Eredmények

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 15:40

10

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
2
1
6 (1)
Beszterce DSE
1
2
1
3 (2)

7

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 14:20

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

2
2
2
1
2 (2)
3
3
Madách DSE
1
4 (1)
1

6

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 13:00

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Alsónémedi SE
2 (1)
3 (3)
1 (1)
3
2
1
3
1
1

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 17:30

23

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

HK Piccard Senec

13

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 16:00

32

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Siófok KC

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC

29

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Siófok KC

27

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 1. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 12:15

21

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
Budapest Leány Gy 2000 U11 11. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 11:00

8

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

4
1
Landi Gabriella 2
1
Csepel DSE
3 (2)
3 (2)
1
3
2
2

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 12. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:30

15

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Kispest NKK
2
1
4
1
3
2
2
1
3
3 (1)
6 (2)
1
8 (2)
1

23

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBII Női felnőtt Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:00

27

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

3
3
11 (1)
1
1
2
2
4 (3)
Pázmánd-Gárdony-FKC
11 (4)
5
4
3
1
1
1

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 18. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 13:30

9

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

3
1
1
1 (1)
2
1
1
1 (1)
4
Landi Gabriella 7

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 13. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:30

9

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Angyalföldi Sportiskola
2
1
2
2
2
1
5 (4)
4
1

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

NBII Női junior Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:00

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

2
2
4 (1)
1
3
2
1
2
3
2
1 (1)
6 (3)
1
Pázmánd-Gárdony-FKC
2
3 (3)
5
2
1
2
1

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 14. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 10:30

16

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

5
6 (5)
1
3
1
4 (1)
1
4
2
2
3 (1)

16

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

OSB I. leány - Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2013. március 11. 19:00

23

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
2
1
3
8 (3)
Győri Barbara Viktória
3
5
Győri Audi ETO KC
3
5
4
2
3
6 (1)
2
2
1
1

29

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 13. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 18:00

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

1
6 (5)
2
3
4
2
1
Gödöllői KSC
2
3
2
1
3
1
7 (7)

19

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 16:20

19

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Beszterce DSE

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBII Női felnőtt Dél 14. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 16:00

12

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
1
2
4 (3)
1
1
3
1
1
1
2
6 (1)
2
2 (1)
5
5

25

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

NBII Női junior Dél 14. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 14:00

17

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
7
1
3
5 (1)
1
2
6
1
3 (3)
3
5
3 (1)
4
1
2
5

35

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Havril Károly

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 13:50

23

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Gyömrő VSK

14

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 11. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 12:00

9

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

1
1
5
2
Óbudai KSI SE
1
4
3
3
7
11
4
5

38

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 15. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 10:00

5

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Csepel DSE
3 (2)
2 (1)
4
1 (1)
1
1
3
2

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. március 9. 12:30

20

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Váci NKSE

26

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Régiós szakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. március 9. 10:00

17

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 19:45

24

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HLAVATY Tamás

4
6 (1)
3
1
6
1
3
3
2
5 (4)
2
Janurik Kinga
3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
3
2
3

23

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hucker Róbert, Andorka Miklós
NBI Junior 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 17:45

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

5
1
9 (5)
4
2
3
5
5
2
11 (3)
6
1
4 (1)
10

39

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 20. forduló
Időpont: 
2013. március 8. 15:45

27

(11)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

2
7 (3)
1
3
5
5
1
3 (1)
9 (4)
2
Győri Barbara Viktória
1
1
2
3 (1)
5
3 (2)

26

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Veszprém Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 2. forduló
Időpont: 
2013. március 6. 17:00

36

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
9
6
1
5 (1)
4 (1)
Győri Barbara Viktória
7 (2)
2
1
3
2
4
2
3
4
1

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 1. forduló
Időpont: 
2013. március 3. 14:30

25

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 32/24

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
10 (3)
10 (3)
10 (3)
10 (3)
10 (3)
10 (3)
10 (3)
10 (3)
2
2
1
4
1
1
7
1
2
6 (3)
Győri Barbara Viktória
4 (1)

27

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Támogatóink