Dávid Viktória
Duka Viktória
Filler Vivien
Kajdácsi Kinga
Lipovics Gabriella
Palkó Alexandra
Pallagi Luca
Szabó Réka
Szalay Daniéla 2 (1)
Víz Viktória
ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 4
Braun Laura-Csenge 1 (1)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma 1
Tóth Anna 1
Székely Ágnes 3
2

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. március 9. 12:30

20

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Váci NKSE
ÉTV-Érdi VSE

26

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. március 9. 10:00

17

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Gödöllői Sportegyesület

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 19:45

24

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HLAVATY Tamás

Veszprém Barabás Duna Takarék
Tóth Eszter Judit 4
Víg Vivien
Pásztor Bettina
Planéta Szimonetta 6 (1)
Bárány Krisztina
Hosszu Boglárka 3
Kokas Viktória
Pelczéder Orsolya 1
Schatzl Nadine 6
Takács Bianka 1
3
Gulyás Vanda
Palotás Fanni
Kovács Krisztina
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 3
Balog Beáta 2
Wolf Alexandra 5 (4)
Pálos-Bognár Barbara 2
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
Kovács Anna
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 3
Török Petra
Vincze Melinda 2
Sara Vukčević 3

23

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hucker Róbert, Andorka Miklós
NBI Junior 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 17:45

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Veszprém Barabás Duna Takarék
Palotás Fanni 5
Barta Cintia
Cseri Vivien
Csiszár Ramóna
Horváth Gréta 1
Kovács Alexandra 9 (5)
Kovács Krisztina 4
Kovács Patrícia
Leitold Eszter
Samu Rózsa Virág 2
Szabó Anna Katalin
Vinklár Vanda
Kaposvári Anita 3
Hársfalvi Júlia 5
Major Alexandra Lilla
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 5
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika
Tóth Szabina
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 2
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 11 (3)
Takács Kitti 6
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Mlinkó Bernadett 1
Mester Nóra 4 (1)
Kamuti Réka 10

39

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 15:45

27

(11)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Veszprém Barabás Duna Takarék
Bánhelyi Nóra
Egri Kitti Erzsébet 2
Farkas Evelin 7 (3)
Kaposvári Eszter 1
Linczmajer Dóra
Sevinger Anna
Szabó Anita 3
Szita Katalin 5
Tölli Dorina 5
Csiszár Ramóna
Major Alexandra
Borsi Alexandra
Vörös Rózsa
Putics Fanni Viktória 1
Rózsás Josephine 3 (1)
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 9 (4)
2
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia
Jankó Beatrix 2
Kovács Eszter
Takács Kitti 3 (1)
Szász Dóra 5
Dohárszky Sára
Mlinkó Bernadett 3 (2)

26

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 2. forduló
Időpont: 
2013. március 6. 17:00

36

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 9
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett 6
1
Németh Patrícia
Lozsi Erna 5 (1)
Takács Tímea
Kubinszky Lea 4 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 7 (2)
Plesztovits Alexa 2
Turi Orsolya 1
Zsigmund Emese
Haladás VSE - Sportiskola
Novák Lili
Galambos Anna 3
Csire Fanni
Neudl Dorka
Dénes Alexandra 2
Csépke Dominika 4
Gorell Nóra
Dakos Kira 2
Pham Lan Ivett 3
Bódi Virág
Cser Dóra 4
Török Anita
Pödőr Rebeka 1

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 1. forduló
Időpont: 
2013. március 3. 14:30

25

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 32/24

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Czuczu Frida 10 (3)
Szentesi Eszter
Szentesi Eszter
Vörös Szimonetta 2
Vörös Szimonetta 2
Horváth Fanni
Horváth Fanni
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 4
Kerekes Vanda 1
Pigler Nikolett 1
7
Németh Patrícia
Lozsi Erna 1
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 6 (3)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 4 (1)
Plesztovits Alexa
Zsigmund Emese
Zsigmund Emese

27

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Junior 2012/2013 19. forduló
Időpont: 
2013. március 3. 14:00

39

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 4
Benkovich Adrienn 3
Harangozó Erika 2
Tóth Szabina
Pesti Zsófia
Szendrey Sára
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 14
Takács Kitti 7
Győrffy Alexandra
Szász Dóra 1
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett 1
Mester Nóra 7
Budapest SE
Szekeres Dóra 1
Sztankovics Réka 5
Blaubacher Dóra 2
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 13 (3)
Kalmár Henrietta 2
Lovász Brigitta
Mészáros Eszter 3
Sándor Johanna Zsófia
Botyik Alexandra 1
Kiscelli Vanda
Bánfalvi Kitti
Marics Krisztina
Kulich Norina 3
Bauer Szilvia 1
Bozsovics Rebeka 3

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 19. forduló
Időpont: 
2013. március 3. 12:00

32

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Gulyás Fruzsina 1
Benkovich Adrienn 6
Pesti Zsófia 3
Szendrey Sára 3
Kovács Eszter
Takács Kitti 8 (1)
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi 1 (1)
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 4
Nagy Jázmin
Mlinkó Bernadett 5
Dragonya Alexandra
Csőregi Bettina
Budapest SE
Szekeres Dóra 6
Sztankovics Réka 9
Balogh Bettina
Blaubacher Dóra 5
Csenteri Anna
Hornyák Bernadett 10 (1)
Kalmár Henrietta
Lovász Brigitta 1
Mészáros Eszter 1
Szandai Martina 2
Botyik Alexandra
Kiscelli Vanda
Bauer Szilvia 3
Bozsovics Rebeka 1

38

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 19. forduló
Időpont: 
2013. március 2. 19:00

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Balog Beáta 1
Wolf Alexandra 1 (1)
Pálos-Bognár Barbara 2
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
Kovács Anna 2
Kovács Gréta 3 (2)
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra 2
Szekeres Klára 7
Török Petra 4
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević
Budapest SE
Hegyesi Mónika
Schneck Réka
Pácz Laura Liza 1
Fundák Annamária
Schneck Dóra
8
Petrovszki Katalin 2
Rózsa Veronika 1
Borbás Rita 4 (2)
Barczi Annamária 1
Kulich Norina
Kókai Ágnes
Kopecz Barbara 3

20

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PAPP György

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Palkovits Dávid, Hargitai II. Gábor
NBII Női felnőtt Dél 13. forduló
Időpont: 
2013. március 2. 19:00

23

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Vecsés SE
Lukács Réka 12 (2)
Erdős Éva 3 (1)
Birta Babett 2
Bátori Orsolya 1
Lukács Viktória 4
Erdélyi Dorina
Kovács Krisztinánné
Szabó Edina 1
Kovács O. Zsófia
Ronyecz Viktória
Massza Regina
Szegedi Brigitta
Haiback Petra
ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina 3
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 2
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 7 (1)
Győrffy Alexandra
Szakácsy Kamilla
Sastyin Enikő 4
Benedek Zsófia
Mlinkó Bernadett 8 (2)
Mester Nóra 1

26

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Támogatóink