Eredmények

Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 24. 17:00

36

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

7 (1)
1
1
3
6
1
8 (3)
4 (2)
5
Szeghalmi NKC
8 (3)
2
10
2
2
2
3
11 (2)

40

(22)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
ZSADÁNYI Sándor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Kékesi Krisztina
NB II női felnőtt dél 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 22. 19:30

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1 (1)
1
9 (2)
Landi Gabriella 4
3
3
3
Apáti Zsófia 1
3
TFSE
7
4 (3)
7
4
2
3
3
2

32

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Jézsó Tamás, Tor Tamás
EHF Kupa 2018/2019 3. selejtezőkör 2. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 18:00

32

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Arne SENSTAD

Storhamar Håndball Elite
4
7 (1)
4
6
8 (3)
3
ÉRD
5
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 6 (4)
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

27

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Boligpartner Arena
Nézőszám: 
1403 fő
Játékvezetők: Andreas Capoccia, Beat Jucker
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 15:15

46

(21)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
HORNYÁK Lajos

NKK Balmazújváros
5
6
5
12 (2)
5
4
2
6
1
4 (3)
5
1
2
1
2
2
2
2
2

23

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Somorjai László Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Barta Nikolett Barbara, Kovács Sarolta Hanna
NB II női felnőtt dél 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 18. 14:00

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/10

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

5 (4)
3
2 (1)
3 (1)
2
5 (4)
7
1
ÉRD
1
2
5
5
4 (3)
Apáti Zsófia 2
1
1

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
GRIDNYEVA Szvetlana

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 16. 18:00

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
9 (4)
3
2
4
4
3
2
2
2
Budaörs Handball
2 (1)
8 (2)
2
2
5 (1)
1 (1)
1
1
1

23

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. november 15. 16:30

18

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

3
3
2
1
4 (2)
1
2
1
1
Százhalombattai VUK SE
10
10 (2)
3
4 (1)
4

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
PÁPAY Ágnes

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Mestyán Gitta, Rózsahegyi Brigitta
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 14. 18:00

35

(25)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5
Landi Gabriella 9 (2)
5
2
3
5
Apáti Zsófia
4
Budaörs Handball
7
8 (2)
2
2
1
2
3
2
1
1
1

30

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PINIZSI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Ihász Ajtony, Szántó Tamás
Magyar Kupa 2018/2019 4. forduló. forduló
Időpont: 
2018. november 13. 18:00

27

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
dr. Gávai Szonja 1
Simon Armilla
Szabó Laura 1
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 8 (4)
Jovana Kovačević 1
Markéta Jeřábková 7 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea
DVSC-SCHAEFFLER
1
1
1
1
1
6 (1)
9 (5)
2
4

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
Pål Oldrup JENSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1000 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
EHF Kupa 2018/2019 3. selejtezőkör 1. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2018. november 10. 18:00

29

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja 1
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 5
Janurik Kinga
Kiss Nikolett
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Storhamar Håndball Elite
1
7
2
1
3
9 (1)
1
4

28

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Arne SENSTAD

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Győzelemmel kezdtünk az EHF Kupában
Játékvezetők: Pınar Ünlü Hatipoğlu, Mehtap Şimşek
NB II női felnőtt dél 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 10. 18:00

25

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ANTAL Norbert

Gyömrő VSK
5
1
5 (3)
2
6
2
1
3
ÉRD
2
1
2
6
1
3 (2)
4
Apáti Zsófia 2
1

22

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Ignácz Ilona Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Benke Sándor, Dancsó József
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 7. 17:30

36

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
PAPP Mihály

Hódmezővásárhelyi LKC
1 (1)
2
1 (1)
5 (1)
2
3
1
8
7
3 (1)
1
2
5 (2)
4
1
1
2
5
5 (3)
3

26

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Balogh Imsi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Elhardt Edina, Fazekas Zsuzsanna
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. november 7. 17:00

28

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

6 (1)
5
1 (1)
8 (1)
2
1
4
1
3
4
1
2
7 (2)
3
2
2

24

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Tóth Tamás
NB I női felnőtt 2018/2019 9. forduló
Időpont: 
2018. november 6. 18:00

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
dr. Gávai Szonja 2
Simon Armilla 1
Szabó Laura 4 (2)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 9 (2)
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie 1
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Budaörs Handball
2
5
5
1
4
1
1
3 (2)

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NEUKUM Tamás

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
500 fő
Hír: 
Magabiztos győzelem a Budaörs ellen
Játékvezetők: Fekete Tamás, Tóth Dávid
NB I női felnőtt 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 18:00

40

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
2
2
5
7
3 (2)
7 (2)
3
4 (1)
3
4
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 3
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Jovana Kovačević 4
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

27

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
4713 fő
Hír: 
Alulmaradtunk a bajnok otthonában
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 16:00

51

(27)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Győri Audi ETO KC
4
8 (2)
3
6
4
3
1
2
8
4
2
6
ÉRD
1
5
3
Landi Gabriella 6 (2)
5
2
2 (1)
3

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 14:00

30

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
4
2
6
3
1
1
1
1
2
7 (1)
2
ÉRD
1
1
3 (1)
3 (3)
3 (1)
1
1
2

15

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
NB II női felnőtt dél 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 12:00

20

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3 (2)
Apáti Zsófia
3
1
2
Landi Gabriella 1
3
3
4 (3)
Vecsés SE
4
7
5 (2)
1 (1)
1
2
5
1
5
1

32

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 10:00

30

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

4 (1)
1
2
4
1
2
5
1
7 (4)
3
Mikolik Sport School
5
3
1
10 (2)
7
3

29

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
NB I női felnőtt 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 18:00

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Kiss Nikolett 9
Katarina Krpež-Šlezák 9 (2)
Jovana Kovačević 1
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
Alba Fehérvár KC
1
3
3
1
13 (8)
3
2

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1200 fő
Hír: 
Magabiztos győzelem a Fehérvár ellen
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 15:30

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
1
3 (1)
1
2
1
4
1 (1)
Alba Fehérvár KC
1 (1)
3
1
3
3
2
4
1
5
1

24

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 13:30

26

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3 (1)
Landi Gabriella 9 (1)
6
1
3
Apáti Zsófia
3
Alba Fehérvár KC
1 (1)
6
2
7
2
3
1

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 21. 12:45

39

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Eszterházy SC
1
2
5 (3)
3
7 (1)
1
3
2
1
3 (1)
4 (1)
3
4
1
2
2
2
4
13 (10)
3
2

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Orosz Gábor, Somodi Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 20. 12:00

19

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
HAMAR Zoltán

Dabas KC VSE
1
4
4 (2)
1
1
4 (2)
4 (1)
ÉRD
2
1
4
Apáti Zsófia 3 (1)
4
1
6 (3)

21

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
OBO Aréna Dabas
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Parádi Róbert, Ujhelyi Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 18:00

18

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KISS Zsanett

Pénzügyőr SE
1
1
2
7
4
3
ÉRD
4 (1)
4
5 (1)
1
1
3

18

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Mészáros Bálint, Oláh Bence
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 17:00

23

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

TFSE
1
3
1
5
5
2
2
4
Baráth Blanka
ÉRD
6 (1)
3
1
8 (4)
Apáti Zsófia 2
4
1

25

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Nézőszám: 
25 fő
Játékvezetők: Bacs József, Váltó Ádám
NB I női felnőtt 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 17. 18:00

30

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Békéscsabai Előre NKSE
5
1
8
2
2
10 (4)
2
ÉRD
dr. Gávai Szonja 5
Simon Armilla
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 7 (3)
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1
Tóth Gabriella 5 (1)
Julie Foggea

30

(17)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
900 fő
Hír: 
Szoros meccsen játszottunk döntetlent Békéscsabán
Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 16. 17:30

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
GYÖRGYÖVICS Szilvia

Alsónémedi SE
3
8 (2)
7
4
1
2
4
5
5 (3)
1
4 (1)
1
3
1
1
1
1
1
4

28

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Széchenyi István Általános Iskola
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Tóth Tamás
NB II női felnőtt dél 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 16:00

25

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Apáti Zsófia 5 (2)
3
3 (3)
5
1
8
Ceglédi Kék Cápák SE
2
1
2
2 (1)
3 (1)
2
3 (1)
4 (1)

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 14:00

25

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

5 (4)
3
1
2
2
1
2
5
1
1
7 (1)
4
7 (2)
1
9
5

33

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián

Támogatóink