Eredmények

EHF Kupa 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2020. január 11. 17:00

25

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
PASCA Horatiu

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
DINCA Elena Nicoleta 7
PARASCHIV Magdalena Elena
PRISTAVITA Ioana Laura 4
TANC Maria
SAMANT Diana Anamaria
ZOQBI DE PAULA Darly
ARDEAN ELISEI Valentina Neli 1
NENEZIC Ljubica
DZIYANA Ilyina 2
RATIU Daniela Constantina 3
TETEAN Andreea Lucretia 2
VASILEUSKAYA Natallia 4
MOROIANU Andra Liviana 1
COSTA Mariana 1
INCULET Ana-Maria
ZEGREAN Bianca Adina
ÉRD
6
2
1
4
1
Király Réka
6
1
1
3

25

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Sala Polivalenta Hall
Hír: 
Fordulatos meccsen ikszelt Besztercén az ÉRD
Játékvezetők: Andrej Smailagic, Sandro Smailagic
K&H női kézilabda liga 2019/2020 12. forduló
Időpont: 
2020. január 8. 19:00

31

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Váci NKSE
4
4
6
2
10 (7)
2
3
ÉRD
5
3
3
5
2
Király Réka
1
8 (1)
2
5

34

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Video: 
2020-01-07T15:15:15
Hír: 
Négy év után nyert Vácon az ÉRD
Játékvezetők: Medve Róbert, Südi Péter
EHF Kupa 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2020. január 4. 18:00

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
1
2
2
7
Király Réka
6
1
1
4
Odense Håndbold
BÆKHØJ Suzanne Ninna Liessi 1
HAGMAN Nathalie
KYNDBOEL Freja Cohrt 5
BAKKERUD Ingvild Kristiansen 4
REINHARDT Althea Rebecca
6
LARSEN Kamilla Birkedal 1
HALD Sara Trier
JENSEN Trine Østergaard 5
OFFENDAL Nadia 1
JØRGENSEN Stine 1
HØJLUND Mie Enggrob 1
WESTER Tess
HEINDAHL Kathrine Brothmann 3

28

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Karen Brodsgaard

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2020-01-06T16:00:00
Hír: 
Óriási küzdelem a csoportkör nyitányán
Játékvezetők: Matan Lindenbaum, Dor Laron
K&H női kézilabda liga 2019/2020 11. forduló
Időpont: 
2019. december 29. 15:45

35

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
7 (2)
2 (1)
3
2
4
1
Király Réka 1
1
Landi Gabriella
4
2 (1)
5
3
Alba Fehérvár KC
3
7 (4)
4
3
1
1
1
3
1
1

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-12-31T14:45:45
Hír: 
Könnyedén verte a Fehérvárt az ÉRD
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 11. forduló
Időpont: 
2019. december 7. 16:00

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Heller Milán

EURONOVEX USE
Schvart Enikő
Jónás Alexandra 4
Szabó Kata
Bede Bernadett
Tutti Kata 3
Tar Zsófia 3
Fundák Annamária 6 (2)
Becséri Kitti 7
Tóth Zsófia 4
Farkas Szimonetta 4
Fehér Dominika
Mészáros Dorina 1
Szobodek Beáta
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 3
Baráth Blanka Vivien
1
Urbányi Kinga 3
Kóka Mariann 12 (2)
Cser Liza 1 (1)
Zimek Krisztina 1
Apáti Zsófia
Moncz Nikolett
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter
Mendre Virág 5 (3)
Pénzes Evelin
Droba Panna

28

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Sport és Tanuszoda Tápiószentmárton
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 10. forduló
Időpont: 
2019. december 1. 13:30

26

(14)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra 2
Halmi Panna
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 5
Cser Liza 4 (2)
Zimek Krisztina
Hauser Petra
Apáti Zsófia 1
Moncz Nikolett
Kiss Dorottya Zsófia 5
Mendre Virág 9 (8)
Pénzes Evelin
Droba Panna
Ceglédi Kék Cápák SE
Szegedi Brigitta
Dobos Renáta 1
Kökény Hanna Virág 7
Vuletic Suncica 5 (1)
Sowunmi Mária 1
Tóth Adrien 8 (2)
Torgyik Rita 6
Juhász Bernadett
Török Melinda 1
Peszeki Laura
Mód Klaudia
Kovács Alíz

29

(16)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Herceg Udo, Piller Tamás
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. november 24. 15:00

42

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Vecsés SE
Megyesi Orsolya
Minárovics Anita 2
Sebők Dóra 1
Ekker Rebeka 1
Faragó Evelyn Vivien 1
Horváth Vivien 4
Tóth Enikő
Gyebrovszki Zita 8
Gál Sinopa Anna 4
Kovács Kitti 4
Sinka-Halász Szabina 5
Czudor Alexandra 2 (2)
Vadócz Vanda
Halmos Nikoletta 4 (2)
Martinek Emőke 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Halmos Nikoletta 2
5
Urbányi Kinga 2
Kóka Mariann 3
Cser Liza 4 (4)
Zimek Krisztina 2
Hauser Petra 3
Apáti Zsófia 2
Moncz Nikolett
Kiss Dorottya Zsófia 1
Mendre Virág 1

25

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rigó Szabolcs, Rizinger András
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. november 17. 10:00

32

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Halmi Panna
7
Urbányi Kinga 2
Kóka Mariann 3
Cser Liza
Hauser Petra 3
Zimek Krisztina 1
Urbányi Sára 7
Moncz Nikolett
Benedek Bianka
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter
Mendre Virág 5 (4)
Pénzes Evelin
VSK Tököl
Diószegi Diána
Szajkó Kinga
Panczák Petra
Takács Nikolett 1
Balla Anita 8 (1)
Marosi Rita 8 (1)
Molnár Sára Melinda
Rozgics Klaudia
Böjtös Andrea 3
Mátrai Nóra 3 (1)
Takács Kitti 10 (1)
Tóth Szabina
Viszlai Réka

33

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyulai Ákos, Urszuly Dávid
EHF Kupa 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. november 15. 16:30

30

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Denis Saifulin

HC Kuban Krasnodar
Alexandra Davidenko
Diana Golub 5
Julia Gariaeva 2
Valeriia Baranik 3
Ekaterina Matlashova 1
Valentina Vernigorova 1
Anastasiia Listopad
Milana Rzaeva 2
Mariia Dudina 3
Ekaterina Barkalova 3
Ekaterina Levchina
Anastasia Karaseva
Yaroslava Frolova 8
Tatiana Zakharova 2
Victoriia Kalinina
Victoria Samarskaya
ÉRD
4
3
2
6
Király Réka
6
1
2
1

25

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Basket Hall
Video: 
2019-11-13T17:30:30
Hír: 
Alaposan megizzadt, de csoportkörbe jutott az ÉRD!
Játékvezetők: Vanja Antic, Jelena Jakovljevic
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 7. forduló
Időpont: 
2019. november 10. 17:30

32

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra
Ökrös Alexandra
4
Urbányi Kinga 1
Kóka Mariann 10
Cser Liza
Hauser Petra
Urbányi Sára 8 (1)
Moncz Nikolett
Benedek Bianka
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 1
Mendre Virág 6 (5)
Zimek Krisztina
Inárcs-Örkény KC
Egeresi Zsuzsanna 2
Hermann Barbara 7 (2)
Jámbor-Herceg Réka 9 (2)
Kisjuhász Petra 1
Sebők Barbara 1
Kiss Barbara
Wágner Virág 2
Zsigmund Emese
Hideg Mariann 4
Pintér Krisztina
Sztancsik Anett Beáta
Sánta Barbara 1

27

(10)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenis Alexandra, Rosenberger Rita
EHF Kupa 2019/2020
Időpont: 
2019. november 10. 15:00

39

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
8
6
3
8
2
5
Kiss Dorottya Zsófia
4
HC Kuban Krasnodar
Alexandra Davidenko 1
Diana Golub 3
Julia Gariaeva 5
Valeriia Baranik
Ekaterina Matlashova 2
Valentina Veringorova 1
Anastasiia Listopad
Antonina Skorobogatchenko 5
Mariia Dudina 4
Ekaterina Barkalova
Ekaterina Levchina 2
Yaroslava Frolova 9
Victoriia Kalinina
Victoria Samarskaya

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Denis Saifulin

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-11-10T18:15:15
Hír: 
Hétgólos előnnyel utazik a visszavágóra az ÉRD
Játékvezetők: Davor LONCAR (CRO), Zoran LONCAR (CRO)
K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. november 3. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
BAKÓ Botond

Kisvárda Master Good SE
3
1
3
6 (2)
2
2
6
4
ÉRD
4 (1)
4 (2)
3
5
1
5
Király Réka
Landi Gabriella
1
2
4

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
Video: 
2019-11-01T11:30:15
Hír: 
Jó hajrával nyert Kisvárdán az ÉRD
Játékvezetők: Hantos Dorina, Rózsahegyi Brigitta
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 26. 18:00

38

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

ÉRD
4
2 (1)
2
2
3
7
Király Réka 1
1
Landi Gabriella
4
3 (1)
3
7
Szombathelyi KKA
4
1
2
7
4
2
1

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
MAROSÁN György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-28T17:00:15
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 6. forduló
Időpont: 
2019. október 26. 18:00

28

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Krámer Aladárné

Óbudai KSI SE
Tóth Renáta
Miklós Klaudia
Golda Kata 2
Matirkó Melitta
Baló Vera 1
Percze Dzsenifer 7 (1)
Schvajda Sára 5 (1)
Varga Anita
Kovács Viktória
Földesi Júlia 2
Garancz Petra Dorina 9 (1)
Kovács Petra 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 1
Ökrös Alexandra
Urbányi Kinga 1
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina 1
Urbányi Sára 13 (5)
Apáti Zsófia
Moncz Nikolett
Benedek Bianka 1
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág 2 (2)
Pénzes Evelin
Droba Panna

29

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kerék utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Acsai László, Babity Máté
K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. október 20. 18:00

50

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
12 (1)
5 (2)
5
2
3
3
4
1
4 (2)
Kiss Dorottya Zsófia
5
6
Boglári Akadémia-SZISE
2
3
2
2 (1)
1
3
1
1 (1)
7 (1)
1

23

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/3

Vezetőedző
Vojkovics Gyula

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-19T12:30:45
Hír: 
Iskolamunka, átrohant az ÉRD a Szent Istvánon
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
K&H női kézilabda liga 2019/2020 7. forduló
Időpont: 
2019. október 16. 20:00

39

(22)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
3
1
10
6 (1)
8
3
1
1
2
2
2
ÉRD
4 (2)
3
1
4
1
1
3
Kiss Dorottya Zsófia
4
7

28

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Hír: 
Az ÉRD ellen is igazolta a papírformát a Győr
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 4. forduló
Időpont: 
2019. október 12. 18:00

26

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
Polgár Kinga 1
Szijártó Helga 1
Bacsa Flóra Bernadett
Csóka Eszter 3
Gyömörey Viktória 3
Hegedűs Lilla
Lázár Evelin
Molnár Noémi
Nonn Dorottya 7 (4)
Orján Viktória 3 (1)
Rácz Alma Andrea 3
Ragó Rebeka
Somlai Rita 4
Matheisz Renáta Noémi 1
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 1
Ökrös Alexandra 1 (1)
Horváth Sára
Urbányi Kinga 3
Kóka Mariann 3
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra 1
Urbányi Sára 7 (2)
Benedek Bianka 1
Kiss Dorottya Zsófia 7
Kovács Eszter 3
Mendre Virág 8 (6)
Pénzes Evelin

36

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 11/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Játékvezetők: Majoros Eszter, Nagy Petra
K&H női kézilabda liga 2019/2020 6. forduló
Időpont: 
2019. október 9. 18:00

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
5 (3)
1
2
1
3
4 (1)
1
Kiss Dorottya Zsófia
1
6
DVSC-SCHAEFFLER
4
1
1
2
1
5 (3)
3
6
3
1
3 (1)
3

33

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-08T12:30:00
Hír: 
Nem bírt a Debrecennel az ÉRD
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 5. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
7 (2)
2 (1)
3
1
1
Landi Gabriella
5 (1)
1
3
4
Siófok KC
2
2
3
1
5 (2)
3
4
1

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
Moen Tor Odvar

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-04T13:45:30
Hír: 
Nagy rangadón remek játékkal nyert az ÉRD
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 3. forduló
Időpont: 
2019. október 2. 18:15

29

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra 2
Ökrös Alexandra
3
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 1
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra 3
Urbányi Sára 3 (2)
Apáti Zsófia 3
Kiss Dorottya Zsófia 6
Mendre Virág 7 (6)
Pénzes Evelin
Droba Panna
GBB ZRT Kecskemét U22
Radva Erzsébet 3
Konfár Renáta
Krenner Fanni 9 (4)
Nagy Enikő
Nagy Hanna
Árvai Laura 2
Szabó Viktória 6
Kárász Nikolett
Pécsi Lili
Juhász Dalma 1
Tasnádi Petra
Németh Zsófia
Megyesi Milla 2

23

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Mátrai Péter György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Tóth Tamás
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 5. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 29. 14:00

16

(8)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Baráth Blanka Vivien
Almási Anna Dóra
Ökrös Alexandra
1
Urbányi Kinga 1
Kóka Mariann 4
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra
Urbányi Sára 5 (2)
Apáti Zsófia
Benedek Bianka
Kiss Dorottya Zsófia 1
Mendre Virág 2 (1)
Pénzes Evelin
Vajda Szonja 1
Csepel DSE
Kanyik Boroka 3 (2)
Pártos Orsolya 3
Pallagi Luca 2
Gellérfi Éva 1
Varga Lilla 1
Kaffka Eszter
Lipovics Gabriella
Huszár Dóra 2
Kajdácsi Kinga 2
Molnár-Gábor Dalma 2
Édes Boglárka 1
Szabó Réka 5
Szalai Kyra 2
Szentkeressy-Kovács Renáta 3
Kerner Tünde 3

30

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
VARGA Márta

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Dáné Rita, Gyimesi Metta
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 22. 11:30

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
Merő Dóra
Kiss Melinda
Lízer Melinda 2
Kaufmann Dóra 2
Rubint Alexandra
Ötvös Réka 3
Rausch Krisztina 7
Urfi Dorottya 3 (1)
Balázs Barbara
Horváth Dóra 1
Potondi Diánna 9
Palicska Liza
Marlyin Bernadett 1
Friedman Luca 3 (1)
Csiki Janka 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 3
Ökrös Alexandra
2
Horváth Sára
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina
Hauser Petra 4
Urbányi Sára 3
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter
Mendre Virág 6 (5)
Droba Panna 2
Vajda Szonja

30

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Szekeres László
K&H női kézilabda liga 2019/2020 4. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 20. 18:30

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Motherson-Mosonmagyaróvár
1
3
2
6 (3)
1
4
5 (2)
ÉRD
2
1
1
2
3
Király Réka
7 (2)
1
3
9

29

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Video: 
2019-09-18T20:45:45
Hír: 
Végig vezetve nyert Óváron az ÉRD
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
K&H női kézilabda liga 2019/2020 3. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 14. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5 (1)
4 (1)
2
1
4
1
Király Réka
2
Landi Gabriella
6
5
2
4
MTK Budapest
7 (4)
3
1
3
1
1
2
1
1
1
3

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-09-14T21:45:45
Hír: 
Könnyedén verte az MTK-t az ÉRD
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 10. 18:30

20

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra
Ökrös Alexandra
1
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina 1
Hauser Petra 1
Urbányi Sára 4 (1)
Apáti Zsófia 2
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág
Pénzes Evelin
Droba Panna 1
Gárdony-Pázmánd NKSE
Magyar Nikolett
Knauer Csenge Anita
Juhász Adél
Győrffy Réka 2
Blazsek Alexandra Tímea 2
Szűcs Noémi 4
Ágoston Nóra 3
Piazza Dóra Szimonetta 2
Domak Kata
Bernáth Réka
Sárvári Krisztina 1
Kuczi Dorina 1
Horpácsi-Szabó Blanka
Tihanyi Anna 1 (1)
Sztoics Noémi 11 (6)

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Hársfalvi Zsófia, Mórocz Réka
K&H női kézilabda liga 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 7. 18:00

25

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
3
1
2
7
1
7 (5)
1
3
ÉRD
4 (3)
2 (1)
1
3
1
1
Király Réka
Landi Gabriella
3
6
2
3

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Kemény meccset nyert az ÉRD
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
K&H női kézilabda liga 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2019. augusztus 31. 17:30

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
6 (2)
4 (2)
1
1
6
Király Réka
Landi Gabriella
1 (1)
2
1
6
FTC-Rail Cargo Hungaria
1
1
1
1
4
1
8 (1)
10
4

31

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Hír: 
Nagyot küzdött, de nem bírt a Fradival az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
NB II női felnőtt dél 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 14:00

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
5 (2)
1
4 (2)
4 (1)
1
3
ÉRD
1
10 (3)
1
Landi Gabriella 3
2 (1)
Apáti Zsófia 4
5

26

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
200 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 12:00

41

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
9 (2)
10 (1)
10 (1)
5
1
3
2
3
6 (4)
3 (1)
5
2
3
1
2

27

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
NB I női felnőtt 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 18. 18:00

32

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
2
1
5 (1)
1
2
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
3
Landi Gabriella
3
1
3
ÉRD
2
4 (1)
3
4 (3)
2
1
1

24

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Negyedik az ÉRD, Krpezs a gólkirálynő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika

Támogatóink