Eredmények

U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 12:00

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Barbara

Százhalombattai VUK SE

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 11:15

13

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Kóka KSK

12

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 09:45

23

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Százhalombattai VUK SE

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Barbara

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 09:00

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Ceglédi Kék Cápák SE

12

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás,
Leány U13 I. osztály Alsóház 3. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 18:00

20

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Tatabányai SC
3 (1)
2
1 (1)
1
9 (4)
1
1
1
1
ÉRD
1
7 (1)
3
1
4 (1)

16

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Czövek Gábor, Ékes Ádám
Leány U13 I. osztály Alsóház 4. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 13:00

19

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
1
4 (3)
4 (2)
1
9 (5)
Alba Fehérvár KC
1
3
2 (1)
6 (1)
4
2 (1)
1

19

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MADÁR Gabriella

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Alapi Ariel, Czövek Gábor
Leány Serdülő III. osztály 17. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 09:00

21

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
8 (5)
2
Apáti Zsófia 5
1
3
2
Szigetszentmiklós NKSE
2
8 (3)
9
1
1
2

23

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VÖRÖS Viktor

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
NB I női felnőtt 2017/2018 19. forduló
Időpont: 
2018. április 6. 18:00

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VIDA Gergő

2
5 (3)
1
5
1
1
4
2 (1)
ÉRD
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 1 (1)
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett 4
1
2 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 8 (1)
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea

24

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1300 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Ifjúsági III. osztály Közép 15. forduló
Időpont: 
2018. április 6. 17:00

19

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
RUDICS Zsuzsanna

Bácsalmási PVSE
8
1 (1)
3 (1)
6
1 (1)
ÉRD
1
10 (1)
3
2
Landi Gabriella
3
9
7
1

36

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kelebia Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Herceg Udo, Piller Tamás
Leány Serdülő I. osztály 18. forduló
Időpont: 
2018. április 5. 19:00

19

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
1
1
2 (1)
7 (4)
5 (1)
3
Alba Fehérvár KC
2
10 (2)
5
6
2
2
5
4 (1)
2 (2)
1

39

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 18. forduló
Időpont: 
2018. április 5. 17:00

27

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
4
7
7 (1)
6
Apáti Zsófia
2
1
Alba Fehérvár KC
5 (1)
3
2
2
5
3
1

21

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Ifjúsági III. osztály Közép 14. forduló
Időpont: 
2018. április 4. 17:00

32

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3
11 (1)
3
2
Landi Gabriella 1
4
8 (1)
Óbudai KSI SE
2
5
6 (2)
4
4 (2)
2

23

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
NÁDORI Attila

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
Magyar Kupa
Időpont: 
2018. április 1. 16:30

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
1
1
7 (6)
2
1
6
1
1
3
4
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 1
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 5
3
2
Katarina Krpež-Šlezák 6 (5)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

23

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Papp László Budapest Sportaréna
Nézőszám: 
7000 fő
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
Magyar Kupa elődöntő
Időpont: 
2018. március 31. 15:15

26

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző
Lars RASMUSSEN

Siófok KC
2 (1)
4 (1)
1 (1)
3
1
6
2
3 (1)
4
ÉRD
3
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 4 (1)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 5
3
2 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea

27

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Papp László Budapest Sportaréna
Nézőszám: 
5500 fő
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Leány U13 II. osztály Felsőház 6. forduló
Időpont: 
2018. március 25. 13:00

4

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
SPOLMIN Roberta

Ceglédi Kék Cápák SE
1
1
7 (2)
3
1
1
ÉRD
2 (1)
4
1
2
4 (4)
1
2
4 (1)

20

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gáspár Gergely, Csiha Andrea
Leány U13 II. osztály Felsőház 5. forduló
Időpont: 
2018. március 25. 10:00

23

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
5
3 (3)
3
2
3
2
1
3
1 (1)
Budaörs Handball
1
7 (4)
3
3
1
1
2
1

19

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gáspár Gergely, Csiha Andrea
Leány U13 I. osztály Alsóház 1. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 15:00

23

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OTTÓ Katalin

Váci NKSE
6 (4)
1
5
2
1
2
3
1
1
1
ÉRD
4
5
4 (1)
1
5 (1)
4

23

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Szent László Általános Iskola - Sportcsarnok
Játékvezetők: Pásztor Attila, Székely Zoltán
Leány U13 I. osztály Alsóház 2. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 12:00

17

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
1
3
2
1 (1)
1
1
8
Oxxo Energy Orosházi NKC
2
5 (2)
3
1
3
2
1

17

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
HARSÁNYI Viktor

Helyszín: 
Szent László Általános Iskola - Sportcsarnok
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Pest megye női felnőtt 18. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 11:00

37

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
1
3
11
9 (1)
3
2
2
Landi Gabriella
4
Budai Farkasok KK
2 (1)
1
4
4 (1)
3 (1)
2
4
3 (1)

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KAPUSI Levente

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Pest megye női ifjúsági 18. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 09:00

34

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
7
2
10 (3)
7 (1)
6
FSZSE
7
4
1
9
3 (1)
1

24

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
VARGA Edit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Leány Serdülő III. osztály 16. forduló
Időpont: 
2018. március 18. 15:00

9

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
LERNER Levente

5 (1)
3
1 (1)
ÉRD
4
1
10
1 (1)
3
Apáti Zsófia 10
4
1
3

37

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Játékvezetők: Bálint Barnabás, Sándor György
Bp. női I. osztály felnőtt 15. forduló
Időpont: 
2018. március 18. 10:00

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
2
3 (2)
3
9 (6)
1
KRSE
1
6 (2)
1
1
1
12 (1)

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TÓTH Szabolcs

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Báthori Dezső, Lamberg-Liszkay Melinda
Ifjúsági III. osztály Közép 13. forduló
Időpont: 
2018. március 16. 11:00

24

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
FIEDLER Erika

3
2
1
7 (2)
4
3
3
1
ÉRD
1
12 (2)
1
1
Landi Gabriella 1 (1)
3
3
2

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
NB I női felnőtt 2017/2018 18. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 19:00

31

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
1
9 (2)
3
12 (2)
3
1
2
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 6
1
1
Katarina Krpež-Šlezák 10 (4)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

26

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
4657 fő
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 17. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 18:00

37

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi Kohász KA
2
3
4
4 (1)
2
2
1
3
4 (2)
3 (2)
7
2
ÉRD
3
4
6 (1)
Apáti Zsófia 1

14

(6)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Leány Serdülő I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 16:00

33

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi Kohász KA
8
1
8
4
3 (1)
2 (1)
6
1
ÉRD
2
1
2 (1)
2
1
1
5 (1)

15

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

9

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

3
5 (2)
1
Farkasvár DSE
4
1
3 (1)
1

9

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HAJDUNÉ HEGYI Tímea

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,
NB I női felnőtt 2017/2018 17. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

22

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
4
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 1
2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett 2
5
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Siófok KC
3 (2)
1
2
6
2
1
5

20

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Lars RASMUSSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1650 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
U8 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:45

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

2
1
2
6
Ceglédi Kék Cápák SE
3
2
1

6

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Ildikó,
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:00

7

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

2
3
1
1
Kóka KSK
1
1
11 (1)

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,

Támogatóink