Eredmények

Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 18:45

26

(13)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 7 (1)
Márczy Tekla 11 (4)
Ágoston Nóra 3
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Apáti Zsófia 4
Brunecker Flóra
Mórás Luca
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter
Bajnok DSE Nemesvámos
Rónai Diána 15 (7)
Vida Csenge 2
Solymosi Tina 2
Gaschler Dominika
Gál Dominika 4
Maurer Kinga 3
Horák Hanna
Balogh Babett
Gyarmati Lilla 1
Hettyei Emőke
Forster Adél
Barcza Kira
Gaál Dorina

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 12. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 17:00

44

(26)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 2
Király Réka 11 (1)
Kóka Mariann 2
Berta Réka
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 7 (2)
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 3
Galkó Laura 3
Urbányi Sára 12
Budaörs Handball
Kovács Noémi 5
Lennert Dorka
Francsics Réka 6
Horváth Zsófia 3
Farkas Tekla 11 (2)
Fazekas Kinga 2
Reichel Dóra
Bokor Dzsenifer
Hangyál Dóra 1
Szalai Zita
Tóth Anna
Törzsök Tünde 1

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
FARKAS Zsolt

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Leány Serdülő I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 16:45

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 3
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 13 (3)
Kovács Eszter 6
Mendre Virág 3
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 4
Ványai Fanni Lili
Bajnok DSE Nemesvámos
Orbán Laura
Barcza Kira 7
Kreutz Kitti
Borsos Dora
Gál Dominika
Szilágyi Veronika
Tóth Alexandra 6
Tótik Loretta
Tóth Boglárka
Gyarmati Lilla 6
Szabó Anna 12 (2)
Balogh Babett

31

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 11. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 18:00

9

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DÁVIDHÁZI Sándor

Gézengúz UKC
Habaz Réka
Horváth Gabriella 4 (2)
Kovács Kitti
Horváth Fanni 4 (3)
Szabadi Izabella 1
Kocsis Dorina
Szentesi Anna
Matos Sára
Habaz Nóra
Holló Bianka
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 1
Király Hajnalka
Kincses Janka
Király Réka 15 (3)
Kóka Mariann 9 (1)
Berta Réka 3 (1)
Csamangó Dorina 3
Landi Gabriella 3
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 2
Galkó Laura 6
Urbányi Sára 4
Kiss Dorottya Zsófia 2 (1)

51

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kalocsai Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hoványi István, Ubornyák Zoltán
U11 Gyermekbajnokság 10. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 14:00

12

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
VASS Éva

Százhalombattai VUK SE
Kohut Kamilla
Bana Boglárka
Dezamits Hanna
Fischbein Míra
Galambos Linett
Jakab Hanga 1
Kálmán Boglárka
Mikó Luca 8
Mózsi Villő 1 (1)
Szalai Petra 1
Trinfa Johanna
Udvardi Emma
Világosi Dorka 1
ÉRD
Bódi Kíra
Báldy Rita
Tóth Violetta 8
Báldy Zsófia 1
Kis Blanka
Bognár Vivien 1
Gál Kincső
Kapu Zsófi 7 (1)
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra 2
Tóth Virág 3 (1)
Szilágyi Panna Liza
Rieger Karolina
Fuchs Júlia

22

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Presinszki Imre, Lődörné Varga Ibolya
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 15. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 13:00

48

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
Rubint Evelin
Imrei Réka 1
Afentaler Sára 5
Kiser Panna 4
Lanczova Barbora 7
Andróczki Flóra
Varga Emőke 1
Kellermann Dóra 3
Somogyi Liza 3
Binó Boglárka
Pap Mercédesz
Pál Tamara 7
Molnár Viktória 6
Szilovics Fanni 5
Ács Bianka 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Czirják Orsolya 2
Domokos Dalma 14 (1)
Márczy Tekla 6 (2)
Szalóczy Emma 1
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra
Mórás Luca
Nagy Nikolett 2
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely
U11 Gyermekbajnokság 9. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 11:00

19

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Bódi Kíra 1
Báldy Rita
Tóth Violetta 2 (1)
Báldy Zsófia 1
Kis Blanka
Bognár Vivien
Gál Kincső 1
Kapu Zsófi 7 (1)
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Tóth Virág 7 (2)
Szilágyi Panna Liza
Rieger Karolina
Fuchs Júlia
Szigetszentmiklós NKSE
Szemán Fruzsina
Bosnyák Lili
Friedmann Sára 2
Góber Zsófia 1 (1)
Kasnya Krisztina 4
Kaszás-Tóth Ivett
Kovács Lilla
Márton Melinda 3 (1)
Matos Csenge 7 (2)
Molnár Antónia
Vörös Dézi

17

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MÁTRAI Nóra

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Presinszki Imre, Lődörné Varga Ibolya
Leány Serdülő I. osztály 15. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 11:00

37

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
Holczinger Petra
Polócz Tamara 2
Sülye Ágota 3
Csekő Brigitta 4
Kürthi Laura 6 (1)
Lengyel Eszter 3
Takács Noémi 4
Dezséri Zsófia 1
Horváth Nikolett
Tóth Krisztina 3
Mészáros Regina 2
Németh Zsuzsanna
Konkoly Kata 8 (2)
Világos Diána 1
Kiss Luca
Németh Nikolett
ÉRD
Cser Liza 4
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Kiss Dorottya Zsófia 1
Kovács Eszter 3 (2)
Mendre Virág 6 (3)
Molnár Zsófia 2
Tekauer Gréta
Ványai Fanni Lili

16

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely
Bp. női I. osztály felnőtt 13. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 10:00

20

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
FARKAS Zsolt

Budaörs Handball
Lipovics Gabriella
Bakos Luca
Eliádesz Athina 2
Farkas Tekla 1
Hegedűs Lilla 1
Király Jázmin 1 (1)
Lendvai Anna 2
Manczal Dóra 2
Medveczky Noémi
Nagy Dorottya 9 (4)
Padla Dorina
Réz Noémi
Szabó Anna
Szarvas Nóra
Vörös Zsófia 2
ÉRD
Fedor Judit 2
Szabó Éva 2
Antal Beáta 9 (7)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 2
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 3
Kemény Andrea 1
Tánczos Tímea
Oláhné Balog Tünde 1

20

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Espár Lajos, Pék György
NB I női felnőtt 2017/2018 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 18:00

21

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
Terenyi Bianka 1
Hlogyik Petra
Tóth Eszter 1
Karnik Szabina 4 (4)
Sallai Nikolett 1
Slakta Petra
Valovics Nóra 2
Kovács Gréta 2
Barna Éva 1
Kuti Bettina
Mód Noémi
Dakos Noémi 4
Termány Rita 3
Gorilska Liliia 2
Stranigg Zsófia
Blazsek Alexandra
ÉRD
Coralie Lassource 5
Gávai Szonja 3
Bernát Dorina
Szabó Laura 6 (3)
Anđela Bulatović 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Klivinyi Kinga
Kiss Nikolett 4
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 6 (2)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea

30

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Nézőszám: 
200 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
U10 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 12:00

22

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KACSÓNÉ OTTÓ Ágnes

GVM Europe-Vác
Sinkó Bettina 2
Czikk Nóra
Kacsó Noémi 10 (1)
Nagy Vivien
Krajnyik Lilien
Perjési Csenge
Buczkó Viktória
Jelovac Sára 1
Brjeska Bernadett
Mihajlik Hanga
Kiss Fruzsina 8
ÉRD
Spinner Jázmin
Koncz Panna 1
Kormos Nóra 1
Gerzánics Villő Emese 4
Bédi Ágnes Anna 1
György Zsanett 4
Pintér Dominika
Verbősy Hajnalka Dóra 5
Tamás Csenge
Steierlein Léda 1
Heimfahrt Adrienn 1
Konkoly Boglárka
Blandl Regina
Tóth Anna

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női ifjúsági 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 12:00

14

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 3
Dezsényi Virág 1
Fekete Adél
Gulyás Renáta 2
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita
Kasza Vivien 3
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Molnár Zsófia 5
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien
Bugyi SE
Jurácsik Vivien 7 (3)
Purczelt Andrea 2
Kollár Emese 5 (1)
Drahos Dana 1
Kálmán Hanna 3
Mészáros Györgyi 2 (1)
Forgács Katalin
Forgács Mária 6
Fülöp Klaudia 2
Tarr Tamara 3
Purczelt Blanka 4

35

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
U10 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 10:30

18

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JANIS Zita

Pilisvörösvári TKSK
Apollónia Szilvia
Aszt Petra 13
Ács Tímea
Bergendi Kitti
Griff Nóra
Iflinger Kitti 3 (1)
Kiss Eszter 2
Manek Zsuzsanna
Müller Dorka
Rudas Gréta
Wittmann Boróka
ÉRD
Spinner Jázmin
Koncz Panna
Dulka Lili Zora
Kormos Nóra
Gerzánics Villő Emese
Bédi Ágnes Anna
György Zsanett 2
Dobai Kata Hajnal
Jankó Kira Darina
Verbősy Hajnalka Dóra 2
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn
Konkoly Boglárka 2
Blandl Regina

6

(3)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Pest megye női felnőtt 16. forduló
Időpont: 
2018. március 3. 10:00

41

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 4
Czirják Orsolya 6
Domokos Dalma 11 (1)
Márczy Tekla 12 (2)
Szalóczy Emma
Brunecker Flóra
Apáti Zsófia 2
Nagy Nikolett 4
Ökrös Alexandra 2
Bugyi SE
Drahos Dana 1
Kálmán Hanna
Mészáros Györgyi
Forgács Katalin
Forgács Mária
Fülöp Klaudia 1
Tarr Tamara 1
Purczelt Blanka
Mestyán Gitta
Erős Edina 3 (2)
Hakspacher Krisztina 1
Bodnár Zsófia 4
Nagy Mária 8
Hradil Bernadett 1
Bognár Klaudia
Sidó Brigitta 2

22

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
SZALÁNCZI Milán Alex

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
Leány Serdülő III. osztály 14. forduló
Időpont: 
2018. február 27. 16:00

17

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PÁPAY Ágnes

Százhalombattai VUK SE
Kovács Panka
Herkli Dominika
Lukács Lili 2
Szabadka Virág 2
Kun-Szabó Réka 7 (3)
Korozmán Mercédesz 4 (1)
Enzsöl Maja 1
Cseh Dóra
Oraveczki Tamara
Kovács Barbara 1
ÉRD
Droba Panna 3
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 3
Esősi Laura Vivien 4
Galkó Laura 3
Apáti Zsófia 9
Baranyai Benita 3
Brunecker Flóra 2
Kasza Vivien 1
Moncz Nikolett
Mórás Luca 1 (1)
Nagy Nikolett 1
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

30

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Játékvezetők: Bacs József, Váltó Ádám
Felnőtt mérkőzés
Időpont: 
2018. február 26. 16:00

28

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
HAJDU János

Junior válogatott
Dányi Bernadett
Vörös Szimonetta
Szabó Kitti
Háfra Noémi 3
Román Dorina 2
Márton Gréta 2
Tóvizi Petra 1
Faluvégi Dorottya 3
Klujber Katrin 7 (5)
Pásztor Noémi 4
Hlogyik Petra
Kuti Bettina
Hornyák Bernadett 4
Suba Sára
Máté Fanni
Horváth Laura 2
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja 1
Bernát Dorina
Szabó Laura 4 (1)
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Klivinyi Kinga 6
Kiss Nikolett 2
Jamina Roberts 8
Katarina Krpež-Šlezák 9 (1)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

37

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Ónodi Erika, Őri Erika
Pest megye női ifjúsági 15. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 17:00

27

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Albertirsa SE
Kövesi Ildikó
Kovács Nikoletta 5
Szakál Anikó 4
Ország Bernadett 5
Koska Anna 3 (2)
Kis Andrea 4
Ocsenás Dorottya 1
László Klementina 1
Ivanics Adrienn
Molnár Rebeka 1
Pfeifer Alexandra
Tóth Jázmin 3
Benkő Barbara
Kató Krisztina
ÉRD
Droba Panna 5
Fekete Adél
Gulyás Renáta
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 6 (2)
Kovács Barbara 13 (1)
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita 1
Kasza Vivien
Szunyok Renáta
Molnár Zsófia 2
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Pest megye női felnőtt 15. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 15:00

25

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KOVÁCS Károly Róbert

Albertirsa SE
Ócsai Judit
Kovács Henrietta 1
Bede Bernadett 6
Pásztor Diána 5
Orosz-Kacskó Ágnes 2 (2)
Péteri Adrienn
Kozák Dorottya 3
Kovács Nikoletta 3
Szakál Anikó 3
Ország Bernadett 1
Koska Anna
Kis Andrea 1
Ocsenás Dorottya
ÉRD
Krenner Fanni 4
Merő Dóra
Domokos Dalma 13
Márczy Tekla 9
Kincses Janka 2
Király Réka 4
Kóka Mariann 1
Landi Gabriella 3
Zimek Krisztina 3
Urbányi Sára 4

43

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Leány U13 I. osztály Alsóház 5. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 13:00

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 5
Pintér Petra
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Vasileiou Sofia 7 (1)
Vajda Szonja 11 (5)
Tatabányai SC
Darmó Réka
Hoffmann Lotti 5
Kalmár Zoé 4
Jaczkó Lili 6 (2)
Kiss Csenge 1
Maller Szabina
Mati Dorottya
Moharos Napsugár
Nagy Dorina 1
Pintér Maja 3 (2)
Pretsner Hanga 2 (1)
Pulik Dorottya 4
Stockbauer Luca 2
Tordai Laura 1

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ináncsi László, Vorsléger Zoltán
Leány U13 I. osztály Alsóház 6. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 11:00

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Sári Fanni 5 (1)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 6
Pintér Petra 2
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Vasileiou Sofia 1
Vajda Szonja 3
Alba Fehérvár KC
Pinke Laura
Páncsics Laura
Tolnai Laura 5 (1)
Szabó Eszter 2
Nagy Jázmin 6
Flatsker Fanni 3
Keserű Hanna
Cieleszky Kata
Mihály Klaudia 2
Balássi Lili 3 (1)
Kövecses Lili 2
Zarubay Vica 4
Rumpler Barbara
Mátyási Sára

27

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MADÁR Gabriella

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ináncsi László, Lovász Tibor
Bp. női I. osztály felnőtt 12. forduló
Időpont: 
2018. február 25. 10:00

24

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 1
Szabó Éva 3
Oláhné Balog Tünde 2
Antal Beáta 7 (2)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 5 (2)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 5
Maurer Nikolett
Kemény Andrea 1
Pestszentimrei SK
Fodor Krisztina
Stumphauser Nóra
Ollé Brigitta 2
Szegedi Luca 9 (3)
Kovács Ágnes 1
Vénusz Eszter 10
Fazekas Vivien 2
Migléczi Mercédesz 4 (1)
Ollé Zoltánné
Blaskó Noémi 2

30

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
JÁRMI Hilda

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Sándor, Varga Zsolt
NB I női felnőtt 2017/2018 15. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 18:00

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 2
Gávai Szonja 4
Szabó Laura 5 (1)
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Klivinyi Kinga 4
Kiss Nikolett 7
Jamina Roberts 5
Katarina Krpež-Šlezák 6 (2)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Bernát Dorina
Kóka Mariann
Landi Gabriella
Moncz Nikolett
Vasas SC
Tzintzis Alexandra
Hanusz Boglárka 1
Hárs Adél 2
Hansághy Beatrix
Fekete Bozsana 3
Becséri Kitti
Németh Nedda 5
Moutsogianni Theodóra
Pados Mónika 1
Németh Mercédesz 2
Antóni Viktória
Mester Nóra 2
Szecsődi Laura
Vanesa Agović 3
Kuczora Csenge 3 (3)
Szeberényi Flóra

22

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KOVÁCS Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya
Leány U13 II. osztály Felsőház 2. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 14:00

15

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
KISS László

Inárcs-Örkény KC
Magyar Zsófia 1
Surányi Emília
Polákovics Réka 2 (1)
Forgács Szonja 10 (4)
Tóth Boglárka
Hackl Noémi
Tarr Szonja 1
Badenszki Emma
Hover Petra
Zilai Viktória
Jordán Emese
Kovács Kata 1
Zsadányi Zsófia
Krizsán Bernadett
ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna 2 (2)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 3
Matyasovszky Nelli 3
Erdős Petra 1
Szunyok Réka 1
Krucsó Fanni 1
Urbányi Júlia 3
Lukácsi Jázmin 6 (3)
Turbucz Léna 1
Weisz Zsófia Dalma

27

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Nász Péter, Vorsléger Zoltán
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 11:30

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ZSIGMOND Vivien

Budaörs Handball
Hejl Szonja
Pilhál Hanna 1 (1)
Török Emma
Bartos Boróka 1
ÉRD 2
Mikó Gréta 2
Németh Adél
Karácsony Nikol 3
Iván Kinga 4
Gábor Alexa Sztella
Bíró Aisa 1
Paksi Panka Nóra 1

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Herczeg Patrik,
Leány U13 II. osztály Felsőház 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 11:00

28

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 4
Pietraskó Nikol Anna 4 (4)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 2
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 3
Szunyok Réka 1 (1)
Krucsó Fanni 6
Urbányi Júlia 1
Lukácsi Jázmin 3
Turbucz Léna 2
Bilik Zsófia 1
Ceglédi Kék Cápák SE
Semetka Gréta
Oláh Anna
Peszeki Laura 5 (4)
Farkas Fruzsina 1
Kökény Hanna 2
Takács Viktória
Baricza Viktória 2
Fehér Natália 1
Takó Emese 3
Imregi Boglárka
Pető Luca
Kelemen Réka
Varga Nóra
Pintér Zsófia

14

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SPOLMIN Roberta

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Nász Péter, Vorsléger Zoltán
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

6

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
KULINYÁK Ágnes

Alsónémedi SE
Kiss Boglárka 1
Lukovics Emily 1
Sebestyén Dalma
Tamási Panna 4
Takács Titanilla
Tüske Laura
ÉRD 1
Kiss Katalin
Tóth Enikő
Tomcsányi Dorka 10
Steierlein Panna 4 (1)
Gerzanics Csenge 2

16

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Túri Attila,
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:30

2

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Mikó Gréta
Németh Adél
Karácsony Nikol
Iván Kinga 1
Gábor Alexa Sztella
Bíró Aisa 1
Paksi Panka Nóra
EURONOVEX USE
Varró Enikő 6
Baráth Jázmin 3
Molnár Nóra
Berta Kata 5
Bata Boglárka
Sebei Anna

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Regina,
Leány Serdülő III. osztály 13. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 10:00

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 4
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta 1
Zimek Krisztina 5 (2)
Esősi Laura Vivien 2
Galkó Laura 5
Apáti Zsófia 10 (1)
Baranyai Benita 1
Brunecker Flóra 1
Kasza Vivien 1
Mórás Luca 3 (3)
Nagy Nikolett 1
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Inárcs-Örkény KC
Rim Viktória
Molnár Kamilla 1 (1)
Szabó Szandra
Hornyák Lilla 1
Szabó Lívia
Bálint Antónia
Esküdt Brigitta
Tóth Zsófia
Zsadányi Réka
Késmárki Martina
Talapka Vivien 3
Nyerges Alexandra 2

7

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Ildikó, Volentics Krisztina
U8 Kisiskolás bajnokság 1. forduló
Időpont: 
2018. február 24. 09:30

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
BÉCZI János

Dömsödi USE
Balogh Lelle 2
Basa Lara 1 (1)
Joó Jázmin
Kincses Tamara 1
Slezák Tímea 2
Rab Sára
Szabó Vanda 2
ÉRD 1
Kiss Katalin
Tóth Enikő
Tomcsányi Dorka 6 (1)
Steierlein Panna 3
Gerzanics Csenge 2

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
Játékvezetők: Galambos Lilla,
Leány Serdülő I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2018. február 21. 19:00

30

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 4
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta 1
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 11 (3)
Kovács Eszter 4 (1)
Mendre Virág 6 (1)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 4 (1)
Ványai Fanni Lili
Swietelsky-Szombathelyi KKA
Szekér Petra
Varga Vanessa
Pődör Blanka 7 (3)
Horváth Lilla 5
Wágner Dóri 1
Horváth Anna 7
Tamási Kata 6
Tóth Nóri 2
Farkas Nerina 5 (1)
Juhász Anna 2
Sámson Petra 3
Farkas Hanna
Szuhogyi Rebeka 1
Lakatos Lizett 5
Lőrincz Brigitta

44

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Budai-Bock Krisztián, Rácz László

Támogatóink