Eredmények

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 4. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 17:00

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Szekszárdi FGKC
ÉTV-Érdi VSE

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 3. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 16:20

23

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Haladás VSE - Sportiskola
ÉTV-Érdi VSE

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 12:40

10

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Beszterce DSE
ÉTV-Érdi VSE

16

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 11:00

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Dunaújvárosi Kohász KA

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 14. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 18:00

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Csepeli KSE
Balázs Barbara 1
Gembiczki Csenge
Gombos Liliána 8 (5)
Gyulai-Farkas Rebeka
Kaszab Georgina Anna
Keszy-Harmath Luca 1
Koczka Krisztina
Molnár Melinda
Rácz Réka 1
Süveges Alexandra Vivien
Tótfalusi Anna 6
Unger Enikő Ágnes 1
ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Kolev Réka 2
Pigler Nikolett 2
Braun Anna Zita 1
Landi Tünde
Németh Patrícia 1
Lozsi Erna 12 (3)
Tóth Eszter Judit 1
Kertész Ramóna
Braun Laura-Csenge 2
Plesztovits Alexa
Zsigmund Emese
Reizinger Sára
Kádár Anna

21

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 15. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 14:00

26

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

FSZSE III
Gyarmati Erika 1
Istvánfi Szilvia 2
Magyari Tímea 1
Molnár Ildikó
Novák Csilla 9 (1)
Rózsa Annamária 6
Siki Ágnes 1
Táborosi Orsolya 3
Varga Ivett Zsuzsa 3 (1)
Horváth Szilvia
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 5
Kisgergely Csilla 10 (7)
Antal Beáta 3
Szabó Réka Nikolett 1
Fedor Judit 2
Hegedűs Marianna 3
Bartha Réka Dorottya 2
Szabó Éva 3
Kemény Andrea
Karóczkai Katalin
Maurer Nikolett

29

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 13. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 17:00

8

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter 1
Kincses Janka 4 (1)
Berta Réka
Zsigmond Andrea 1
Csépány Nikolett
Tóth Dorina
Mórás Luca
1
Urbányi Sára 1
FTC II
Nagy Zsófia
Bártfay Enikő 3
Káldy Lili 2
Portás Bianka
Portás Petra 3
Sági Lilien Ivett
Solt Anna Tímea 6
Szalai Dorka 1
Tief Zsanett
Tóth Adél 3
Tóth Nikolett 5
3
Takó Tímea 6

32

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 16:00

17

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

Dunaújvárosi AC
Molnár Petra
Dénes Jolán 5
Varga Brigitta 6 (2)
Lepsényi Dóra 1
Farkas Gabriella
Hódos Viktória 3
Bába Edina
Chikhi Lilla 1
Vargáné Bokros Melinda
Somogyi Cintia
Fazekas Krisztina 1
Hanyecz Nikoletta
Lampert Lilla
Kiss Renáta
Bíró Bianka
Dénes Anita
Fehéri Ágnes
ÉTV-Érdi VSE
Balázsovics Kinga 2
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika 8
Hantos Dorina
Tóth Szabina 3
Pesti Zsófia 1
Szendrey Sára 1
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Takács Kitti 3 (2)
Győrffy Alexandra
Hunyadi Beatrix
Benedek Zsófia
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra 1
Kamuti Réka 11 (3)

30

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapest Leány Gy 2000 U11 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 15:00

11

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Burger Krisztina
Glofák Eszter 4
Kincses Janka 6
Berta Réka
Zsigmond Andrea
Csépány Nikolett
Tóth Dorina
Mórás Luca
1
Urbányi Sára
Angyalföldi Sportiskola
Bucsku Klaudia 1
Chrysafidu Melina Emma 3
Györey Paula Beatrix 4 (1)
Házi Veronika 5
Kőszegváry Emese
Markos Fanni 4
Varró Minka Panna
Szabó Rebeka Klára 1
Zilahy Anna

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

NBI Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:35

31

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
Balog Beáta 1
Lukács Viktória
1
3
1
Szucsánszki Zita 9 (4)
Such Nelly 2
Abramovich Alena
Deáki Dóra
Dajka Bettina 3
5
Tomori Zsuzsanna 6 (3)
Pastrovics Melinda
1
Németh Lilla
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Wolf Alexandra 5 (4)
Pálos-Bognár Barbara
Janurik Kinga
Elez Kristina 4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
Kovács Anna 2
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 2
Török Petra 2
Sara Vukčević 3
Buzsáki Nikolett

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Nagy I. László, Medve Róbert
NBII Női junior Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:00

17

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Dunaújvárosi AC
Molnár Petra 3
Szalánczi Vivien 3 (1)
Nyuli Virág 7 (3)
Németh Réka
Rizmayer Rebeka
Panyik Vivien
Bauer Noémi
Kovács Helga
Kiss Renáta
Simon Viktória
Vidra Klaudia
Bíró Bianka 4
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 4
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3
Gulyás Fruzsina 3
Benkovich Adrienn 5
Pesti Zsófia 2 (2)
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 3
Kovács Eszter 3
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 1
Szász Dóra 2
Lízer Melinda 7
Mlinkó Bernadett 3
Csőregi Bettina 1
Mester Nóra 3

41

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

Budapest Leány Gy 2000 18. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

ÉTV-Érdi VSE
Németh Zsófia
Jánky Eszter
Szalóczy Emma 1
Acsádi Orsolya 4
Tóth Anna 3
Székely Ágnes 5
1
Kertész Nóra
FSZSE III
Csiki Dorottya
Filákovity Patricia 2
Halápi Lili Laura
Hogenádler Bianka
Király Klára 1
Szalai Boglárka Valentina
Szendrei Dorka Hajnalka
Tanos Réka
Téglás Tamara 1
Tóth Laura Dóra 1
Majai Dalma Ingrid
Boros Adrienn Glória

5

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Veszprém Barabás Duna Takarék

18

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 17:50

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Gödöllői Sportegyesület

30

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 16:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dorogi ESE
ÉTV-Érdi VSE

10

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 8. forduló
Időpont: 
2013. április 4. 20:00

29

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 9
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett
7
Németh Patrícia
Lozsi Erna 4 (1)
Takács Tímea 3
Kubinszky Lea 2 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 4
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya
Zsigmund Emese
Zsigmund Emese
Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Czuczu Frida 2
Tábori Patrícia

23

(14)

Kiállítás: 24 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 20:00

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
Triscsuk Krisztina 6
Vaszari Virág 1
Vaszari Virág 1
Vaszari Virág 1
Zsigmond Vivien
Szikora Melinda
Németh Nóra
Németh Nóra
Németh Nóra
Németh Nóra
Németh Nóra
Németh Kriszta
Németh Kriszta
Németh Kriszta
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 2
Balog Beáta 1
Wolf Alexandra 8 (3)
Pálos-Bognár Barbara 2
Janurik Kinga
Elez Kristina 4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 4
Kovács Anna
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra
Szekeres Klára 1
Török Petra 1
Vincze Melinda 1
Sara Vukčević
Sara Vukčević

24

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kékes Pál (több hibával*), Kékes Csaba
NBI Junior 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Czuczu Frida
Zsigmon Adrienn Noémi 1
Zsigmon Adrienn Noémi 1
Zsigmon Adrienn Noémi 1
Pőcze Réka
Pőcze Réka
Gula Gabriella
Gula Gabriella
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 7 (3)
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn
Harangozó Erika
Tóth Szabina 2
Pesti Zsófia
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 14
Takács Kitti 5
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett
Mlinkó Bernadett
Mester Nóra 4
Kamuti Réka 1
Kamuti Réka 1

33

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 16:00

36

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Czuczu Frida 12
Szentesi Eszter
Szentesi Eszter
Lehoczky Dorina 4
Biber Marietta
Kuczi Dorina 1
ÉTV-Érdi VSE
1 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 2
Gulyás Fruzsina 1
Benkovich Adrienn 2
Pesti Zsófia 3
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter
Takács Kitti 4
Szász Dóra
Dohárszky Sára
Lízer Melinda 2
Mlinkó Bernadett 4
Mlinkó Bernadett 4
Csőregi Bettina 2

22

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 9. forduló
Időpont: 
2013. március 29. 15:00

18

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Haladás VSE - Sportiskola
Novák Lili 1
Galambos Anna
Csire Fanni 2
Neudl Dorka 2
Dénes Alexandra
Csépke Dominika 4 (1)
Gorell Nóra
Dakos Kira
Pham Lan Ivett 4
Bódi Virág
Cser Dóra 5 (1)
Török Anita
Pödőr Rebeka
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 3
Kocsis Klaudia Viktória 9 (1)
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett 2
3 (1)
Németh Patrícia 2 (2)
Lozsi Erna 6 (1)
Takács Tímea
Kubinszky Lea 6 (2)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Plesztovits Alexa 1 (1)
Turi Orsolya 3 (1)
Zsigmund Emese

36

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

OSB I. leány - Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2013. március 28. 16:30

21

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Csóka Barbara
Punokovics Petra
Gerencsér Zsófia
Pásztor Noémi 4
Vaskó Júlia
Doncsesz Dorina 5
Györffy Réka 7 (3)
Tamási Emese 3
Pacsirta Zsóka 1
Nagy Ida
Nagy Mirtill 1
Németh Vivien
Szovák Viktória
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 7 (1)
Kerekes Vanda 1
Pigler Nikolett
1
Németh Patrícia
Lozsi Erna
Takács Tímea 2
Kubinszky Lea 2 (1)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 5
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya
Zsigmund Emese

18

(5)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Alapszakasz 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 19:45

24

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 1
Balog Beáta 3
Wolf Alexandra 3
Pálos-Bognár Barbara 6
Janurik Kinga
Elez Kristina 1
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
Kovács Anna 4
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Oláh Nóra 1
Szekeres Klára
Török Petra
Vincze Melinda 2
Sara Vukčević 3
FTC-Rail Cargo Hungaria
Lukács Viktória
1
2
Szucsánszki Zita 7 (3)
Such Nelly 1
Abramovich Alena
Deáki Dóra 1
Dajka Bettina 1
2
Pastrovics Melinda
4
3
Németh Lilla

22

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Balázs, Horváth Péter
NBI Junior 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 3
Benkovich Adrienn 1
Harangozó Erika
Tóth Szabina 1
Pesti Zsófia
Jankó Beatrix
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 15 (2)
Takács Kitti 3
Győrffy Alexandra
Szász Dóra
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett 1
Csőregi Bettina
Mester Nóra 3
Kamuti Réka 7
FTC-Rail Cargo Hungaria
Lukács Viktória 4
9 (4)
Ferenczi Annamária
Pálinkás Viktória
Pintér Zsanett
Tóth Melinda 8
Kaiser Melitta 6
4
Budai Bettina
Gaylhoffer Ildikó 3
Tauker Erika
Németh Lilla 6
Pintér Krisztina
Ferenczy Fruzsina
Horváth Dorka
Faluvégi Dorottya

40

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 15:00

23

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga
Gulyás Fruzsina
Benkovich Adrienn 5
Pesti Zsófia 5 (3)
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter 4
Takács Kitti 1
Szász Dóra 1 (1)
Dohárszky Sára
Lízer Melinda
Mlinkó Bernadett 5
Csőregi Bettina 1
FTC-Rail Cargo Hungaria
Balogh Boróka Emma
Pálinkás Viktória
Cseke Lídia
Pintér Zsanett 4
Pintér Krisztina 5
Ferenczy Fruzsina 4
Németh Mercédesz 3 (1)
Balogh Vivien 3
Horváth Dorka 2
Barnet Viktória 2
Mód Noémi 3
Deixler Dóra 2
Faluvégi Dorottya 4
Kruj Dóra 7
Koncsik Fanni Anna 2
Kiss Zsanett

41

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2013. március 24. 18:00

25

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 5
Antal Beáta 5 (2)
Szabó Réka Nikolett 2
Fedor Judit 7
Hegedűs Marianna 1
Bartha Réka Dorottya 2
Szabó Éva 1
Kemény Andrea 2
Maurer Nikolett
Hort SE-Csepel II
Bartuszek Bernadett
Gaál Marianna
Horváth Erika 1
Horváth Rita
Kern Szilvia 4
Peng Edit 1
Varga Edit 7 (1)
Bagyina Eszter
Dankó Nikoletta
Godó Nikolett
Horváth Adél 3
Horváth Erika 4537
Klcsó Andrea 10 (4)
Kocziha Andrea 2

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 17:00

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Vecsés Kombi Express
Bernáth Bernadett 2
Földházi Eszter
Gegő Vanessza 2
Kis Csenge
Laczkó Patrícia 2
Vámos Nikolett 3
Sebők Dóra 2 (1)
Csővári Alexa
Hollenberger Kitti
Kárpáti Vivien
Pasqualetti Laura
Rajkai Petra
Csapai Eszter
Metzker Petra
ÉTV-Érdi VSE
Kolev Réka
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita 2
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit
Kertész Ramóna 2
Braun Laura-Csenge 2
Reizinger Sára 7 (1)
Németh Zsófia
Burger Krisztina
Kincses Janka
Tóth Anna 3
Székely Ágnes 2

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 15:40

10

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kolev Réka
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita 1
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 2
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge
Reizinger Sára 6 (1)
Németh Zsófia
Burger Krisztina
Kincses Janka
Tóth Anna
Székely Ágnes
Beszterce DSE
Szalai Réka
Horváth Karola
Nagy Virág
Kovács Bernadett 1
Jéger Fanni 2
Lakatos Petra
Dénes Glória
Nádasdi Enikő
Békési Bernadett
Győri Vivien
Lehoczki Lilla
Ponyi Anita 1
Pompor Viktória
Maró Vanda 3 (2)

7

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 14:20

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kolev Réka
Czirják Orsolya 2
Braun Anna Zita 2
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 2
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge 2 (2)
Reizinger Sára 3
Németh Zsófia
Burger Krisztina
Kincses Janka
Tóth Anna
Székely Ágnes 3
Madách DSE
Nagy Petra
Abuczki Laura
Lipták Anna
Bobál Dorina 1
Telek Fanni
Szarvas Nóra 4 (1)
Eged Lilla 1
Nagy Dominika
Kozma Petra
Herczeg Rebeka
Kalácska Evelin

6

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 13:00

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Alsónémedi SE
Tóth Eszter Judit
Szűcs Alexandra
Fejszés Alexandra
Kádas Gyöngyi
Szarka Nóra
Gendur Beatrix
Horváth Edina
Gendur Nóra 2 (1)
ÉTV-Érdi VSE
Kolev Réka 3 (3)
Czirják Orsolya
Braun Anna Zita 1 (1)
Ráti Petra
Tóth Eszter Judit 3
Kertész Ramóna 2
Braun Laura-Csenge 1
Reizinger Sára 3
Németh Zsófia
Burger Krisztina
Kincses Janka
Tóth Anna 1
Székely Ágnes
1

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 17:30

23

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
HK Piccard Senec

13

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Támogatóink