Eredmények

NB II női felnőtt dél 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 14:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Vecsés SE
Tóth Enikő
Megyesi Orsolya
Sebők Dóra 2
Doszpod Réka 3
Pasqualetti Laura 3 (1)
Gyebrovszki Zita 6
Tóth Tímea
Kovács Kitti 3
Major Hanna
Martinek Emőke 3
Potornai Nikolett 4
Halmosi Nikoletta 3 (3)
Haris Zsuzsa
Dukai Anett 1
Halász Szabina 2
Pomozi Nikolett 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra 1
Halmi Panna 1
Csáki Lilla
Reizinger Sára 3
Király Réka 5 (3)
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella 2
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 1 (1)
Urbányi Sára 1
Apáti Zsófia 3
Kiss Dorottya Zsófia 3
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter

23

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
35 fő
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 29. 14:00

36

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Szombathelyi KKA
Tamási Kata 10 (1)
Lőrincz Brigitta
Sámson Petra 2
Wágner Dóri
Tóth Nóri
Szabó Noémi 3
Lakatos Lizett 2
Farkas Hanna
Horváth Anna 4
Szekér Petra
Juhász Anna
Pődör Blanka 8 (2)
Farkas Nerina 7
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Csáki Lilla 4 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 7
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 1 (1)
Molnár Zsófia 4
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 2
Vajda Szonja 1

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Gál László, Ludvig Benedek
NB I női felnőtt 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 18:30

22

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Mosonmagyaróvári KC SE
Sara Vukčević
Hajtai Vanessza 1
Kopecz Barbara 3
Tilinger Tamara 2
Horváth Bernadett 3
Domokos Dalma
Kovacsicz Mónika
Gyimesi Kitti
Simona Szarková 5
Bízik Boglárka
Bardi Fruzsina
Hudák Emma 1
Dányi Bernadett
Bízik Réka 3
Katona Flóra 4 (1)
Herczeg Lili
ÉRD
Coralie Lassource 5
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea

23

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 16:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Mosonmagyaróvári KC SE
Mészáros Eszter
Fekete Fanni
Kovács Panka 1
Fehér Ágnes
Szabó Csenge
Fenesi Renáta 2
Márczy Tekla 6
Szalai Zsuzsanna 6
Lázár Jázmin 1
Domokos Dalma 9
Dávida Gréta
Szemes Jázmin 1
Ganzorig Anujin 1
Paróczai Eszter 2
Fritz Noémi
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Halmi Panna
Király Réka 14
Kóka Mariann 1
Landi Gabriella 1
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 4
Urbányi Sára 5
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 4
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter
Ökrös Alexandra

29

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
75 fő
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Sipos József
Magyar Kupa 2018/2019 bronzmérkőzés. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:45

23

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
Monori Orsolya
Sirián Szederke
Mihály Petra
Dombi Luca
Szalai Babett 8
Csapó Kyra Vivien
Ćamila Mičijević
Grosch Vivien 2
Szekerczés Luca 7 (3)
Bouti Fruzsina
Kazai Anita 3
Cifra Anita
Molnár Beatrix
Ferenczy Fruzsina 2
Nick Viktória 1
Vártok Ramóna
ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 6
Janurik Kinga 1
Reizinger Sára 1
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

31

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3000 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt dél 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:00

25

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Halmi Panna
Csáki Lilla 4
Kertész Ramóna 1
Kóka Mariann 4
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára 10 (5)
Apáti Zsófia 1
Kiss Dorottya Zsófia 2
Mendre Virág
Droba Panna 1
Lázár Evelin Eszter
Dabas KC VSE
Rumó Klaudia
Benus Tímea
Kump Veronika
Balogh Bertina 5 (2)
Veres Anna
Perák Csenge 8 (1)
Talabér Johanna 2
Vig Laura
Balog Regina
Furi Rózsa 3
Hering Veronika
Bán Rea Zsófia 6 (3)
Dankuly Viktória 1

25

(18)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 13:00

31

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 11/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 3
Józsa Anikó
Horváth Henriett
Pintér Petra 1
Csamangó Dorina 1
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 9 (5)
Molnár Zsófia 5 (1)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 9
Szunyok Renáta 1
Eszterházy SC
Szabó Fanni 3
Fodor Laura
Kopka Réka
Kurucz Aida 5 (3)
Lengyel Tamara Virág 4
Nagy Eszter 1
Dohány Vanda 8 (2)
Koós Réka 1
Kovács Dóra 1
Csomós Anna Judit 4
Bárdos Anna
Romány Kinga 1
Krinszki Gréta Nelli 5

33

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
LAKATOS László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél
Magyar Kupa 2018/2019 Elődöntő. forduló
Időpont: 
2019. március 16. 15:15

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 4
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett
Király Réka 1
Katarina Krpež-Šlezák 5
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 7
Schatzl Natalie 2
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Győri Audi ETO KC
Jana Knedlíková 4
Afentaler Sára 3 (1)
Kari Brattset 4
Anne Mette Hansen 5
Amandine Leynaud
Görbicz Anita 2 (2)
Stine Bredal Oftedal 3 (1)
Eduarda Amorim 5
Veronica Kristiansen 3
Tomori Zsuzsanna 4
Nycke Groot 2 (1)
Bódi Bernadett
Puhalák Szidónia
Kiss Éva
Crina Pintea 4
Kari Aalvik Grimsbø

39

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3200 fő
Hír: 
Jobb volt az ETO, bronzért játszunk holnap
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 13. 18:00

25

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Pintér Petra
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Csáki Lilla 5 (2)
Józsa Anikó
Horváth Henriett
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 8 (2)
Mendre Virág 5
Molnár Zsófia 3
Tekauer Gréta 1
Pénzes Evelin
Pénzügyőr SE
Kozma Réka
Kulisics Panna 2 (1)
Miklós Marietta
Wentzel Réka
Vulczer Laura Anna
Pócsik Anna
Horváth Renáta 2
Pálinkás Panna Szonja
Borsodi Sára
Csordás Dóra
Bari Csenge 5 (2)
Molnár Virág 12
Magyar Zsófia 2
Kerekes Petra
Béry Dorina Beatrix
Urbányi Kinga 2

25

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ERDŐS Éva

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Holman Nóra, Kékesi Krisztina
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 10. 16:00

36

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

DVSC-SCHAEFFLER II
Burai Kincső
Bernáth Lia 2
Gáspár Dóra 3
Kovács Bianka
Korcsmár Réka
Cserkuti Krisztina
Repák Dóra 11 (3)
Csokán Fanni
Galsai Dorka
Filek Kornélia 3
Liskány Csenge Regina
Repák Viktória 5 (2)
Tóth Szabina 5 (1)
Milánik Katalin 3
Ragó Rebeka 4
Kéki Zsófia Beáta
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 3
Józsa Anikó
Balogh Vivien Laura
Csamangó Dorina 2
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta 1
Kovács Eszter 6 (1)
Molnár Zsófia 4 (2)
Tekauer Gréta 4 (2)
Pénzes Evelin 4
Vajda Szonja 4

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartók Levente, Gulyás Gábor
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 19:00

21

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
CSENKI Judit

Budai Farkasok KK
Bartus Szonja Hanna
Déberling Borbála 3
Áprily Dóra 6
Győrfi Lili 1
Bakó Hanna
Nagy Zsófia 2
Kalmár Gitta-Róza 4
Veres Vivien 4
Péter Andrea
Bakonyi Boglárka 1
Geier Anita
Szabó Dalma
ÉRD II
Auer Aisa Laura
Bengyel Kata 2
Pietraskó Nikol Anna 8 (1)
Pintér Polina
Serényi Szonja 2
Szatmári Csenge Zoé
Elek Panna
Lazók Petra
Szabó Zsanett
Tamasovits Nóra Gabriella
Fodor Tamara
Urbányi Júlia 6
Szabó Bodza 4
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta 4
Balogh Vivien Laura

27

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Vernyik Attila, Lázár Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 18:00

30

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 8
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Jovana Kovačević
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea
Siófok KC
Asma Elghaoui 1
Simone Böhme 4 (2)
Silje Solberg
Camille Aoustin 1
Denisa Ștefania Dedu
Katarina Ježić 6
Gabriela Perianu
Such Nelli
Estelle Nze-Minko 4 (1)
Andrea Kobetić 5
Barkóczi Dorina
Wald Kíra
Tatyjana Hmirova
Anđela Janjušević
Mireya González 5

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Tor Odvar MOEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Legyőztük a Siófokot: dobogón az ÉRD!
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 15:15

36

(20)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna
Ökrös Alexandra
Csáki Lilla
Kertész Ramóna 2
Király Réka 11 (1)
Landi Gabriella 6 (2)
Kóka Mariann 8
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 3
Urbányi Sára 2
Apáti Zsófia 2
Kiss Dorottya Zsófia 2
Mendre Virág
Lázár Evelin Eszter
Szalóczy Emma
Siófok KC
Nemes Laura 6
Potondi Diánna 6
Erdősi Luca
Mistina Fanni
Takács Eszter 3
Balogh Hanga 5
Kadlicsek Zea 2
Lapos Laura 8
Wald Kíra 8 (6)
Póczik Kata
Tóth Jázmin 1
Bott Boglárka
Molnár Virág

39

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
TARJÁN Bence

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 13:30

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Csáki Lilla 7
Józsa Anikó
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 3 (3)
Molnár Zsófia 3 (1)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin
Vajda Szonja 1
Siófok KC
Kolumbán Kíra
Soponyai Lili
Kocsis Szilvia 2
Ficsor Zsófia
Borbély Dorka
Fellembek Csenge
Németh Zsófia
Ficsor Nóra 10
Domokos Diána
Fiáth Fanni
Nagy Adrienn 5
Kertész Mónika
Fliszár Panna Dorottya
Krasznai Júlia
Takács Kata 6 (3)
Semsey Sára Csilla 1

24

(22)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BAK Ferenc

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 18:00

34

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna 1
Csáki Lilla 1
Reizinger Sára 7
Kertész Ramóna
Király Réka 13 (4)
Landi Gabriella 3
Kóka Mariann 2
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 3
Urbányi Sára 2
Apáti Zsófia 1
Kiss Dorottya Zsófia 1
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter
Inárcs-Örkény KC
Horváth Míra
Kveták Szilvia
Hermann Barbara 3
Kelemen Alexandra
Molnár Sára
Oláh Orsolya 1
Rausch Krisztina 5
Sebők Barbara 3
Sütő Sára 5
Szekeres Dóra 11 (11)
Tóth Renáta 4
Tuza Kornélia 2

34

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 11/11

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 16:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Vasileiou Sofia 1
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Pintér Petra
Balogh Vivien Laura
Csamangó Dorina 2
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Kovács Eszter 5
Molnár Zsófia 6
Oxxo Energy Orosházi NKC
Széll Korina 1
Barta Rebeka 1
Tömösközi Panna 3
Kovács Zita 1
Szigetvári Viktória 1
Késmárki Kata
Bakró Rebeka 1
Gedó Alexandra Fanni
Nagy Anna 2
Nagy Panna Zsófia 1
Csomor Bianka 1
Horváth Bíborka
Révész Boglárka 3
Szöllősi Dorottya
Horváth Nikolett 12 (6)

27

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 28. 16:30

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Auer Aisa Laura
Bengyel Kata 1
Pietraskó Nikol Anna 4 (4)
Deák Zsófia
Elek Panna
Weisz Zsófia Dalma 3
Szabó Zsanett 1
Lazók Petra
Balogh Vivien Laura 4
Fodor Tamara
Tamasovits Nóra Gabriella
Urbányi Júlia 3
Szabó Bodza 4
Benedek Bianka 2 (1)
Szunyok Renáta 1
Vasileiou Sofia 8 (1)
Bugyi SE
Graff Izabella Andrea
Jurácsik Vivien 2
Kajdácsi Petra
Kapcsos Emőke
Kemecsei Éva 1
Kollár Emese 1
Nagy Imola
Szabó Mirella
Szabó Viktória 1
Szenyán Tímea 3
Szenynán Kinga
Tarr Szonja 7 (1)
Szilasi Kitti
Varga Noémi
Zsadányi Zsófia 1

16

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ERŐS Edina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Soós Kristóf
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 24. 14:00

3

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Hargitai László Ignácné

Martonvásári KSE
Kiss Virág 1
Palkó Petra 1
Gondi Evelin
Hőgyi Laura
Filipp Laura
Balikó Flóra
Fodor Anna
Jehoda Evelin 1
Ábrahám Viktória
Kriston Jázmin
Szili Mónika Glória
ÉRD II
Auer Aisa Laura 2
Bengyel Kata 3 (2)
Pintér Polina
Szatmári Csenge Zoé 2
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 10
Tamasovits Nóra Gabriella
Fodor Tamara 1
Balogh Hanna Dorina
Szabó Zsanett 1
Benedek Bianka 2
Szunyok Renáta 3
Vasileiou Sofia 7 (1)
Lazók Petra

31

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
GRIDNYEVA Szvetlana

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Fazekas Krisztina, Vargáné B. Melinda
NB II női felnőtt dél 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
IHÁSZ Ajtony

Tempo KSE
Németh Kamilla
Gyarmati Gréta 2
Füstös Barbara 1
Majoros Eszter
Laki Bianka 3
Kalmár Emese 6
Németh Eszter 1
Vesztergombi Dalma 7
Termány Melani
Forsthoffer Réka 4 (2)
Kiss Gabriella
Gál Sinopa Anna 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Halmi Panna
Csáki Lilla 1
Kertész Ramóna 1
Király Réka 4 (1)
Landi Gabriella 1 (1)
Kóka Mariann 4
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 3
Urbányi Sára 2 (2)
Apáti Zsófia 1
Ökrös Alexandra
Kiss Dorottya Zsófia 3
Mendre Virág
Tekauer Gréta
Lázár Evelin Eszter

20

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tempo Kézilabda Csarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
NB I női felnőtt 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

21

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
Tóth Eszter 2
Karnik Szabina 3
Nonn Dorottya
Fekete Bozsana 2
Slakta Petra 1
Mihálffy Adrienn 3
Stranigg Zsófia
Erdélyi Nóra
Kovács Gréta 1
Horváth Nóra
Bánfai Kíra
Dakos Noémi 1
Termány Rita 8
Győri Barbara
Lajtos Nóra
Zsiborás Luca
ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 4
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
Jovana Kovačević 2
Markéta Jeřábková 1 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

24

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Nézőszám: 
300 fő
Hír: 
Értékes siker: idegenben vertük az MTK-t
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 21. 17:30

20

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TARJÁNNÉ MARTINKÓ Mária

Kispest NKK
Szalai Eszter 2
Ferenczi Szilvia 2
Varga Bernadett 12 (3)
Szabó Krisztina
Morócz Adrienn
Hegedűs Lilla 4
Döbrőssy Edina
Polner Lili Krisztina
Kecskés Evelin
Kállai Ildikó
Pityer Viktória
Pityer Dorottya
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 6 (1)
Józsa Anikó
Balogh Vivien Laura
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 2 (1)
Vasileiou Sofia 3 (1)
Kovács Eszter 6 (5)
Molnár Zsófia 4 (2)
Tekauer Gréta 4 (2)
Pénzes Evelin 2
Vajda Szonja 6
Szunyok Renáta
Pintér Petra 2 (1)
Csamangó Dorina 7 (1)

42

(21)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 15/14

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Sebestyén Ákos, Sebestyén Barna
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 18:00

43

(23)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KISS Szilárd

NEKA
Magera Noémi
Mérai Maja 4
Kajdon Blanka 6 (2)
Takó Viktória 3
Rónai Diána 9 (4)
Faragó Luca 1
Szabó Panna 3
Kovács Noémi 6
Hibácska Blanka
Kukucska Viktória 2
Osvai Fanni 3
Szabó Nina 3 (1)
Bánhidi Barbara
Németh Imola 2
Woth Viktória Lilla 1 (1)
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Halmi Panna
Csáki Lilla 3
Ökrös Alexandra
Landi Gabriella 6 (5)
Kóka Mariann
Zimek Krisztina
Urbányi Sára 3
Apáti Zsófia 2
Kiss Dorottya Zsófia 6
Lázár Evelin Eszter
Mendre Virág

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 16:00

35

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
WOTH Péter

NEKA
Ogonovszky Eszter 4
Vámos Míra 2
Zaj Klára
Ágoston Lilla 2
Uhrin Lili
Mlinkó Zsófia 4
Horváth Petra 2
Lakatos Petra 3
Nagy Laura 2
Tóth Gréta
Gyuránki Bernadett
Babai Vivien 3
Kiss Laura 5
Kurmai Panna
Kovalcsik Bianka 5
Vártok Tamara 3
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka
Csáki Lilla 5
Józsa Anikó
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 3 (1)
Molnár Zsófia 1 (1)
Mendre Virág 4 (1)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin
Vajda Szonja 1

18

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
NB I női felnőtt 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 18:00

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

GVM Europe-Vác
Sanja Radosavljević 2
Kácsor Gréta 8 (3)
Hámori Konszuéla 3
Bárbara Arenhart
Pappné Szamoránsky Piroska 3
Bukovszky Anna
Dijana Jovetić 5 (3)
Szabó Kitti
Lakatos Rita 3
Szondi Zsófia
Káldy Lili
Sziráki Boglárka
Helembai Fanny 2
Diószegi Nikolett
ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 8 (1)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 3
Julie Foggea

24

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
600 fő
Hír: 
Kikaptunk Vácon
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 12:00

24

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna
Halmi Panna
Csáki Lilla 1
Reizinger Sára 4
Király Réka 5 (3)
Landi Gabriella 7
Kóka Mariann
Zimek Krisztina 2
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára
Apáti Zsófia 1
Ökrös Alexandra 1
Kiss Dorottya Zsófia 2
Mendre Virág
Lázár Evelin Eszter
Csepel DSE
Dicházi Dorottya 2
Fehér Laura-Sarolta
Benedek Zsófia 4
Kanyik Boroka
Pártos Orsolya 7 (3)
Gellérfi Éva 2
Kaffka Eszter
Geda Regina
Benedek Réka 1 (1)
Kajdácsi Kinga 1
Molnár-Gábor Dalma 4
Édes Boglárka 1
Szabó Réka
Tóth Dorottya 4
Benedek Ágnes
Soltész Bernadett

26

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PENSZKI Gergely

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 10:00

24

(10)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Pintér Petra
Csamangó Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Vasileiou Sofia
Kovács Eszter 7 (4)
Molnár Zsófia 7 (3)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 3
Gödi SE
Vass Nikolett 7 (1)
Horváth Veronika Sarolta
Molnár Anna Viktória 4
Juhász Gréta
Elek Dorina
Gáll Beáta Ildikó
Tolnai Laura 1
Kézdi Janka Lilla
Lukács Beatrix Laura 2
Lukács Viktória
Nikolicza Amanda 9 (3)
Moksony Bernadett
Fekete Dóra
Selmeczi Cintia 2

25

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
GYETVÁN Krisztina

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 14. 16:30

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Auer Aisa Laura
Bengyel Kata 1
Berényi Kira 3
Pietraskó Nikol Anna 1
Deák Zsófia
Pintér Polina
Fogl Zengő 5
Erdős Petra 1
Szatmári Csenge Zoé
Elek Panna
Szabó Zsanett
Balogh Vivien Laura 4 (1)
Benedek Bianka 5 (1)
Szunyok Renáta 3
Vasileiou Sofia 4 (1)
Turbucz Léna 2
Gödöllői SE
Bréda Abigél 1
Hrachovina Sára 11 (3)
Legéndi Lili 10 (2)
Legéndi Kármen 1
Bóka Kitti Noémi
Dabizs Nadin Diána
Juhász Dorottya
Krácsala Piroska 4
Nagy Lili
Tóth Abigél 6 (1)
Plasek Dalma

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
BOZSOVICS Rebeka

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 15:30

31

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
Orbán Laura
Gaschler Dominika 3
Kreutz Kitti 1
Horváth Nikolett
Gál Dominika 8 (4)
Szabó Anna 9 (3)
Borsos Dora
Sári Júlia 6
Forster Adél
Gaál Dorina 4
Szilágyi Veronika
Balogh Babett
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna
Halmi Panna
Csáki Lilla 2
Kóka Mariann 5
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 6 (3)
Apáti Zsófia 1
Urbányi Sára 6 (2)
Landi Gabriella 3
Ökrös Alexandra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Lázár Evelin Eszter
Mendre Virág

27

(14)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 13:30

35

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
Orbán Laura
Barcza Kira 7
Kreutz Kitti 12 (4)
Szilágyi Veronika 4 (1)
Horák Hanna 4 (1)
Tóth Alexandra
Tótik Loretta
Futó Hella 1
Tóth Boglárka 2
Kondor Vivien
Szabó Anna 5 (2)
Porobic Zoé
Csarmasz Dominika
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Csáki Lilla 6 (2)
Józsa Anikó
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 7 (2)
Molnár Zsófia 2
Tekauer Gréta
Pénzes Evelin 2
Vajda Szonja 2

26

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Magyar Kupa 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2019. február 9. 18:00

29

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 4
Janurik Kinga
Reizinger Sára 1
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 3
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Kisvárdai KC
Aneta Benko 4
Tamires de Araújo 3
Marianna Rebičová
Milošević Tímea 1
Pásztor Bettina
Ana Tomković 4 (4)
Andrea Klikovac
Weronika Kordowiecka
Orbán Adrienn
Tamara Radojević 3
Isabel Guialo 1
Vesna Milanović-Litre 1
Marija Hakunova 2
Ana-Maria Dragut 2

21

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Négyes döntőben az ÉRD!
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor

Támogatóink