Eredmények

Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 17. 18:15

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
PINIZSI Zoltán

Budaörs Handball
2
2
9 (6)
4
4
8
ÉRD
3
6 (2)
Landi Gabriella 5
1
5
2 (1)
Apáti Zsófia 4
4

30

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 18:00

36

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
ILLÉS Márton

Dunaújvárosi KKA
1
6
2
4
5 (5)
2
3
2
6 (1)
2
1
2
ÉRD
3 (1)
3
2
5 (2)
2
2

18

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
72 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 16:00

31

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi KKA
3 (1)
3
4
1
9
1
1
8 (3)
1 (1)
ÉRD
4
2
4
5 (3)
5 (1)
4
1

25

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
NB II női felnőtt dél 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 15:00

38

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
5 (2)
3
Landi Gabriella 7
1
8 (2)
2
5
3 (2)
EURONOVEX USE
1
12 (9)
4
2
3
5
3

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 13:00

33

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

1
1
1
4
6 (2)
9 (1)
4
1
4
2
K. Szeged SE
4
7 (1)
1
11 (9)
4
4
1

32

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/10

Vezetőedző
FARKAS Kitty

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
NB I női felnőtt 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 9. 19:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
1
5
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
2
Landi Gabriella
4
2
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
2
4
2
3
9 (2)
6
11

39

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Nem tudott győzelemmel búcsúzni a hazai pályától az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 18:45

29

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
8 (3)
Landi Gabriella 5
1
7 (1)
Apáti Zsófia 2
6
1
2
3
1
5
1
8 (4)
3
4

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző

ÉRD
5
1
4
1
4 (1)
7 (1)
1
4
1
7
1
2
3
1
2 (2)
1
2

24

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. május 2. 18:00

31

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

DVSC-SCHAEFFLER
2
2 (1)
3
4
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
2
Landi Gabriella
6 (1)
9
ÉRD
1
8
1
5 (7)
9 (1)
3
1
6

34

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1500 fő
Hír: 
Nem sokon múlt, de a házigazdák mégis átvették az irányítást
Játékvezetők: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. április 29. 17:30

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
1
1
2
3
8
2
5 (3)
ÉRD
6 (1)
4
5 (4)
1 (1)
1
1
1

19

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 28. 18:00

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
1
2
1
2
3
1
6 (2)
10 (1)
1
ÉRD
15 (9)
2
Landi Gabriella 3
3
1
3
Apáti Zsófia
4

31

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Serfőző Krisztián, Serfőző Roland
NB I női felnőtt 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 18:00

24

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
4 (1)
1
1
Katarina Krpež-Šlezák 4
3
Landi Gabriella
4
2
4 (1)
5
2
1
8 (5)
8
3

31

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
DÉVÉNYI János

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Nem sikerült a kötelező győzelem
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 15:15

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
3
Landi Gabriella 5 (1)
1
4 (1)
3 (1)
Apáti Zsófia 1
2
Kozármisleny SE
2
5
2
7 (5)
1
3
4

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 13:30

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző

ÉRD
2
2 (1)
3
4 (3)
2 (2)
4
1
2
Kozármisleny SE
2
5 (1)
2
6
3 (2)
3

21

(9)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BORBÁNDI István

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 25. 18:00

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
ZSADÁNYI Sándor

Szeghalmi NKC
9
13 (5)
1
1
9
1
8
4 (2)
3 (1)
1
5
5
1
1

29

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Szeghalom Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Dáné Rita, Komáromi Tünde Éva
NB I női felnőtt 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. április 21. 17:30

25

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
NEUKUM Tamás

Budaörs Handball
2
3
2
4
5
1
4
1
3 (2)
ÉRD
1
7
1
5
Katarina Krpež-Šlezák 9 (4)
4
Landi Gabriella
5 (2)
4

36

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
250 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. április 21. 13:00

21

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Budaörs Handball
5
1
6 (2)
2
2
2
1
2
ÉRD
1
6 (1)
2
1
4
4
2
4 (1)
2
1
3

30

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Kovács Tibor, Mándli Balázs
NB I női felnőtt 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 18:00

27

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
5 (1)
1
Katarina Krpež-Šlezák 7
7
Landi Gabriella
2
1
2
Győri Audi ETO KC
2
6
3
2
3 (1)
1
2
1
3
2 (1)
4
2

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Vereség a címvédőtől
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 15:30

34

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
5 (3)
2
Landi Gabriella 6
2
5 (3)
1
Apáti Zsófia
11
Győri Audi ETO KC
3
4
3
6
8
4
11 (5)
2
6
1
2

50

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 13:45

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉRD
7 (2)
6
2 (2)
2
2
2
1
Győri Audi ETO KC
5
2
2
1
9 (2)
2
8
2

31

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
NB II női felnőtt dél 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 14. 15:00

33

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
6
8 (2)
6
Landi Gabriella 2
3 (2)
3
Apáti Zsófia
5
4
2
3
7 (4)
1
3
1
8

29

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 10. 17:30

26

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző

1
1
3 (1)
1
2
2 (1)
4 (2)
2
4
6 (2)
NKK Balmazújváros
3
5
16 (7)
5
4
5
1
3
1

43

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
HORNYÁK Lajos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hársfalvi Zsófia, Mórocz Réka
NB II női felnőtt dél 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 16:00

26

(12)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
5
11 (2)
2
Landi Gabriella 2
4
2
Apáti Zsófia
Gyömrő VSK
2
1
3
11 (6)
3 (1)
1
6 (1)

27

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
VOLCZ Ákos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 14:00

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző

1
2
3 (1)
5 (4)
4
3
3 (1)
3
1
3
1
Hódmezővásárhelyi LKC
6
3
6 (5)
3
2
3
2
2

27

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANKÓ Ervin

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
NB I női felnőtt 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 17:00

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
DELI Rita

Alba Fehérvár KC
1
2
7
5
4
8 (1)
1
1
ÉRD
3
6 (2)
3
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
1
Landi Gabriella
7
7

35

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 14:30

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Alba Fehérvár KC
2
1
5 (1)
5
1
3
4
1
ÉRD
3
2
6 (6)
4
5

20

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 12:30

39

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Alba Fehérvár KC
16 (1)
1
3
6
2
4
4 (1)
1
1 (1)
1
ÉRD
1
7
3
Landi Gabriella 9 (3)
4
Apáti Zsófia
4
1

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
NB I női felnőtt 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 18:00

45

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
3
1 (1)
4
1
6
Katarina Krpež-Šlezák 12 (5)
7
Landi Gabriella
2
4
4
Békéscsabai Előre NKSE
2
5
4
1
4
2
9 (4)
3

30

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 15:15

32

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
1
11 (5)
3
Landi Gabriella 4
3
4 (1)
Apáti Zsófia 1
3
1
TFSE
3
Baráth Blanka Vivien
2
1
4 (3)
1 (1)
3
4

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 18:00

5

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Miklósné Kocsis Éva

Mikolik Sport School
1
3 (1)
1 (1)
8 (1)
1
5 (1)
5 (1)
3
3 (1)
6
6 (1)
6 (2)
3
4
1

51

(29)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia

Támogatóink