Eredmények

U10 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 12:15

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KACSÓNÉ OTTÓ Ágnes

Váci NKSE
1
1
9
2
5
ÉRD
1 (1)
1
2
2

6

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Soós Kristóf
Leány Serdülő III. osztály 21. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 10:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
8 (1)
1
2
Apáti Zsófia 9
1
7
3 (2)
Budaörs Handball
5
4 (1)
1 (1)
2
3
2 (1)
1 (1)

18

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző
NAGY Zsuzsanna

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
U10 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 10:00

10

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
3
2
1
2
1
1
Budaörs Handball
9 (1)
1
1
4

15

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szonderik László, Pellet Dávid Philippe
NB I női felnőtt 2017/2018 24. forduló
Időpont: 
2018. május 4. 18:00

23

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 2
1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Kiss Nikolett 3
4
1
Katarina Krpež-Šlezák 7 (3)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Váci NKSE
6
2
2
1
10 (10)
1
2

24

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 10/10

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Bp. női I. osztály felnőtt 19. forduló
Időpont: 
2018. május 2. 13:42

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
1
2
3
13 (6)
1 (1)
1
1
FSZSE
2
2
2
1
4 (4)
5
4

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAGYARI Emilné

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Espár Lajos, Pék György
NB I női felnőtt 2017/2018 23. forduló
Időpont: 
2018. április 29. 17:00

22

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAROSÁN György

Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
1
1
1
2
1
2
2
3
4 (3)
5
ÉRD
1
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura 2 (1)
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 5
1 (1)
Kiss Nikolett 3
3
1
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Messzi István Sportcsarnok
Nézőszám: 
500 fő
Játékvezetők: Asztalos Bence, Bárkányi Gábor
Leány Serdülő III. osztály 20. forduló
Időpont: 
2018. április 29. 11:00

4

(1)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
PAVELEKNÉ KOVÁCS Judit

2
1
1
ÉRD
1
1
10 (3)
1
Apáti Zsófia 8
2
1

24

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kurkó György, Nerhaft Bence
Pest megye női ifjúsági 20. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 14:30

22

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Csömöri KSK
6
4
1
11 (2)
ÉRD
5
1
7
7
15
2
3

40

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Ináncsi László, Kotán Miklós
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 5. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 13:00

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
2
4 (3)
3
2
2 (1)
3
7 (1)
6
2
1
6 (3)
6
3
3

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BOTTKA Attila

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Némethné Killer Zsanett, Pavelekné Kovács Judit
Leány U13 II. osztály Felsőház 8. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 12:00

16

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
5
1
3
2 (1)
1
Dabas KC VSE
3
2
1
2
2
6 (1)
1

17

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
LEPSÉNYI Sándor

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter, Kuncz Márk
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 6. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 11:00

22

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
1
1
5 (1)
1
2
4
8 (2)
Váci NKSE
4 (2)
1
3 (1)
4
5
1
2
1

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OTTÓ Katalin

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Némethné Killer Zsanett, Pergel Katalin
Leány U13 II. osztály Felsőház 7. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 10:00

30

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
5
1 (1)
4
3
4
4
3
1
1
2
2
Inárcs-Örkény KC
1
5
1
1
1
1
3
1

14

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KISS László

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kuncz Márk, Nász Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 22. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 18:00

31

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
dr. Gávai Szonja 2
Szabó Laura
1
Janurik Kinga 1
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett 5
3
1
Katarina Krpež-Šlezák 12 (3)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Kisvárda Master Good SE
3 (1)
1
3
4 (2)
4
2
6 (2)
2

25

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Vlatko ĐONOVIĆ

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 21. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 15:30

21

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
9 (3)
6
2
1
3 (1)
Apáti Zsófia
NEKA
5
12 (4)
2
1
5
2
5
3
1
3

39

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SITI Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Leány Serdülő I. osztály 21. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 13:30

18

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
4
1
8 (3)
2
3 (2)
NEKA
2
4
3 (1)
6 (1)
1
2 (1)
3
1
1
4
4

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SITI Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Ifjúsági III. osztály Közép 17. forduló
Időpont: 
2018. április 24. 17:00

47

(23)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
2
5
12 (1)
7
3
Landi Gabriella 3 (2)
5
6
3
Kiskunhalas UKSC
2
1
3
3
2
3 (2)
5
2
2

23

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KATKÓ Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
U10 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 22. 17:00

16

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
BÉCZI János

7
2
1
4
2 (1)
ÉRD
1
4
1
3

9

(4)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mestyán Gitta, Matus Adrienn
U10 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 22. 14:45

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
5 (1)
2
1
Aranyszarvas SE
1
1
9
1
5
4
7

28

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Fruzsina, Rubint Alexandra
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 20. forduló
Időpont: 
2018. április 22. 11:00

26

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
3
2
7
12 (2)
1
Apáti Zsófia
1
2
3
5 (1)
1
2
4
4
2
2
1

26

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KISS Szilárd

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Bodó Zsuzsanna, Gál Zsuzsanna
Pest megye női ifjúsági 19. forduló
Időpont: 
2018. április 22. 09:00

24

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
8 (5)
3
8
1
Dunavarsányi TE
6
4
1
3
4 (1)
1
2

21

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
CSENKI Balázs

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Pauló Tamás, Tímár Péter
Pest megye női felnőtt 20. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 17:00

34

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
2
2
15
2
2
1
1
Landi Gabriella 2 (1)
4
1
2
Hatvani KSZSE
5
8 (2)
7 (1)
1

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
BÁRÁNY Zsolt

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
NB I női felnőtt 2017/2018 21. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 15:00

32

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
5
6 (3)
1
1
5
3
3
3
4
1
ÉRD
dr. Gávai Szonja 1
Szabó Laura 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 3
2
2
Katarina Krpež-Šlezák 3 (3)
1
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea

15

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
Ifjúsági III. osztály Közép 16. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 14:00

36

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
1
7
7 (1)
1
Landi Gabriella 1
9
4
4 (1)
Kecel KC
1
3
4
5 (3)
4

17

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Leány Serdülő I. osztály 20. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 12:00

23

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
2
5
4 (2)
6
2
4 (1)
KSI Kézilabda Akadémia
1
5 (1)
3
2
6
4
1
1 (1)
2
2

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MATUZ István

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Ihász Ajtony, Szántó Tamás
Leány Serdülő III. osztály 19. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 10:00

27

(11)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
9 (3)
3
Apáti Zsófia 2
5
5
1 (1)
2
Vecsés SE
5
1
10 (5)
2
1 (1)
5
2

26

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
BARTUS Judit

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
U11 Gyermekbajnokság 11. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 14:00

10

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
STRICZKI Regina

Gyömrő VSK
9 (2)
1
ÉRD
7
3
2
2

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Krisztián, Forgács Mária
Pest megye női felnőtt 19. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 11:30

28

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
BÁRÁNY Zsolt

Hatvani KSZSE
4
4
1
8 (5)
1
7 (2)
3
ÉRD
3
2
20 (2)
3
6 (1)

34

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hatvani Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
U11 Gyermekbajnokság 11. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 09:00

22

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
4
1
14 (2)
1
2 (1)
2 (1)
2
2
1
3 (2)
2

12

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HEVESI László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Mestyán Gitta
NB I női felnőtt 2017/2018 20. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 18:00

28

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
dr. Gávai Szonja
Szabó Laura 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
Kiss Nikolett 4
4
1
Katarina Krpež-Šlezák 9 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Dunaújvárosi Kohász KA
4
7
2
1
1
2
5
2
3

27

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
GYÖRGY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1680 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Bp. női I. osztály felnőtt 18. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 17:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
VIZI János

Gázművek MTE NKE
5
1
6
1
1
2
4
4
ÉRD
2
4
9 (5)
5 (1)
1

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Demeter Éva, Solti Katalin

Támogatóink