Eredmények

Budapest leány Gy 1998 Rájátszás 2. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 17:00

23

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

Óbudai KSI SE
2
2 (1)
2
1
6 (2)
1
6 (1)
3 (2)
1
2
8 (4)
1
3 (1)
1

16

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapest Leány Gy 2000 17. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 15:40

10

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

3 (1)
5 (3)
1
1
FTC-Rail Cargo Hungaria
5 (1)
2
2
9 (2)
2
3
6 (1)
3
4

36

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 Rájátszás 1. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 13:00

20

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

3
2
2
8 (3)
1
3
1
5 (1)
1
2
1
1
2
2
2

16

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 14. forduló
Időpont: 
2013. május 25. 12:50

19

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Óbudai KSI SE
6
2
9 (2)
1
1
6 (1)
Landi Gabriella 4 (1)
1 (1)
2
1

14

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

NBII Női junior Dél 22. forduló
Időpont: 
2013. május 19. 15:00

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

XVII. ker. Lakóhelyi SE
4
10 (5)
1
4
1
1
4
3 (1)
3
1
3
3
5 (1)
5 (5)
8
2
3
7

43

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
Havril Károly

NBII Női felnőtt Dél 22. forduló
Időpont: 
2013. május 19. 13:00

24

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

XVII. ker. Lakóhelyi SE
6 (1)
6 (2)
4
4
1
2
1
3
2
1
6 (2)
5
1 (1)
7 (1)
3
2

30

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Havril Károly

Budapesti - Női I. osztály 21. forduló
Időpont: 
2013. május 14. 21:30

21

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Gázművek MTE NKE
3
1
3
1
8 (3)
1
4 (1)
9 (5)
2
5
1
1 (1)
1

19

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 11/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Dobos István János, dr. Sipos Gábor
NBII Női junior Dél 21. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 16:00

20

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

TFSE
3
8
5
1
1 (1)
1
1
4
1
3
7
1 (1)
3
1
2
2
3 (1)
2
2
2

33

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Havril Károly

NBII Női felnőtt Dél 21. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 14:00

24

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

TFSE
6 (1)
3
5
1
2 (1)
3
2
1
1
6 (2)
2
1
5
5
7
2

28

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapesti - Női I. osztály 20. forduló
Időpont: 
2013. május 12. 11:00

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
3
1
4
3
4
5 (1)
3
7
9 (5)
9
5
3
1

34

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 19. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 19:00

28

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

7
6
2
3
4 (2)
3
3
Angyalföldi TTE
2
4
2
8 (6)
2
5
1

24

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

NBII Női junior Dél 20. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 15:00

27

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Havril Károly

2
3 (1)
5
1
2
8 (2)
3
3
Gyömrő VSK
9 (2)
3
2
4 (1)
3
3

24

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 20. forduló
Időpont: 
2013. május 5. 13:00

34

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

3
2
2
2
1
1
12 (2)
6
1
1
3
Gyömrő VSK
6 (1)
1
5
2 (1)
5
1
1

21

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 3. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 20:00

25

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

2
8 (3)
Janurik Kinga
5 (1)
Kisfaludy Anett 1
3
2
1
3
Váci NKSE
3
2 (1)
2
3
2
2
4
1
2

21

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Ottó Katalin

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
Budapest leány Gy 1998 16. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 17:00

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

4
1
1
5
2
1
2
2
2
4 (1)
12 (1)
3
1
3 (1)

25

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 17. forduló
Időpont: 
2013. május 4. 15:00

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
1
2
2
10 (1)
3 (1)
1
1
6 (4)
1
3
4 (1)

15

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 3. forduló
Időpont: 
2013. május 2. 11:30

28

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

7
1
2
1
3
7 (3)
7 (1)
Alba Fehérvár KC
5

32

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 2. forduló
Időpont: 
2013. május 1. 17:30

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

2
1
7 (1)
4 (1)
4
3
1
4
1
3
Kiskunhalas UKSC
2
7
2 (1)
2 (1)
2

15

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági Rájátszás 9-12. 1. forduló
Időpont: 
2013. május 1. 13:30

25

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző

1
9 (7)
2
2
2 (1)
6
3
3
2
3 (2)
8 (2)
2
2
4
3

27

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 2. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 14:50

24

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Ottó Katalin

Váci NKSE
4
2
6
4
2
6 (1)
2
3 (2)
1 (1)
2
Janurik Kinga
5
Kisfaludy Anett 1
4
1
1

20

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Medve Róbert
Budapest Leány Gy 2000 16. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 13:00

30

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

2
3 (1)
2
1 (1)
2
8
4
6 (1)
2 (1)
2
3 (2)
1
1
1 (1)
1

9

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest Leány Gy 2000 U11 15. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 12:00

30

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
3
2
4 (1)
1
4 (1)
1
5
1
4
5 (1)
2
Landi Gabriella 1

3

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest Leány Gy 2000 12. forduló
Időpont: 
2013. április 27. 11:00

13

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

5 (1)
1
1
1
1
2
2 (1)
Óbudai KSI SE
3 (2)
1
6 (2)
1
1
1

13

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 10/4

Vezetőedző

NBI Junior Rájátszás 5-8. 3. forduló
Időpont: 
2013. április 26. 16:00

36

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 30/25

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
14 (5)
14 (5)
14 (5)
14 (5)
14 (5)
3
3
4 (1)
4
1
2
16 (2)
2
5
5
1
1

40

(18)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
NBI Junior Rájátszás 5-8. 2. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 22:00

31

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Siófok KC
7
1
4
4 (2)
1
1
8 (2)
5
2
2
1
2
13 (5)
2
2
2
4

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

NBI Junior Rájátszás 5-8. 1. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 16:00

39

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
Havril Károly

3 (1)
2
2 (2)
1 (1)
12 (1)
2
3
1
8 (1)
5
Békéscsabai Előre NKSE
5
4
7 (4)
3
1
4
2

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 11. forduló
Időpont: 
2013. április 24. 18:00

31

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
6 (1)
1
1
4 (2)
2
4 (1)
5
1
6
4
9 (3)
2 (1)
2
1

18

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2013. április 21. 19:00

16

(8)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

4
2 (2)
3
4 (1)
1
2
2
3 (3)
1
4
5

15

(9)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 1. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 20:00

27

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

2
4
5 (3)
Janurik Kinga
2
Kisfaludy Anett 1
7
1
4
1
Váci NKSE
1
2
4
3
2
1
7 (2)
1
2

23

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Ottó Katalin

Budapest Leány Gy 2000 11. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 17:00

10

(4)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
1
2
2
2
3
6 (1)
2 (1)
2
1
1
4

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Támogatóink