Eredmények

NB I női felnőtt 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 18:00

40

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
Jana Knedlíková 2
Afentaler Sára 2
Varga Emőke
Kari Brattset 5
Anne Mette Hansen 7
Amandine Leynaud
Görbicz Anita 3 (2)
Pál Tamara
Stine Bredal Oftedal 7 (2)
Eduarda Amorim
Veronica Kristiansen 3
Nycke Groot 4 (1)
Fodor Csenge 3
Bódi Bernadett 4
Puhalák Szidónia
Kiss Éva
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 3
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Jovana Kovačević 4
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

27

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
4713 fő
Hír: 
Alulmaradtunk a bajnok otthonában
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 16:00

51

(27)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Győri Audi ETO KC
Németh Zsuzsanna
Gerháth Kincső 4
Farkas Johanna 8 (2)
Németh Petra 3
Kürthi Laura 6
Kellermann Dóra 4
Andróczki Flóra 3
Lengyel Eszter 1
Somogyi Liza
Szabó Dorina 2
Világos Diána 8
Tóth Nikolett
Szilovics Fanni 4
Ács Bianka 2
Lancz Barbora 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna 1
Halmi Panna
Csáki Lilla
Kertész Ramóna 5
Király Réka 3
Landi Gabriella 6 (2)
Kóka Mariann 5
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 2
Urbányi Sára 2 (1)
Ökrös Alexandra
Kiss Dorottya Zsófia 3
Mendre Virág
Lázár Evelin Eszter

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 8. forduló
Időpont: 
2018. október 31. 14:00

30

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
Holczinger Petra
Varga Emília 4
Benczik Liza 2
Takács Noémi 6
Farkas Eszter
Mestyán Nóra
Farkas Júlia
Varga Virág 3
Sztankovics Kyra 1
Mónus Dóra 1
1
Moharos Andrea Dorina 1
Győri Viktória 2
Gerencsér Fanni
Korpáczy Kamilla 7 (1)
Torma Borbála 2
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Bukovics Barbara 1
Csáki Lilla 3 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia
Kovács Eszter 3 (3)
Mendre Virág 3 (1)
Molnár Zsófia 1
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 2

15

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel
NB II női felnőtt dél 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 12:00

20

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Lázár Evelin Eszter
Kiss Dorottya Zsófia
Ökrös Alexandra
Urbányi Sára 3 (2)
Apáti Zsófia
Kovács Barbara 3
Zimek Krisztina 1
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella 1
Kertész Ramóna 3
Reizinger Sára 3
Csáki Lilla 4 (3)
Droba Panna
Mendre Virág
Vecsés SE
Tóth Enikő
Vitáris-Szabó Vivien
Sebők Dóra 4
Doszpod Réka 7
Pasqualetti Laura 5 (2)
Simkó Dominika
Tóth Tímea 1 (1)
Kovács Kitti 1
Major Hanna
Martinek Emőke 2
Halmos Nikolett Viktória 5
Simkó Anita 1
Haris Zsuzsa
Dukai Anett
Pomozi Nikolett 5
Czudor Alexandra 1

32

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 28. 10:00

30

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 4 (1)
Bukovics Barbara 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Horváth Henriett 4
Pintér Petra 1
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 5
Almási Anna Dóra
Pap Viktória
Kovács Eszter 1
Molnár Zsófia 7 (4)
Pénzes Evelin 3
Vajda Szonja
Mikolik Sport School
Végh Hanna Andrea
Farkas Bettina 5
Bugyáki Csenge Hanna 3
Szlovák Léna
Lovass Orsolya Gabriella 1
Antal Noémi
Berczik Sára 10 (2)
Csák Dorottya Csenge
Egyházy Hanna 7
Németh-Trocado Francisca
Szatmári Dóra 3
Hajnácki Babett
Vákár Laura Bella

29

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Attila

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gácsig Dániel, Tóth József
NB I női felnőtt 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 18:00

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 9
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 9 (2)
Jovana Kovačević 1
Markéta Jeřábková 1
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
Alba Fehérvár KC
Vajk Eszter
Májer Krisztina
Jana Zsilinszkajtye 1
Claudine Mendy 3
Olga Gorsenyina 3
Pelczéder Orsolya 1
Utasi Linda
Tornóczky Sára
Mistina Kitty
Boldizsár Bianka
Alexandra do Nascimento 13 (8)
Sztankovics Réka
Temes Bernadett 3
Györkös Rebeka
Szarka Adrienn
Rózsás Josephine 2

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
DELI Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1200 fő
Hír: 
Magabiztos győzelem a Fehérvár ellen
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 15:30

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 3
Bukovics Barbara 1
Csáki Lilla 3 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 1
Mendre Virág 4
Molnár Zsófia 1 (1)
Pénzes Evelin
Vajda Szonja
Mihály Beatrix
Alba Fehérvár KC
Zölei Réka
Sulyok Réka 1 (1)
Tolnai Laura 3
Mandel Hanna 1
Páncsics Laura
Ádám Gréta 3
Lőrinc Panna 3
Kajdi Kinga 2
Gyugyi Gréta 4
Kajdi Ilona
Szabó Eszter 1
Pethő Virág 5
Cseke Anna 1

24

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 7. forduló
Időpont: 
2018. október 27. 13:30

26

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Halmi Panna
Csáki Lilla 1
Király Réka 3 (1)
Landi Gabriella 9 (1)
Kóka Mariann 6
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára 3
Apáti Zsófia
Nagy Nikolett
Kiss Dorottya Zsófia 3
Mendre Virág
Lázár Evelin Eszter
Kertész Ramóna
Alba Fehérvár KC
Vajk Eszter
Mandel Maja
Gajdóczi Barbara
Pethő Virág
Dömötör Virág 1 (1)
Cseke Anna 6
Klima Dominika
Gyöpös Szabina 2
Hargitai Dorottya 7
Füzes Angelika
Kiss Virág 2
Dubán Nikolett 3
Utasi Linda 1
Besszer Borbála

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Sándor György, Szabó Balázs
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 21. 12:45

39

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Eszterházy SC
Barabás Roxána 1
Nagy-György Hanna 2
Fodor Laura
Kopka Réka
Kurucz Aida 5 (3)
Nagy Eszter 3
Dohány Vanda 7 (1)
Koós Réka 1
Kovács Dóra 3
Csomós Anna Judit 2
Király Lili Dóra 1
Koczka Lili 3 (1)
Bárdos Anna
Romány Kinga 4 (1)
Barta Adelinda Vanda 3
Krinszki Gréta Nelli 4
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Bukovics Barbara 2
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 2
Kovács Eszter 4
Molnár Zsófia 13 (10)
Pénzes Evelin 3
Vajda Szonja 2

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Eszterházy Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Orosz Gábor, Somodi Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 20. 12:00

19

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
HAMAR Zoltán

Dabas KC VSE
Rumó Klaudia
Benus Tímea
Staskó Julianna
Bánszki Adrienn
Bukodi Veronika
Horváth Alexandra 1
Csajbók Krisztina 4
Farkas Kitti
Balogh Bettina 4 (2)
Perák Csenge
Vásáreczki Bianka 1
Veres Anna
Hering Veronika
Furi Rózsa 1
Bán Rea Zsófia 4 (2)
Vig Laura 4 (1)
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna
Halmi Panna
Csáki Lilla 2
Kóka Mariann 1
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 4
Apáti Zsófia 3 (1)
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág 1
Lázár Evelin Eszter
Reizinger Sára 6 (3)

21

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
OBO Aréna Dabas
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Parádi Róbert, Ujhelyi Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 18:00

18

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KISS Zsanett

Pénzügyőr SE
Kozma Réka 1
Kulisics Panna
Miklós Marietta 1
Vulczer Laura Anna
Pócsik Anna
Paulik Tünde
Horváth Renáta
Gyovai Lili
Csordás Dóra
Bari Csenge 2
Molnár Virág 7
Wentzel Réka
Magyar Zsófia 4
Kerekes Petra
Béry Dorina Beatrix
Urbányi Kinga 3
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 4 (1)
Bukovics Barbara
Csáki Lilla
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 5 (1)
Molnár Zsófia 1
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja
Kiss Dorottya Zsófia 3

18

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Mészáros Bálint, Oláh Bence
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 18. 17:00

23

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

TFSE
Vereszky Nóra
Szabó Izabella Szerénke 1
Sándor Brigitta 3
Szabó Fanni 1
Szemán Alícia 5
Filákovity Patrícia 5
Dancsó Dorottya 2
Bojtos Beáta 2
Ökrös Tamara
Alaxai Zoé
Günser Bianka 4
Baráth Blanka
Cser Liza
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Lázár Evelin Eszter
Droba Panna
Halmi Panna
Csáki Lilla 6 (1)
Kertész Ramóna
Kóka Mariann 3
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára 8 (4)
Apáti Zsófia 2
Ökrös Alexandra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág 1
Nagy Nikolett

25

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Nézőszám: 
25 fő
Játékvezetők: Bacs József, Váltó Ádám
NB I női felnőtt 2018/2019 6. forduló
Időpont: 
2018. október 17. 18:00

30

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Békéscsabai Előre NKSE
Balog Judit
Anastazija Đoković 5
Bottó Rózsa 1
Aleksandra Vukajlović 8
Giricz Laura
Szögi Tímea 2
Dombi Katalin
Zöldi-Tóth Katalin 2
Walfisch Mercédesz 10 (4)
Horváth Dorina
Ekker Gitta
Kovács Anett 2
Török Csenge
Kukely Anna
Binó Boglárka
Marija Agbaba
ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja 5
Simon Armilla
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 2
Katarina Krpež-Šlezák 7 (3)
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1
Kovács Barbara
Tóth Gabriella 5 (1)
Julie Foggea

30

(17)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
900 fő
Hír: 
Szoros meccsen játszottunk döntetlent Békéscsabán
Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 16. 17:30

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
GYÖRGYÖVICS Szilvia

Alsónémedi SE
Farkas Angéla 3
Czeróczki Jenifer 8 (2)
Voda Georgeta 7
Galambos Lilla 4
Bakos Ildikó 1
Molnár Petra
Krasnyánszki Réka 2
Nyárádi Dorina
Bálint Virág Tünde 4
Haller Kata
Czabai Petra Zsóka
Csorja Kata
Juhász Lili
ÉRD II
Auer Aisa Laura
Berényi Kira 5
Pietraskó Nikol Anna 5 (3)
Pintér Polina
Király Flóra 1
Erdős Petra 4 (1)
Elek Panna 1
Szunyok Réka 3
Krucsó Fanni 1
Tamasovits Nóra Gabriella
Balogh Hanna Dorina 1
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta 1
Vasileiou Sofia 1
Fogl Zengő 4

28

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Széchenyi István Általános Iskola
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Tóth Tamás
NB II női felnőtt dél 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 16:00

25

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Kovács Barbara
Apáti Zsófia 5 (2)
Reizinger Sára 3
Urbányi Sára 3 (3)
Kóka Mariann 5
Mendre Virág
Kiss Dorottya Zsófia 1
Csáki Lilla
Halmi Panna
Kovács Eszter 8
Lázár Evelin Eszter
Zimek Krisztina
Ceglédi Kék Cápák SE
Szegedi Brigitta
Dobos Renáta
Mihály Evelin
Hörömpő Dóra
Nagyné dr. Vígh Cintia
Kisjuhász Petra 2
Sowunmi Mária 1
Tóth Adrienn 2
Vuletić Sunčica 2 (1)
Juhász Bernadett
Tóth Ágnes 3 (1)
Mertlik Mónika 2
Halasi Réka 3 (1)
Herceg Réka 4 (1)

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 14. 14:00

25

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 5 (4)
Bukovics Barbara 3
Józsa Anikó
Sári Fanni 1
Horváth Henriett 2
Pintér Petra 2
Berta Réka 1
Csamangó Dorina 2
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 5
Molnár Zsófia
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 1
DVSC-SCHAEFFLER II
Burai Kincső
Bernáth Lia 7 (1)
Gáspár Dóra 4
Czakó Boglárka
Kovács Bianka
Korcsmár Réka
Repák Dóra 7 (2)
Csokán Fanni
Dienes Hanna Klára
Filek Kornélia
Liskány Csenge Regina 1
Repák Viktória
Milánik Katalin 9
Ragó Rebeka 5

33

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MILÁNIK Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Gyurcsek András, Sipos Gábor Krisztián
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. október 11. 16:30

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Auer Aisa Laura 1
Bengyel Kata
Elek Panna
Erdős Petra 5 (1)
Fodor Tamara
Fogarasi Anett Erika 2
Katona Kitti 2
Pintér Polina
Szabó Zsanett
Szatmári Csenge Zoé
Szunyok Renáta 4 (3)
Urbányi Júlia 4 (1)
Tamasovits Nóra Gabriella
Turbucz Léna 9
Vasileiou Sofia 3
Weisz Zsófia Dalma 1
Budai Farkasok KK
Péter Andrea
Győrfi Lili 2
Áprily Dóra 3 (1)
Bakonyi Boglárka 3
Nagy Zsófia 2
Bakó Hanna 1
Tugyi Viktória
Kalmár Gitta-Róza
Veres Vivien 3
Szabó Dalma
Égető Kata 1
Déberling Borbála 3

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
CSENKI Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Orosz Barnabás, Takács Dániel
NB II női felnőtt dél 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 7. 12:00

31

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Inárcs-Örkény KC
Horváth Míra
Kveták Szilvia
Komsa Nikolett 3
Komsa Klaudia 2
Kelemen Alexandra
Molnár Sára 1
Oláh Nóra 2
Oláh Orsolya
Szekeres Dóra 8 (6)
Sütő Sára 3
Rausch Krisztina 1 (1)
Tuza Kornélia 4
Krizsán Alexandra 3
Hermann Barbara 1
Tóth Renáta 3
Sebők Barbara
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Almási Anna Dóra
Csáki Lilla 1
Reizinger Sára 2
Kóka Mariann 1
Kovács Barbara 2
Urbányi Sára 10 (6)
Apáti Zsófia 5
Kiss Dorottya Zsófia 1
Mendre Virág
Kovács Eszter

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Czoldán Csilla, Kecskeméti Szabina
NB I női felnőtt 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 18:00

40

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Gávai Szonja 3
Simon Armilla
Jelena Lavko 9
Doszpoth Zsuzsanna
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
Kóka Mariann 1 (1)
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 5
Tóth Gabriella 6
Julie Foggea
Mosonmagyaróvári KC SE
Irene Fanton
Sara Vukčević
Hajtai Vanessza 2
Farkas Veronika 1
Kopecz Barbara 5
Tilinger Tamara 8 (1)
Horváth Bernadett 4
Domokos Dalma
Lucia Gubiková
Scholtz Andrea
Szalai Zsuzsanna 1
Kovacsicz Mónika 1
Gyimesi Kitti
Bízik Boglárka
Žana Marić 1
Bízik Réka 3 (1)

26

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2018-10-06T20:30:00
Hír: 
Fölényes győzelem a Mosonmagyaróvár ellen
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 15:15

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Droba Panna
Halmi Panna
Csáki Lilla 2
Kertész Ramóna
Kóka Mariann 5
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára 12 (7)
Kiss Dorottya Zsófia
Mendre Virág
Lázár Evelin Eszter
Nagy Nikolett
Mosonmagyaróvári KC SE
Oláh Bella
Mészáros Eszter
Pusztai Bianka
Kovács Panka 2
Póczik Vanessza
Szabó Csenge
Varga Viktória 3
Márczy Tekla 6
Szalai Zsuzsanna 8 (2)
Lázár Jázmin 4
Babinszky Lara 1 (1)
Horváth Virág
Fenesi Renáta 3 (1)
Fehér Ágnes 4

31

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 15:00

18

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
ERŐS Edina

Bugyi SE
Tarr Szonja 11 (3)
Zsadányi Zsófia
Pintér Abigél
Kollár Emese 5
Graff Izabella Andrea 1
Kemecsei Éva 1
Szabó Viktória
Szabó Mirella
Szilas Kitti
Csog Szabina
Nagy Imola
Kajdácsi Petra
Hrubi Réka Orsolya
Tóth Ivett
Szenyán Tímea
Varga Noémi
ÉRD II
Bengyel Kata 2
Berényi Kira 3
Pietraskó Nikol Anna 1
Bilik Zsófia 10
Serényi Szonja 1
Elek Panna
Szunyok Réka 2
Szabó Zsanett
Tamasovits Nóra Gabriella
Balogh Hanna Dorina
Vasileiou Sofia 2 (1)
Benedek Bianka 3 (2)
Szunyok Renáta
Katona Kitti 1
Auer Aisa Laura 1
Deák Zsófia

26

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Bugyi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bercza Krisztián, Kis András Benjámin
U13 Kovács László régió 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 13:35

17

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
JÓNÁS Judit

Farkasvár DSE
Andruskó Csenge
Andruskó Dóra
Czifrik Sára
Czifrik Virág
Csák Luca
Décsei Krisztina
Farkas Boróka
Fodor Zsófia
Kanyó Dóra
Köck Réka
Nagy Liliána
Takács-Borók Dorka
Takács-Borók Gréti
ÉRD
Báldy Zsófia
Bognár Vivien
Bódi Kíra
Fuchs Júlia
Gál Eszter
Gál Kincső
Kapu Zsófi
Kis Blanka
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Rieger Karolina
Szilágyi Panna Liza
Tóth Violetta
Tóth Virág

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Nikolett

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Szonderik László, Vernyik Attila
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 13:30

24

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka
Bukovics Barbara 1
Csáki Lilla 2
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Mihály Beatrix
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 10 (2)
Molnár Zsófia 1
Pénzes Evelin
Vajda Szonja 3
Szombathelyi KKA
Farkas Hanna
Farkas Nerina 5
Horváth Anna 6
Horváth Lilla 1
Juhász Anna 1
Lakatos Lizett 3 (1)
Lőrincz Brigitta
Mórocz Viktória
Pődör Blanka 13 (3)
Sámson Petra 1
Szabó Noémi
Szekér Petra
Szentgyörgyvári Lia 1
Tóth Nóri
Wágner Dóri

31

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
U11 Kovács László régió 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:45

29

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Csépány Boglárka Mária
Domján Boglárka
Domján Zsófia
Gáspár Hanna
Kovács Lora
Kovács Luca
Ódor Nikolett
Pásztor Adél
Szilágyi Maja Sára
Szunyok Regina
Tomcsányi Anett
Szigetszentmiklós NKSE
Babcsány Nikolett
Bojta Sára Lilla
Dankó Patrícia Johanna
Kerekes Bianka
Komáromi Anna Réka
Lőrinc Laura
Nagy Eszter
Pósch Dézi
Pósch Kinga
Pósch Mira
Szalai Viktória

3

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZILÁGYI Viktória

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Gáspár Gergely
U11 Kovács László régió 2018/2019 1. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:00

15

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
Akács-Kiss Anna
Ari Lidia
Bárdos Mercédesz
Czalabert-Halasi Barbara
Kenéz Kata
Moravecz Laura
Sirály Fanni
Tankó Flóra
ÉRD
Bomba Zsófi
Földesi Eszter
Galkó Tamara
Kalmár Kitti
Kis Hanna
Kosik Alexandra
Lendvai Alexandra
Lugosi Lilla Annamária
Mészáros Jusztina
Németh Lili
Tóth Enikő

1

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Soós Kristóf
U13 Kovács László régió 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. október 6. 09:00

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Nikolett

ÉRD
Báldy Zsófia
Bognár Vivien
Bódi Kíra
Fuchs Júlia
Gál Eszter
Gál Kincső
Kapu Zsófi
Kis Blanka
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Nagy Zsanett
Rieger Karolina
Tóth Violetta
Tóth Virág
Szilágyi Panna Liza
Százhalombattai VUK SE
Bana Boglárka
Dezamits Hanna
Fischbein Míra
Jakab Hanga
Kálmán Boglárka
Kónya Petra
Lázár Dóra
Mikó Luca
Mózsi Villő
Nagy Róza Anna
Szalai Petra
Trinfa Johanna
Világosi Dorka

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SASTYIN Enikő

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Kotán Miklós, Szonderik László
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 3. forduló
Időpont: 
2018. október 4. 18:30

33

(16)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Oxxo Energy Orosházi NKC
Késmárki Kata
Horváth Nikolett 8 (2)
Nagy Renáta 2
Széll Korina 3 (2)
Kovács Zita 3
Révész Boglárka 1
Tömösközi Panna 2
Nagy Anna 4
Nagy Panna Zsófia 2
Bakró Rebeka
Mészáros Nikolett
Szöllősi Dorottya 4 (1)
Kovács Julianna
Barta-Vámos Zsófia 1
Hanák Adél
Csomor Bianka 3
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 4 (2)
Bukovics Barbara 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 4 (1)
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 2
Kovács Eszter 3
Molnár Zsófia 1 (1)
Tekauer Gréta 4 (1)
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 1

21

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Táncsics Sportcsarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Juhász István, Szilágyi Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 23. 12:00

24

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Apáti Zsófia
Ágoston Nóra 4
Csáki Lilla 4 (4)
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Barbara 1
Kóka Mariann 5
Landi Gabriella 2 (2)
Lázár Evelin Eszter
Mendre Virág
Urbányi Sára 3
Szalóczy Emma
Kertész Ramóna 1
Reizinger Sára 2
Doszpoth Zsuzsanna
Tempo KSE
Németh Kamilla
Pompor Anikó
Füzesi Judit 3 (1)
Tumpech Nikolett 1
Gyarmati Gréta 3
Füstös Barbara 1
Majoros Eszter
Laki Bianka 2
Németh Eszter
Vesztergombi Dalma 7
Imre Zsófia Szilvia 1
Blazsek Alexandra 9 (6)
Kalmár Emese 4

31

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
IHÁSZ Ajtony

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Kavalecz Ivett, Kavalecz Klaudia
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 2. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 23. 10:00

45

(24)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Almási Anna Dóra
Berta Réka 2
Benedek Bianka 2
Bukovics Barbara 1
Galkó Laura 8 (1)
Józsa Anikó
Horváth Henriett 6
5
Molnár Zsófia 1
Pap Viktória 2 (1)
Pénzes Evelin 2 (1)
Pintér Petra 3 (1)
Poteczin Enikő
Tekauer Gréta 4 (2)
Vajda Szonja 2 (1)
Zsolnai Arabella Rebeka 7 (1)
Kispest NKK
Ferenczi Szilvia
Hegedűs Lilla 3
Döbrőssy Edina
Kállai Ildikó
Kecskés Evelin
Kovács Orsolya
Morócz Adrienn
Pityer Viktória
Polner Lili Krisztina
Szabó Krisztina 1
Szalai Eszter 5 (1)
Seben Kíra

9

(4)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
TARJÁNNÉ MARTINKÓ Mária

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Babity István, Kaposi Máté Gergely
NB I női felnőtt 2018/2019 4. forduló
Időpont: 
2018. szeptember 22. 18:00

34

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Tor Odvar MOEN

Siófok KC
Geiger Melinda 4
Asma Elghaoui 1
Simone Böhme 2
Silje Solberg
Camille Aoustin 2
Denisa Ștefania Dedu
Katarina Ježić 3
Joanna Drabik 1
Gabriela Perianu 1
Estelle Nze-Minko 8 (1)
Andrea Kobetić 10
Tatyjana Hmirova 1
Anđela Janjušević
Mireya González 1
Barkóczi Dorina
Sárosi Nanetta
ÉRD
Szvetlana Gridnyeva
Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Jelena Lavko
Doszpoth Zsuzsanna
Kisfaludy Anett 4
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 2
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Markéta Jeřábková 3
Schatzl Natalie 2
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

22

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Nézőszám: 
1200 fő
Játékvezetők: Sándor László, Szikszay Csaba

Támogatóink