A legjobb 16 között az EHF-Kupában

Kettős győzelemmel jutottunk tovább az EHF-Kupa 3. fordulójából. Fiatal játékosaink a nemzetközi kupában is megmutathatták magukat.
A svájci SPONO Nottwil elleni oda-visszavágós párharc mindkét mérkőzésének az ÉRD Aréna adott otthont. A szombati találkozón ugyan ellenfelünk kétgólos előnyre tett szert a mérkőzés elején, de gyors lerohanásgólokkal sikerült átvennünk a vezetést, amit később már ki sem adtunk a kezünkből. A 17:8-as féldiőt követően Takács Kitti és Mester Nóra is pályára lépett és gólokkal vették ki részüket a 15 gólos győzelemből (33:18).

A vasárnapi visszavágón nyitott védekezéssel kezdtünk, amiből sikerült labdákat szereznünk és indításgólokat szereznünk. A 20. percben Nick Viktória is pályára lépett és első támadásából megszerezte első gólját a nemzetközi kupában. A félidőbeli tízgólos előnyünket (8:18) tovább tudtuk növelni a második játékrészben. Mester Nóra és Takács Kitti ezen a mérkőzésen is lendületes játékkal segítette a csapatot. A visszavágón is sikerült nyernünk (32:21), így kettős győzelemmel kvalifikáltuk magunkat az EHF-Kupa legjobb 16 csapata közé.

NB II-es csapataink a Duna-Pent NKSE vendégei voltak a bajnokságban. Junior csapatunk 11 gólos győzelmet aratott, és ezzel 5. a tabellán. Felnőtt együttesünk is nyerni tudott és vezeti a bajnokságot. Serdülő korosztályú csapatunk 29:11-es győzelmet aratott a Dömsödi USE ellen és továbbra is örzik harmadik helyüket. Budapest I. osztályban szereplő csapatunk kilencedik mérkőzését is megnyerte és hibátlanul állnak a bajnokság élén. U11-es leány csapatunk egyik mérkőzését ugyan elveszítette, de a másikon nyerni tudott, így éppencsak lemaradva a dobogóról a 4. helyen állnak.