Eredmények

Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 7. 17:30

36

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
PAPP Mihály

Hódmezővásárhelyi LKC
1 (1)
2
1 (1)
5 (1)
2
3
1
8
7
3 (1)
1
2
5 (2)
4
1
1
2
5
5 (3)
3

26

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Balogh Imsi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Elhardt Edina, Fazekas Zsuzsanna
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 7. 17:00

28

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

6 (1)
5
1 (1)
8 (1)
2
1
4
1
3
4
1
2
7 (2)
3
2
2

24

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Tóth Tamás
NB I női felnőtt 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 6. 18:00

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
2
1
4 (2)
1
3
Katarina Krpež-Šlezák 9 (2)
3
Landi Gabriella
3
1
2
Budaörs Handball
2
5
5
1
4
1
1
3 (2)

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NEUKUM Tamás

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
500 fő
Hír: 
Magabiztos győzelem a Budaörs ellen
Játékvezetők: Fekete Tamás, Tóth Dávid
NB I női felnőtt 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 18:00

40

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
2
2
5
7
3 (2)
7 (2)
3
4 (1)
3
4
ÉRD
1
2
1
3
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
4
4
1 (1)
2

27

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
4713 fő
Hír: 
Alulmaradtunk a bajnok otthonában
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 16:00

51

(27)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Győri Audi ETO KC
4
8 (2)
3
6
4
3
1
2
8
4
2
6
ÉRD
1
5
3
Landi Gabriella 6 (2)
5
2
2 (1)
3

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 14:00

30

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
4
2
6
3
1
1
1
1
2
7 (1)
2
ÉRD
1
1
3 (1)
3 (3)
3 (1)
1
1
2

15

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
NB II női felnőtt dél 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 12:00

20

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3 (2)
Apáti Zsófia
3
1
2
Landi Gabriella 1
3
3
4 (3)
Vecsés SE
4
7
5 (2)
1 (1)
1
2
5
1
5
1

32

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 10:00

30

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

4 (1)
1
2
4
1
2
5
1
7 (4)
3
Mikolik Sport School
5
3
1
10 (2)
7
3

29

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
NB I női felnőtt 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 18:00

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

ÉRD
3
1
3
9
Katarina Krpež-Šlezák 9 (2)
1
1
5
Alba Fehérvár KC
1
3
3
1
13 (8)
3
2

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1200 fő
Hír: 
Magabiztos győzelem a Fehérvár ellen
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 15:30

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

ÉRD
3
1
3 (1)
1
2
1
4
1 (1)
Alba Fehérvár KC
1 (1)
3
1
3
3
2
4
1
5
1

24

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 13:30

26

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3 (1)
Landi Gabriella 9 (1)
6
1
3
Apáti Zsófia
3
Alba Fehérvár KC
1 (1)
6
2
7
2
3
1

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 21. 12:45

39

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Eszterházy SC
1
2
5 (3)
3
7 (1)
1
3
2
1
3 (1)
4 (1)
3
4
1
2
2
2
4
13 (10)
3
2

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Orosz Gábor, Somodi Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 20. 12:00

19

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
HAMAR Zoltán

Dabas KC VSE
1
4
4 (2)
1
1
4 (2)
4 (1)
ÉRD
2
1
4
Apáti Zsófia 3 (1)
4
1
6 (3)

21

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
OBO Aréna Dabas
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Parádi Róbert, Ujhelyi Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 18:00

18

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KISS Zsanett

Pénzügyőr SE
1
1
2
7
4
3
ÉRD
4 (1)
4
5 (1)
1
1
3

18

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Mészáros Bálint, Oláh Bence
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 17:00

23

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

TFSE
1
3
1
5
5
2
2
4
Baráth Blanka Vivien
ÉRD
6 (1)
3
1
8 (4)
Apáti Zsófia 2
4
1

25

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Nézőszám: 
25 fő
Játékvezetők: Bacs József, Váltó Ádám
NB I női felnőtt 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 17. 18:00

30

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

Békéscsabai Előre NKSE
5
1
8
2
2
10 (4)
2
ÉRD
5
1
4
2
Katarina Krpež-Šlezák 7 (3)
5
1
5 (1)

30

(17)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
900 fő
Hír: 
Szoros meccsen játszottunk döntetlent Békéscsabán
Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 16. 17:30

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
GYÖRGYÖVICS Szilvia

Alsónémedi SE
3
8 (2)
7
4
1
2
4
5
5 (3)
1
4 (1)
1
3
1
1
1
1
1
4

28

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Széchenyi István Általános Iskola
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Tóth Tamás
NB II női felnőtt dél 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 16:00

25

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Apáti Zsófia 5 (2)
3
3 (3)
5
1
8
Ceglédi Kék Cápák SE
2
1
2
2 (1)
3 (1)
2
3 (1)
4 (1)

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 14:00

25

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

5 (4)
3
1
2
2
1
2
5
1
1
7 (1)
4
7 (2)
1
9
5

33

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 11. 16:30

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző

1
5 (1)
2
2
4 (3)
4 (1)
9
3
1
Budai Farkasok KK
2
3 (1)
3
2
1
3
1
3

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
CSENKI Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Orosz Barnabás, Takács Dániel
NB II női felnőtt dél 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 7. 12:00

31

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Inárcs-Örkény KC
3
2
1
2
8 (6)
3
1 (1)
4
3
1
3
ÉRD
1
2
1
2
10 (6)
Apáti Zsófia 5
1

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Czoldán Csilla, Kecskeméti Szabina
NB I női felnőtt 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 18:00

40

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
9
2
1
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
1 (1)
2
5
6
Motherson-Mosonmagyaróvár
2
1
5
8 (1)
4
1
1
1
3 (1)

26

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2018-10-06T20:30:00
Hír: 
Fölényes győzelem a Mosonmagyaróvár ellen
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 15:15

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5
1
12 (7)
Motherson-Mosonmagyaróvár
2
3
6
8 (2)
4
1 (1)
3 (1)
4

31

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 15:00

18

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ERŐS Edina

Bugyi SE
11 (3)
5
1
1
2
3
1
10
1
2
2 (1)
3 (2)
1
1

26

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Bugyi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bercza Krisztián, Kis András Benjámin
U13 Kovács László régió 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 13:35

17

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
JÓNÁS Judit

Farkasvár DSE
ÉRD

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Nikolett

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Szonderik László, Vernyik Attila
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 13:30

24

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

ÉRD
1
2
1
4
2
10 (2)
1
3
Hungast Szombathelyi KKA
5
6
1
1
3 (1)
13 (3)
1
1

31

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
U11 Kovács László régió 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:45

29

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Szigetszentmiklós NKSE

3

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZILÁGYI Viktória

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Gáspár Gergely
U11 Kovács László régió 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:00

15

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
ÉRD

1

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Soós Kristóf
U13 Kovács László régió 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:00

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Nikolett

ÉRD
Százhalombattai VUK SE

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SASTYIN Enikő

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Kotán Miklós, Szonderik László
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 4. 18:30

33

(16)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Oxxo Energy Orosházi NKC
8 (2)
2
3 (2)
3
1
2
4
2
4 (1)
1
3
4 (2)
1
4 (1)
2
3
1 (1)
4 (1)
1
1

21

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző

Helyszín: 
Táncsics Sportcsarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Juhász István, Szilágyi Gábor

Támogatóink